Mai 2018, nr 5
FOTO: Andres Tennus
Tänavustel SELL mängudel osalevad 60 kõrgkooli üliõpilased 11 riigist.

18.–20. mail peetakse Tartus rahvusvahelised üliõpilasmängud «SELL Student Games 2018», mis toovad kokku 60 ülikooli tudengid 11 riigist.

Sel aastal võetakse Tartus mõõtu kergejõustikus, sulgpallis, korvpallis, males, saalihokis, judos, minijalgpallis, jõutõstmises, ujumises, lauatennises, võrkpallis ja maadluses.

Võistlustest võtavad osa praegused üliõpilased ja 2017. aastal ülikooli lõpetanud. Eestit esindavad mängudel mitu tippkergejõustiklast, -maadlejat ja -maletajat.

Veebruar 2017, nr 2
FOTO: Fortiusfoto
Tü meeskonnad olid sel aastal edukaimad teiste alade seas ka meeste ja naiste korvpallis.

Jaanuaris täitus Eesti akadeemilisel spordiliidul 25. tegevusaasta. Selle avaüritus oli tavapärane EASL-i aastapäevaturniir kõrgkoolide õppejõududele ja töötajatele. Tartu ülikool tõi üldarvestuse võidukarika koju.

Tartu ülikooli meeskonnad olid sel aastal edukaimad meeste ja naiste korvpallis, naiste võrkpallis, males, korvpalli vabaviskes ja lauatennises. Kokku võistles turniiril viisteist esindust kuuel erineval spordialal. Üldarvestuse teine ja kolmas koht kuulusid vastavalt Tartu tervishoiu kõrgkoolile ja Tallinna linnavalitsusele.

Telli voog RSS - Eesti akadeemiline spordiliit
Telli voog RSS - Eesti akadeemiline spordiliit