Veebruar 2016, nr 2
FOTO: Andres Tennus
Märksõnad: 

Tartu ülikoolis algab 15. veebruaril vastuvõtt 19 ingliskeelsele õppekavale, kuhu on oodatud õppima nii kohalikud üliõpilased kui ka välistudengid.

Eelmisel aastal laekus avaldusi rahvusvahelistele õpekavadele lisaks Eestile veel 110-st riigist.

«Selle numbri taga võib olla mitmeid põhjusi, aga võõrkeelsetele õppekavadele õppima asunud üliõpilaste sõnul oli määrav tegur eelkõige hariduse kõrge kvaliteet ja TÜ-s õppivate sõprade soovitused,» ütles rahvusvahelise õppe peaspetsialist Ülle Tensing.

Juuni 2015, nr 6
FOTO: Tartu ülikool
Märksõnad: 

Tänavusel vastuvõtul on Tartu ülikooli peamised märksõnad õppekavade ümberkorraldamine ja ingliskeelse vastuvõtu osakaalu suurenemine.

Aprill 2015, nr 4
Märksõnad: 

Kuni 16. aprillini toimub vastuvõtt 16 ingliskeelsele õppekavale, kuhu oodatakse välisüliõpilaste kõrval õppima ka kohalikke tudengeid.

«Nii palju ingliskeelseid õppekavu pole Tartu ülikoolis varem sisseastumiseks avatud olnud. Seega on üliõpilaskandidaatidel väga lai valik, mille hulgast endale sobiv õppekava leida,» ütles rahvusvahelise õppe peaspetsialist Ülle Tensing.

Ingliskeelsete õppekavade hulgas leidub nii täiesti uusi kui ka sisuliste uuendustega õppekavu, kus õpe on lõpetaja konkurentsivõime tõstmiseks muudetud ingliskeelseks.

Oktoober 2014, nr 9
FOTO: Andres Tennus

Rektor Volli Kalm analüüsib õppeaasta alguse puhul vastuvõttu ning toob välja, kuidas uue põhikirja ja arengukava elluviimisega ülikooli liikmete ja vilistlaste elu paremaks muuta.

Telli voog RSS - vastuvõtt
Telli voog RSS - vastuvõtt