Detsember 2017, nr 11
FOTO: Andres Tennus
«Teater tegeleb ka psühhohügieeniga, see aitab inimestel oma tunnetest aru saada, neid kanaldada»
Märksõnad: 

Suure osa oma elust teatriteadusega tegelenud Anneli Saro ei lase end ühte lahtrisse paigutada. Õppeprorektori roll võib avalduda kodus ja kodune emaroll sulandub sujuvalt tööellu.

Kui Anneli Saro on kodus, siis seal väljendub ta enda sõnul mingi osa teatraalsusest, mänguarmastusest ja kogemusest asjade juhtimisel. «Ükskõik, kas juhid last, perekonda või instituuti või ülikooli – mingi tuumne osa on ikka sama,» räägib Anneli Saro peahoone nurgakabinetis, vaatega ühelt poolt Toomemäele ja teiselt poolt humanitaarteaduste majale.

September 2015, nr 8
FOTO: Mari Luud / Õhtuleht / Scanpix
Mart Noormat ootab ees kõrgharidusõppe kiire arenguprotsessi juhtimine Tartu ülikoolis.
Märksõnad: 

Juuli keskel asus Tartu ülikooli õppeprorektori ametisse teaduse populariseerijana tuntud Mart Noorma, kel on ka oma varasemates ametites ülikoolis olnud õppekvaliteedi arendaja roll.

Juuli 2015, nr 7
FOTO: Andres Tennus
Mart Noorma võtab õppeprorektori kohustused üle Martin Hallikult.
Märksõnad: 

Alates 1. juulist asub Tartu ülikooli õppeprorektori ülesandeid täitma Mart Noorma. Senine õppeprorektor Martin Hallik jätkab Tartu ülikooli raamatukogu direktorina.

Mart Noorma on avalikkusele tuntud Eesti esimese tudengisatelliidi ESTCube-1 programmi algataja ja juhendajana ning teadust populariseeriva telesaate «Rakett 69» kohtunikuna. Seni on Noorma olnud TÜ loodus- ja tehnoloogiateaduskonna õppeprodekaan. Ta on hea õpetamise grantide programmi algataja ja ka edulooks kujunenud tudengisatelliidi programmi juht.

Telli voog RSS - õppeprorektor
Telli voog RSS - õppeprorektor