November 2017, nr 10
FOTO: Andres Tennus

Nii kipume arvama, oleme ju ometi tegelenud sellega lapsest peale. Mis see siis ära ei ole – vormistan peas sõnumi, vahendan selle sõnumi, sa võtad selle vastu ja ongi sõnum edastatud. Oleks see vaid nii lihtne. Sõnumit edastades kipume unustama, et vastuvõtja pole mina, vastuvõtja on tema, teine inimene. Inimene, kel on minust erinev taust, tõlgendussüsteem ja nägemus.

Juuni 2014, nr 6
Märksõnad: 

Käisin möödunud kuu lõpus esimest korda oma elus lasteaia lõpupeol. Lillekimbu ja tunnistuse sai üks mu väike sugulane, kes on nüüd kooliks küps. Kasvatajad, kes aktuse läbi viisid, palusid rahval meenutada, missugune oli nende lasteaias käimise aeg. Ausalt öeldes ega ma palju mäleta, peale selle, et poisid ajasid ühte tüdrukut taga, kes neile lõpuks kingakontsaga vastu pead äsas. Täpselt nagu «Siin me oleme» filmis, tuli ka meil sellest suur pahandus.

Detsember 2013, nr 11
Märksõnad: 

Aasta viimasel kuul on eneseanalüüs möödapääsmatu. Pime aeg annab inspiratsiooni süüvida endasse rohkem kui ülejäänud ajal aastas. Jõudsin sisimas lõpuks välja selleni, mida enim väärtustan ja millest tahan lugejatele pikemalt rääkida.

Noored ajakirjandustudengid tunnistasid mulle ühes loengus, et kartsid esimeste uudiste kirjutamisel allikatele helistada, mistõttu saatsid esmaeelistusena e-kirju. Aeg läks, nad said enesekindlamaks ja hakkasid üha rohkem telefonitoru tõstma. Julgustasin tudengeid teadmisega, et me kõik, olenemata positsioonist, oleme inimesed.

Telli voog RSS - toimetaja
Telli voog RSS - toimetaja