Juuni 2018, nr 6
FOTO: Merilyn Merisalu
Sel suvel tehakse remonditöid peahoone lõunatiivas.
Märksõnad: 

Juuni algusest kuni septembri lõpuni kestavad TÜ peahoone lõunatiivas suuremahulised ehitustööd, milles tehakse paus lõpuaktuste ajaks 15.–22. juunil.

Remont hõlmab kunstimuuseumi, rektoraati ja tualette lõunatiiva esimesel ja teisel korrusel ning lõunatiiva pööningut. Tööruumides peavad ehitustööd valmis saama hiljemalt 31. augustiks.

Oktoober 2015, nr 9
FOTO: Ove Maidla
TÜ peahoone ei ole mitte ainult ülikooli ja Tartu linna, vaid kogu eestikeelse kõrghariduse sümbol.
Märksõnad: 

Ülikooli peahoone värskendatud esiuksest siseneja silmab nii otse ees aulatrepil kui ka koridorides uksi, mida varem seal polnud.

Arendustalituse juhataja Viljo Videri sõnul on need häire korral automaatselt sulguvad tulekindlad uksed. «Päästekeskuse nõudel oli vaja peahoone ohutus viia vastavusse nüüdisaja tuleohutuseeskirjadega. Kõik tööd on kooskõlastatud muinsuskaitseametiga.»

Juuli 2015, nr 7
FOTO: Andres Tennus
Tartu ülikooli peahoones algab remont juulikuu alguses.
Märksõnad: 

Juulis algab ülikooli peahoones remont, mille tõttu viiakse tänavu mujale nii suvine vastuvõtt kui ka sügisene õppeaasta avaaktus.

Septembri lõpuni kestva remondi käigus tehakse üldehitustöid peahoone fuajees ja sellega külgnevates koridorides. Ümber ehitatakse aula ventilatsioonisüsteem ning muid remonditöid tehakse nii aula trepil kui ka ruumides 302 ja 304.

Telli voog RSS - remont
Telli voog RSS - remont