Stipendiumid

Stipendiumid

Olev ja Talvi Maimetsa stipendium – kolm stipendiumit à 1280 eurot. Taotleda saavad TÜ meditsiiniteaduste valdkonna infektsioonhaiguste eriala arst-residendid ning molekulaar- ja rakubioloogia instituudi rakubioloogia eriala magistrandid ja doktorandid. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. juuni 2017.

Linda Martis-Jaansoni stipendium – üks stipendium 1000 eurot. Stipendiumile on oodatud kandideerima kehakultuuriteaduskonna bakalaureuseõppe viimase aasta ja Tartu tervishoiu kõrgkooli füsioteraapia eriala viimase aasta üliõpilased, kes jätkavad järgmisel õppeaastal õpinguid Tartu ülikooli kehakultuuriteaduskonnas. Eelistatud on võimlemise suunitlusega üliõpilased. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. juuni 2017.

Kehakultuuriteaduskonna stipendium – üks stipendium 500 eurot. Stipendiumile saavad kandideerida Tartu ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi kehalise kasvatuse ja spordi ning füsioteraapia õppekaval magistritöö kaitsnud isikud, kelle magistritöö põhjal koostatud teaduspublikatsioon on kaitsmisele järgneva 12 kuu jooksul avaldatud või avaldamiseks vastu võetud rahvusvaheliselt tunnustatud teadusajakirjas, mis vastab Eesti teadusinfosüsteemi publikatsioonide klassifikaatoris tasemele 1.1. Taotluste esitamise tähtaeg on 5. juuni 2017.

Täpsem teave ja nõuded stipendiumite taotlemiseks: www.sihtasutus.ut.ee, tysiht [at] ut.ee, tel 737 5852 või 56 571 221 (Katrin Pärn)

Jaga artiklit