Juuni 2018, nr 6
FOTO: Kait Krull
Tänavu korraldatakse esimest korda suvekursus linnaökoloogiast, et käsitleda linnastumise mõju loomadele ja lindudele.
Märksõnad: 

Tartu Ülikool kutsub õpihuvilisi suveülikooli, kus saab puhkuse ühendada kaasahaaravate eri- ja huvialaste täienduskoolitustega.

19. korda korraldatava suveülikooli programmis jagub meeliköitvaid koolitusi nii ajaloo-, keele-, kultuuri- kui ka ettevõtlushuvilistele. Augusti lõpuni saab osaleda enam kui 30 koolitusel, mida pakutakse lisaks Tartule Tallinnas, Viljandis, Pärnus, Narvas, Läänemaal ja isegi Soomes.

Juuli 2017, nr 7
Märksõnad: 

Kõik õpihuvilised on oodatud Tartu ülikooli XVIII suveülikooli, et muuta oma suvi tegusaks ja ühendada puhkus põneva koolitusega. Suveülikooli kava kestab juunist juuli lõpuni.

TÜ korraldab sellel aastal juba kaheksateistkümnendat korda suveülikooli programmi ja ootab osalema juhte, asjatundjaid, ametnikke, õpetajaid, raamatukoguhoidjaid, kultuuri- ja spordihuvilisi ning kõiki teisi õpihimulisi. Sel suvel on võimalik õppida enam kui kolmekümnel koolitusel, mis toimuvad Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Viljandis.

Juuli 2016, nr 7
Märksõnad: 

Tartu ülikool kutsub õpihuvilisi suveülikooli, kus saab ühendada puhkuse põneva koolitusega. Sel suvel on võimalik õppida enam kui 50 koolitusel, mis toimuvad Eestimaa erinevates paikades, näiteks Tartus, Tallinnas, Pärnus, Viljandis jm.

Telli voog RSS - suveülikool
Telli voog RSS - suveülikool