Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvis 50. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi zooloogia osakonna terioloogia õppetooli juhataja, terioloogia juhtivteadur Urmas Saarma.

TÜ väikese medaliga tunnustati 60. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi geograafia osakonna juhatajat, klimatoloogia professorit Jaak Jaagust; samuti õppeosakonna õppekorraldus- ja kvaliteeditalituse juhatajat Ülle Hendriksoni.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 60. sünnipäeval kliinilise meditsiini insti­tuudi metoodik Niina Fomina ning keemia instituudi füüsikalise ja elektrokeemia dotsent Karmen Lust; samuti majandusteaduskonna asejuhataja õppe alal, juhtimise teadur Krista Jaakson ning kliinilise meditsiini instituudi lastekliiniku lastehaiguste assistent Eha Kallas ja meditsiiniteaduste valdkonna emeriitprofessor, kliinilise meditsiini instituudi lastekliiniku lasteneuroloogia vanemteadur Tiina Talvik.

TÜ aumärgiga tunnustati endist ülikooli kantslerit Andres Liinatit.

TÜ tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna emeriitprofessor, ajaloo ja arheoloogia instituudi Eesti ajaloo osakonna referent Tiit Rosenberg ning bio- ja siirdemeditsiini instituudi anatoomia osakonna laborant Anne-Marleene Eller; 60. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi sisekliiniku gastroenteroloogia dotsent Riina Salupere ning raamatukogu erialainfotalituse referent, infopädevuse koordinaator Vilve Seiler; 55. sünnipäeval filosoofia ja semiootika instituudi teadusfilosoofia dotsent Endla Lõhkivi ning elukestva õppe keskuse õppedisainer Marju Piir; 50. sünnipäeval haridusteaduste instituudi õpetajate täienduskoolitus- ja kutseaasta keskuse juhataja Anne Raam ning bio- ja siirdemeditsiini instituudi inimese füsioloogia dotsent Jana Kivastik; samuti bio- ja siirdemeditsiini instituudi endine laborant Anne Tiidla ning personaliosakonna endine juhataja Kristi Tenno.

Jaga artiklit