Stipendiumid

Stipendiumid

August Rei parlamendiuuringu stipendiumikonkurss.

Riigikogu kantselei kuulutab välja kuni kolm 1300 euro suurust stipendiumi. Stipendium antakse parlamendi-, parlamentarismi- või Eesti parlamentaarsete kogude alase magistri- või doktoritöö kirjutajale. Stipendiumi taotlemiseks tuleb riigikogu kantseleile 20. juuliks esitada avaldus, elulookirjeldus, magistri- või doktoritöö pealkiri, ideekavand ja ajakava, juhendaja soovitus ning väljavõte varasematest õpingutulemustest. Taotlusi hindab riigikogu kantselei direktori kinnitatud komisjon. Konkursi võitjad avalikustatakse hiljemalt 20. septembril. Lisainfo aadressil www.riigikogu.ee või stipendium [at] riigikogu.ee.

 

TÜ sihtasutuse stipendiumikonkursid mais 2014

Olev ja Talvi Maimetsa stipendium – kolm stipendiumi á 1280 eurot. Stipendiumi saavad taotleda TÜ arstiteaduskonna infektsioonhaiguste eriala arst-residendid ning loodus- ja tehnoloogiateaduskonna rakubioloogia eriala magistrandid ja doktorandid.

Fontes PMP stipendium – üks stipendium á 2000 eurot. Stipendiumile saavad kandideerida majandus- ning sotsiaal- ja haridusteaduskonna doktorandid, kelle teadustöö keskmes on inimeste ja organisatsioonide juhtimise valdkond.

Linda Martis-Jaansoni stipendiumi – üks stipendium á 1000 eurot. Stipendiumile on oodatud kandideerima kehakultuuriteaduskonna bakalaureusetaseme viimase aasta ja Tartu tervishoiu kõrgkooli füsioteraapia eriala viimase aasta üliõpilased, kes jätkavad järgmisel õppeaastal õpinguid Tartu ülikooli kehakultuuriteaduskonnas. Eelistatud on võimlemise suunitlusega üliõpilased.

Perekond Maimetsa stipendium – üks stipendium á 1 280 eurot. Stipendiumi saavad taotleda Eesti muusika- ja teatriakadeemia heliloomingu eriala edukad üliõpilased.

Taotlused Tartu ülikooli sihtasutuse stipendiumitele kandideerimiseks tuleb esitada hiljemalt 1. juuniks. Täpsem informatsioon ja nõuded stipendiumite taotlemiseks: www.sihtasutus.ut.ee, tel 7375852 või 55 540 773 (Triin Vakker).

Jaga artiklit

Märksõnad

stipendium