Juuli 2018, nr 7
FOTO: Andres Tennus
Anneli Saro
Märksõnad: 

Soovin Sulle õnne ülikooli lõpetamise puhul, edu tööelus ja rõõmu isiklikus elus!

Kas ülikooli lõpetamine on tänapäeval saavutus, mida suurelt tähistada ja mille üle uhkust tunda? Doktorid on saanud kindlasti hakkama suure saavutusega, magistrid võivad olla enda üle väga uhked ning bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe lõpetajad (NB! Meil pole isegi sõna teie jaoks!) on lihtsalt tublid, eriti kui arvestada, et ainult iga teine esimesele kõrgharidustasemele õppima asujast lõpetab ülikooli.

Juuli 2015, nr 7
FOTO: Ove Maidla
Martin Hallik
Märksõnad: 

Te saite hakkama! Väga tubli! Olete kasutanud otstarbekalt oma kõige kallimat vara ehk aega. Tartu ülikoolis õppimine on andnud teile teadmised ja palju sõpru. Õpingute edukas lõpuleviimine näitab seda, et olete peale arenenud mõtlemisvõime näidanud üles ka visadust ja sihikindlust. Need kaks omadust on vajalikud igas eluvaldkonnas. Harjumus palju tööd teha ja pingutada on vajalikud isegi geeniustele. Olete oma töökust ja andekust tõestanud!

Juuli 2013, nr 7
FOTO: Andres Tennus
Õppeprorektor Martin Hallik.
Märksõnad: 

Kogu läbitud stuudium Tartu ülikoolis saab aluseks kõigele järgnevale. Me usume, et te olete saanud väga hea hariduse ning palju ustavaid sõpru kogu eluks. Tõestus sellele saabub aastate jooksul. Kindel on see, et teie õppimine ei ole veel kaugeltki läbi saanud. Kes jätkab seda ülikoolis, kes aga kunagi hiljem täiendusõppes või mõnel muul moel. Valmisolek jätkuvalt õppida on see, mis tagab edu.

Juuli 2014, nr 7
FOTO: Andres Tennus
Sel aastal lõpetas Tartu ülikooli enam kui 2700 üliõpilast. Pildil arstiteaduskonna lõpetajad.
Märksõnad: 

Õppeprorektor Martin Halliku pöördumine värskete vilistlaste poole ja lõpetajate nimekirjad.

Telli voog RSS - lõpetajad
Telli voog RSS - lõpetajad