November 2015, nr 10

Sotsiaalteaduste valdkonna dekaaniks valitud makroökonoomika professoril Raul Eametsal seisab ees töö liita praegused teaduskonnad ja instituudid valdkonna alla ning suurendada koostööd piirkondlike kolledžitega.

November 2015, nr 10

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna dekaaniks valitud keemilise füüsika professori Peeter Burgi sõnul on valdkonda koondunud parimad TÜ teadlased, kelle potentsiaal võimaldab meil olla maailmatasemel mitmes valdkonnas.

November 2015, nr 10

Meditsiiniteaduste valdkonna dekaaniks valitud TÜ kliinikumi sisekliiniku juhataja ning arstiteaduskonna residentuuriprodekaan Margus Lember usub, et nii akadeemilises kui ka arstitöös suudavad inimesed ise oma aega plaanida, kui ülesanded on teada ja siht selge.

November 2015, nr 10

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna dekaaniks valitud praktilise filosoofia professor Margit Sutrop näeb filosoofiateaduskonna, usuteaduskonna ja Viljandi kultuuriakadeemia liitumist pigem võimaluse kui raskusena.

November 2015, nr 10
FOTO: Andres Tennus
Jaanuaris alustavaid valdkondi hakkavad juhtima Margus Lember, Margit Sutrop, Raul Eamets ja Peeter Burk.

Jaanuaris alustavate valdkondade juhid loodavad, et koostöö tegemine muutub senisest kergemaks ning kogu ülikooli puudutavad arutelud saavad kiiremad tulemused.

September 2015, nr 8
FOTO: Andres Tennus
Tartu ülikooli valimiskast.
Märksõnad: 

Septembri lõpus ja oktoobri alguses valitakse Tartu ülikooli nelja valdkonna dekaanid, kes asuvad ametisse 1. jaanuaril 2016.

September 2015, nr 8
FOTO: Andres Tennus
Pitseeritud valimiskast.
Märksõnad: 

Septembri lõpus ja oktoobri alguses valitakse Tartu ülikooli neljale valdkonnale dekaanid, kes asuvad ametisse 1. jaanuaril 2016. Dekaani kandidaadiks saab esitada ülikooli professoreid, dotsente, juhtivteadureid ja vanemteadureid.

Kandidaadid tuleb esitada valimiskomisjonile hiljemalt 7. septembriks 2015.

Telli voog RSS - dekaanid
Telli voog RSS - dekaanid