Juuni 2018, nr 6
FOTO: Mari-Liis Pintson
Garri Raagmaa
Märksõnad: 

Tartu Ülikooli senat kinnitas oma 25. mai istungil Pärnu kolledži direktoriks TÜ regionaalplaneerimise dotsendi Garri Raagmaa. Uus direktor asub ametisse esimesel juulil.

Pärnu kolledži direktori ametikohale oli kolm kandidaati: TÜ regionaalplaneerimise dotsent Garri Raagmaa, Innovation Procurementi juhtimiskonsultant Maritana Sedõševa ja kolledži praegune direktor Henn Vallimäe.

Veebruar 2017, nr 2
FOTO: Mati Kose
Kuigi linnarahvas kartis esialgu, et veised tekitavad liiga palju sõnnikut ja rikuvad sellega merevee kvaliteedi, oli nende kartus asjatu – vee kvaliteet hoopis paranes.

Pideva karjatamise, vana pilliroo ja põõsastiku eemaldamise tulemusel kujundati ümber ligikaudu 220 hektarit Pärnu rannaniitu.

Juuni 2014, nr 6
Märksõnad: 

8.–12. juunini toimub TÜ Pärnu kolledžis rahvusvaheline teenuste juhtimise sümpoosium «Service Imperatives in the New Economy: Future Directions in Service Research».

Konverentsil mõtestatakse teenuste sotsiokultuurilisi, majanduslikke ja tehnoloogilisi mõjusid ning pidepunkte teenustesektori, uute tehnoloogiate, sotsiaalteaduste ja äri vahel. 11 ettekandesessiooni hõlmavad 54 ettekannet, kus käsitletakse nii teenuste teoreetilist poolt kui ka analüüsitakse praktilisi näiteid eri riikidest.

Telli voog RSS - Pärnu kolledž
Telli voog RSS - Pärnu kolledž