Erasmus+ Euroopa-sisese õpirände konkurs

Teated

Rahvusvahelise õpirände keskus kuulutab välja 30. juubeliaastat tähistava Erasmus+ programmi Euroopa-sisese õpirände konkursi 2017./2018. õppeaastaks.

Kandideerimistähtaeg üliõpilastele on 15. märts. Kandideerimiseks tuleb esitada avaldus, motivatsioonikiri, tõendid õppetulemuste ja võõrkeele oskuse kohta.

Erasmus+ Euroopa-sisese õpirände toimumise aeg 2017./2018. õppeaastaks on sügis- ja/või kevadsemester, kestusega 3–12 kuud. Programmi raames on võimalik tasuta õppida vahetus­üliõpilasena Euroopa Liidu liikmesriikides ja programmiga liitunud riikides (Makedoonia, Island, Liechtenstein, Norra, Türgi) asuvates oma õppevaldkonna partnerkõrgkoolides. Osalejatele on tagatud väliskõrgkoolis õppimiseks stipendium.

2017. aastal möödub 30 aastat Erasmuse programmi sünnist. Programm toetab õppimist ja õpetamist partnerkõrgkoolis, välispraktika sooritamist ning töötajate koolitust. Erasmus+ programmi kandideerimistähtajad ülikooli üliõpilastele on 31. märts ja 31. mai (Euroopa-sisene välispraktika). Rohkem teavet: www.ut.ee/kaimasolevad-konkursid.

Lisateave: Jaanika Haljasmäe, TÜ rahvusvahelise õpirände keskus, Erasmuse programmi üliõpilasvahetuse koordinaator, tel 737 5151 või erasmus [at] ut.ee.

Jaga artiklit