Juuni 2014, nr 6
Foto: Andres Tennus
Enne mõtle, siis turunda.
Märksõnad: 

Ettevõtjate õhtukoolis Hiiumaal istus auditooriumis hulk inimesi. Tartu ülikooli turunduse dotsent Andres Kuusik küsis rahvahulga käest, kui paljud neist tegelevad ettevõtlusega. Tõusis kätemeri. Natukese aja pärast küsis Kuusik, kui paljud tegelevad iga päev turundusega. Vaid mõni üksik käsi jäi püsti. «Siis ma aasisin neid tükk aega, et olete ettevõtjad küll, aga see pole võimalik, et te iga päev turundusega ei tegele. Tegelete küll, mõtlete ju pidevalt, kuidas oma toodet pakendada, kellele seda müüa, mis müügikanalite kaudu – see kõik on ju puhas turundus,» meenutas Kuusik.

Juuni 2014, nr 6
FOTO: Kristjan Teedema / Postimees / Scanpix
Pildil vasakult Kristella Kõrgesaar, Edgar Voit ja Helerin Kukk.
Märksõnad: 

Tartu ülikooli majandusteaduskonna tudengid saavutasid rahvusvahelise tudengite turundusvõistluse Brandstorm Balti regiooni finaalis esikoha L’Oréali mehelikkuse sarja loomise eest. Juuni keskel kaitstakse toodet ülemaailmses voorus Pariisis.

Baltimaade regionaalfinaalis pidid tudengid mõtlema välja tooteseeria meestele ja looma brändile turunduskommunikatsiooni plaani. Kogu tootearendusprotsessi märksõnaks oli innovatsioon.

Telli voog RSS - turundus
Telli voog RSS - turundus