Kaitsmised

Doktoritööd

12. oktoobril kell 12 kaitseb Eva Mengel liikumis- ja sporditeaduste erialal doktoritööd «Longitudinal Changes in Bone Mineral Characteristics in Boys with Obesity and with Different Body Mass Index Gain During Pubertal Maturation: Associations with Body Composition and In­flammatory Biomarkers» («Muutused luutiheduse näitajates erineva kehamassiindeksi tõusuga ülekaalulistel ja rasvunud poistel puberteediperioodis: seosed keha koostise ja põletiku bio­markeritega»). Kaitsmine toimub TÜ senati saalis. Juhendajad prof Jaak Jürimäe ja prof Vallo Tillmann, oponent Luis Gracia Marco (Granada Ülikool, Hispaania).

26. oktoobril kell 15 kaitseb Kristian Semjonov farmaatsia erialal doktoritööd «Development of Pharmaceutical Quench-Cooled Molten and Melt-Electrospun Solid Dispersions for Poorly Water-Soluble Indomethacin» («Vees halvasti lahustuva indometatsiini tahkete dispersioonide valmistamine farmatseutilisel eesmärgil sulami kiirjahutamisel ja sulami elektrospinnimisel»). Kaitsmine toimub Ravila 19–1006. Juhendajad prof Jyrki Heinämäki, dots Karin Kogermann ja vanemteadur Ivo Laidmäe, oponent prof Ingunn Tho (Oslo Ülikool, Norra).