Teated

Teated

Jaanuaris TÜ aulas: 29. jaanuaril kell 19 toimub kontsert „Laul tšellole“, esinevad Olja Raudonen (tšello) ja Piia Paemurru (klaver), pilet 5 või 10 eurot.

Õpetatud Eesti Seltsis: 20. jaanuaril kell 16.15 Harry Liivranna ettekanne „August von Kotzebue eksliibrisest. Ikonograafilisi märkmeid“. Õpetatud Eesti Seltsi kõnekoosolek toimub aadressil Jakobi 2–224.

15. jaanuaril kell 10.00 toimub veebikonverents „Ränne kui võimalus ja väljakutse Eesti ühiskonnale ja koolile“, kus tutvustatakse kolmeaastase projekti RITA-ränne uuringu tulemusi. Konverentsil saab kuulda selgitusi rändega seotud võimalustest ja katsumustest.

19. jaanuaril kell 18 toimub Viljandi Pärimusmuusika Aidas Katariina Undi loeng „Mis mina siia puutun?“. Loengut saab kuulata ka veebilehel kultuuriakadeemia.ee.

26. jaanuaril kell 19.00 toimub videosilla kaudu kontsert „Made Nº12“. Veebikontserti kantakse üle Viljandi Pärimusmuusika Aidast, kus astuvad üles TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikaosakonna pärimus- ja rütmimuusika üliõpilased. Kontserti saab vaadata veebilehel kultuuriakadeemia.ee.

27. jaanuaril toimub Delta keskuses tudengite ja gümnasistide võistlus Delta X. Võistluse eesmärk on innustada tudengeid ja gümnasiste end proovile panema, propageerida lahenduskeskset vaadet Tartu Ülikoolis, luua eeldusi teadussuundade koostööks ning pakkuda lahendusi päriselu probleemidele. Võistlusvaldkonnad on robootika, digilahendused, ärimudelid ja matemaatika.

Jaga artiklit