Loodus- ja täppisteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

Arvutitehnika

Kirill Anohin

Kim Kitsik

Taaniel Küla

Oliver Oll – cum laude

Hans Pärtel Pani

Lauri Raudla

Kaarel Rhede

Markus Erik Sügis

Oliver Vaht

 

Bioloogia ja elustiku kaitse

Lota Marie Aaliste

Art Villem Adojaan

Elise Helena Armulik – cum laude

Merlyn Leigh Dunderdale

Hana Geara

Georg-Kennet Gutman

Eliise Haljas

Kati Heering

Kadi Kaljurand

Marten Kase

Katariina Kurina

Liis Laul

Roland Lehemets

Leida Ojasoo

Tuuliki Pomerants

Victoria Prins

Liisi Promet

Amaranta Lill Põld

Mari Ann Rebane

Karl Hendrik Tamkivi – cum laude

Ilona Tamm – cum laude

Marii Telliskivi

Kristi-Rebeka Tiits

Greete Urvak

Lee Vaalma

Raul Markus Vaiksoo

Analiis Veeremaa – cum laude

 

Füüsika, keemia ja materjaliteadus

Silvia Hiie Aabloo – cum laude

Anna-Mai Allikmäe

Martin Arras – cum laude

Natali Atamanova

Anete Aunbaum

Alexey Filippov

Henri Herm

Raido Kiss

Siim Koor

Karin Kruuse – cum laude

Paul Martin Kull – cum laude

Markus Lahe

Ellen Leib – cum laude

Joosep Lember – cum laude

Raido Maasik

Kaur Muuli

Annaliisa Männik

Ines Anett Nigol – cum laude

Uku Kert Paidra

Carmen Piirsalu – cum laude

Marko Raidlo

Annabel Raudsepp

Johanna Reinik

Rasmus Rohtla

Helerin Roomet – cum laude

Sullo Saan – cum laude

Kärt Soieva – cum laude

Airiin Liisbet Strandson

Iris Robyn Talgre

Tanel-Martin Tambek

Eino Johannes Tiirinen

Kerttu Tilk

Nikolai Treiberg

Maarja Täht

Marju Vestman

Toomas Daniel Viskus

Juri Volodin

 

Geenitehnoloogia

Lisann Adamson

Rasmus Robert Barrow – cum laude

Enely Ernits

Laura Hitrova

Alisa Kamnerov

Silvia Kirillov

Katariina Kordemets

Minna-Maria Lass

Yayuan Min

Telver Objärtel

Joanna Liisa Orav

Kendra Piirmets

Liisa-Miina Pilv – cum laude

Dana-Karolin Rand

Lennart Rikk

Merilin Rääk

Kerli Sikk

Johanne Sinisalu

Linda Sootak

Anet Tammemäe

Darja Tarassova

Iris Vaask – cum laude

Sandra Vaikla

 

Geograafia

Liina Hints – cum laude

Kreete-Liisa Jenas

Karl Joann Jürimaa

Janely Kangur – cum laude

Lauri Leinus

Mikk Puurmann

Agnes Rosenberg

Uno Andreas Tavast

Kadi Tralla

Jelizaveta Vabištševitš

 

Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia

Tiina Harak

Ornella Mundi

Art Kristjan Olesk

Aleksandra Rammul

Alvar Ratt

Risto Riiet – cum laude

Kaari Uibomägi

 

Informaatika

Carmen Akkermann

Markus Aksli

Allan Alikas

Hans Matthias Andreas

Andre Anijärv – cum laude

Agnes Annilo

Mathias Are

Uku Hannes Arismaa

Triinu Aug

Karl Hendrik Bachmann – cum laude

Georg Demidov – cum laude

Geoff Gross

Joonas Halapuu – cum laude

Tõnis Hendrik Hlebnikov

Ingo Ignašov

Gervin Ilus

Robert Joonas

Keit Järve

Mark Robin Kalder

Kalmer Kaurson

Kalmer Keerup

Kevin Kekki – cum laude

Erik Kim

Karolin Kivilaan

Emil Koemets

Markkus Koodi

Kristjan Korela

Alfred Kraft

Semjon Kravtšenko

Kristiina Kuningas

Merilin Kõrnas

Kaarel Kütt – cum laude

Kristjan Laht

Siim Langel

Sandra Lannes – cum laude

Sarah Lannes

Raner Lebbin

Rasmus Lellep – cum laude

Henrik Lepson

Allan Loo – cum laude

Brandon Loorits

Siim Mardus

Marten Mark

Kristo Markov

Maarika Markus

Elina Meier

Kristina Mumm

Martin Posselt Munck

Nora Anete Müller

Martin Nõmm

Tanel Orumaa – cum laude

Randolf Otsepp

Matis Ottan

Karel Paan

Morten Paluteder

Geitrud Pank

Hendrik Parik – cum laude

Agnes Peetrik

Eero Pihelgas

Lenard Piir

Norman Pirk – cum laude

Andreas Poola

Pelle Holden Porila

Patrik Pruunsild

Tarmo Pungas – cum laude

Alexandra Põllumäe

Simo Pähk – cum laude

Ott Pärn

Kristjan Pühvel

Joonas Püks

Risto Rahulan

Elisabeth Raidma

Mari Raidma

Karl Rapur – cum laude

Keity Raudmäe

Laura Raudsepp

Uku Roio

Sander Roosalu

Herman Rull

Sander Ruusmaa

Kaspar Saarem

Taniel Saarevet

Kadi Sammul – cum laude

Anita Sarv

Edgar Selihov

Henri Sellis – cum laude

Marge Seppo

Aron Sisask – cum laude

Laur Sisask – cum laude

Anton Slavin – cum laude

Mattias Sokk – cum laude

Karl Soosalu – cum laude

Fedor Stomakhin – cum laude

Sander Sõrmus

Anna Talas – cum laude

Juhan Tamm

Tauno Tamm

Arlo Tammekun

Maret Tark

Joosep Tavits

Markus Herman Tiik

Katre Tiku

Martin Toode

Carmen-Ly Truu

Marten Türk – cum laude

Jakob Univer

Hans-Kristjan Urm

Tiit Vaino – cum laude

Priit Vallap

Maiken Veedla – cum laude

Kaarel Vesilind

Nikolai Voitsehhovski

Danver Hans Värv – cum laude

Eero Ääremaa

 

Loodusteadused ja tehnoloogia

Daria Aborneva – cum laude

Niyi Solomon Adebayo

Avishan Aghayari

Avantika Arya Agrawal

Amina Alimbekova – cum laude

Nihat Aliyev

Amina Aliyeva

Norin Bhatti

Elizaveta Bratslavskaia

Elias Elias

Dmytro Fedorenko

Oluwaseun Emmanuel Fetuga

Sofija Frolova

Faisal Moh'd Abdel-Hafiz Ghaith

Vladimir Gruzdev

Anjali Gyawali

Turgay Hasanov

Ruslan Ibragimov

Anna Jakovleva

Tatyana Kan – cum laude

Viacheslav Kiselev

Davis Krumins

Mykhailo Lytvynenko

Dags Macs

Anna Makhotina

Glib Manaiev

Paul Rihard Matute Perner

Esther Kemini Michael

Audris Mihailovs

Juli Mukhadze

Farid Naghiyev

Alexey Nesterovich

Perseverance Munga Ngoy

Mariia Novoshinskaia

Ilja Pavlovs

Kristina Raudonen

Aleksandrs Rebriks

Davit Rizhinashvili – cum laude

Mehin Salimli

Ekaterina Sedykh – cum laude

Aleksandra Shabanova – cum laude

Hui Shi

Maksym Zarodniuk – cum laude

Xueran Tao

Karen Lauren Vaht

Selin Su Yegit

 

Matemaatika

Getter Hiis-Hommuk

Kati Iher – cum laude

Laura Karu

Johanna Maria Kirss

Erki Kuus

Erki Külaots – cum laude

Urmas Luhaäär – cum laude

Martin Puškin – cum laude

Heleen Saarse – cum laude

Kristjan Vimm

 

Matemaatiline statistika

Saskia Kuusk

Maarja Mustimets

Jarmo Pähklamäe

Karolin Rips

Elis Sams

Reijo Sepp – cum laude

Hanna Sõnajalg

Annika Talvet

Joonas-Sander Tamm

 

MAGISTRIÕPE

Analüütiline keemia

Lovely Kris Acuram

Jude Anthony Billones – cum laude

Vladyslav Dovhalyuk

Luca Guagneli – cum laude

Michal Kaczmarek – cum laude

Kotchawan Lertchairitthikun

Sajana Manandhar

Peter Odion Osazuwa

Rustem Rustem

Miloš Selakovic – cum laude

Adrián Venegas Reynoso – cum laude

Petpailin Wiangnak

Jelena Volobujeva

Hai Anh Vu

Zhen Yang

 

Andmeteadus

Aima Allik – cum laude

Annika Altoja – cum laude

Joonas Ariva – cum laude

Linda Katariina Grents

Karl Kaspar Haavel – cum laude

Sille Habakukk – cum laude

Markus Haug – cum laude

Joonas Järve – cum laude

Kelli Kukk

Ludvig Leis – cum laude

Andres Matsin

Richard Nõmm

Kadri Onemar – cum laude

Hannula-Katrin Pandis – cum laude

Kristin Petersel – cum laude

Martti Praks

Kaisa Saarkoppel – cum laude

Hendrik Šuvalov – cum laude

Harry-Anton Talvik – cum laude

Kaarel Tark – cum laude

Ilmar Uduste – cum laude

 

Arvutitehnika ja robootika

Elmar Abbasov

Erik Amor – cum laude

Tayasan Milinda Hewadaunda Gedara

Friedrich Krull

Md Maniruzzaman

Nathan Metsala

Herman Klas Ratas

Igor Rybalskii

 

Bioloogia

Laila Kaasik

Artur Reila

Joosep Sarapuu

Epp Valdaru

 

Bioloogia ja ökoinnovatsioon

Jürgen Karvak

Kerli Kuusk – cum laude

Marit Neemela – cum laude

Birgit Purga

Geili Pütsepp – cum laude

Oskar Rumm

Kristel Zimmermann

Rufus Trepp

 

 

Biomeditsiin

Katrina Ahun

Galina Belova

Johanna Hendrikson

Kaia Grete Kukker

Roman Muzõtšin

Mariel Mäe

Elen Niemeister

Signe Parts

Anella Salmistu – cum laude

Dmitri Šišmintsev

 

Biotehnika

Farheen Fathima

Cheung Wai Chan

Alexandra Elsakova – cum laude

Chimdi Raphael Emenike

Ali Jafarov

Klavs Jermakovs – cum laude

Katarina-Liyza Kuusk – cum laude

Frida Matiyevskaya – cum laude

Miriam Nurm – cum laude

Ugochi Jennifer Nwaokorie – cum laude

Seyedeh Elnaz Sadat Mansouri

Asfand Yar Saqib – cum laude

Samuel Tochukwu Ugoezue

 

Füüsika

Taimo Priinits – cum laude

Hando Tohver – cum laude

Martin Vasar

 

Geenitehnoloogia

Kristo Ets

Kadri Maal – cum laude

 

Geograafia

Kärt Erikson

Martin Haamer – cum laude

Hardi Heinvere

Kermo Kaio

Maria Kolk

Karoliina Kurvits

Saara-Liis Lutsar

Nikita Murin – cum laude

Marlen Paris

Karina Valdas

 

Geoloogia

Markus Ausmeel – cum laude

Rasmus Kont – cum laude

Imre Andreas Martin

Grete Sabine Sarap – cum laude

 

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

Aile Einola

Sandra Lisbeth Heinlo

Sigrid Kaju – cum laude

Merris Kivisoo

Sirje Lulla – cum laude

Aivar Meldre

Monika Ojarand

Getriin Orgusaar

Mariliis Pahva

Minna Presmann

Rahel Rae

Geidi Siidra

Merlin Sippul

Külli Štukert

Janari Teessar

Marili Uluots – cum laude

Karina Unt

Sven Valler

Jürgen Hendrik Voitka

 

Informaatika

Alo Aasmäe

Bruno Rucy Carneiro Alves De Lima – cum laude

Jose Rodrigo Flores Espinosa

Farid Hasanov – cum laude

Mehdi Hatamian

Hudson Taylor Lekunze

Uku Kangur

Afsana Khan

Claudia Kittask – cum laude

Kaire Koljal – cum laude

Heidi Korp

Handy Kurniawan – cum laude

Mattias Lass

Marti Ingmar Liibert – cum laude

Agnes Luhtaru

Shumpei Morimoto

Anabel Ovide Gonzalez

Andreas Pung – cum laude

Karl Riis

Kristiine Saarmann

Amirabbas Sherafatian

Farhan Syakir

Kert Tali – cum laude

Hasan Mohammed Tanvir

Kaspar Valk – cum laude

Karl Hannes Veskus

Alejandro David Villoria Gonzalez – cum laude

Xuejun Wu

 

Infotehnoloogia mitteinformaatikutele

Kaie Ehrpais

Kaisa Ehrpais

Toomas Gross – cum laude

Kaja Jakobson

Alo Joosepson

Alari Kannus

Kristi Kukk

Ulvi Kuusik – cum laude

Anneli Laansoo – cum laude

Peeter Liik

Mait Lindpere

Norbert Metsare

Kerli Mooses – cum laude

Juuli Nava – cum laude

Peeter Lembit Nieländer

Sirle Orav-Hinno

Maarja Parve – cum laude

Karl Rammo

Vilve Roosioks – cum laude

Linda Rosenkron – cum laude

Anne-Liis Rämson

Agne Rääbis

Katre Siilivask

Maret Vaabel

Janeli Õun – cum laude

 

Keemia

Mait Ainsar – cum laude

Kaijus Janis

Laura Kalder – cum laude

Mihkel Kotli – cum laude

Iris Palm

Kerli Tali – cum laude

 

Keskkonnatehnoloogia

Kadri Kuusk – cum laude

Mari Loss

Liisa-Mai Nurk

Mariel Teinlum

 

Kindlustus- ja finantsmatemaatika

Abdul-Baaki Dolapo Adedokun

Ismayil Aghahasanli

Joseph Lyle Haske

Kadi Kilgi – cum laude

Kadi-Liis Kuum

Annela Pajumets

Priyush Protim Sharma

Laura Anna Tammesoo

 

Küberkaitse

Anel Abylkassymova

Fahad Alamgir

Wellington Oscar Alves De Souza

Bisrat Woldeyes Ambaye

Tino Apostolovski

Gulkhara Babayeva

Alex Bindevald

Diana Carolina Burbano Valencia

Kingshuk Chowdhury

Henry Ochieng` Dola

Jürgen Erm

Sanjina Ershad

Muhammad Junaid Farrukh

Orkhan Gasimov

Md Forhad Hossain

Marieke Jahn – cum laude

Dominika Helena Jantas – cum laude

Ilker Furkan Kahyalar

Kristjan Kaunis

Georgios Kontis

Marek Koppelmann

Frank Korving – cum laude

Rait Leinus

Olivier Levasseur – cum laude

Gediminas Milašius

Seyed Mohammad Hadi Mirsadeghi

Roberta Murniece – cum laude

Andris Männik

Thilina Jayanath Nenathunga Liyanage

Sanam Nisar

Abhisek Ojha

Temilola Esther Olorunshe

Michailas Ornovskis

Pasquale Polverino

Anupam Rakshit

Orkhan Rustamli

Holger Rünkaru

Marje Salumets

Oluwatosin Samuel Soremekun

Olga Šenberg

Mario Širic

Elizabete Liene Šterna – cum laude

Roman Šumailov

Ekaterina Zhuchko

Tomoya Tanaka – cum laude

Vasile Tarlev

Triin Viitmaa

Raigo Vilur

Martin Välbe

 

Linnastunud ühiskonna geoinformaatika

Ali Abdollahi Dehaghani

Rachid Berghout

Valeriya Mikhaylovna Bilich

Zane Walden Ferch – cum laude

Bakhtiyar Garashov – cum laude

Marta Jemeljanova – cum laude

Anton Kostiukhin – cum laude

William Gyamfi Kumi

Smit Rajshekhar Patel

Bryan Rodrigo Vallejo Vega

 

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja

Laura Kaldjärv

Kerstin Kippar

Vahur Lell

Kelina Lillemets

Lilia Ottenson

Janek Press

Merilin Rauman – cum laude

Margus Roo

 

Matemaatika ja statistika

Enelin Haviko

Jaan Kristjan Kaasik – cum laude

Tanel Kipper

Jaagup Kirme – cum laude

Laura Birgit Luitva – cum laude

Jürgen Rannap

Brigitta Rebane

 

Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas

Marc Dolcet Sadurni – cum laude

Kaia Liisa Hakk

Sakina Ibrahimova

Sanghwa Yi – cum laude

 

Materjaliteadus ja tehnoloogia

Laura Elise Arvisto

Muhammad Usama Jamal

Chinedu Henry Ofoegbu

Umama Quddusi

Pavle Ramah – cum laude

Helen Sepman – cum laude

 

Molekulaarsed bioteadused

Maiken Abel

Andrea Jõesaar

Carolin Kattel – cum laude

Carolin Kuuskmäe

Lea Lopp – cum laude

Triin Uussaar – cum laude

Piibe Vill

 

Rakenduslik mõõteteadus

Nieves Maria Flores March

Faysal-Al Mamun

 

Tarkvaratehnika

Ismat Alakbarov

Brandon Christopher Autrey

Gaukhar Dauzhan – cum laude

Huseyn Garayev

Mike Gomes Camara

Manish Gupta

Gunel Ismayilova

Simo Jaanus

Sophio Japharidze – cum laude

Sander Jenk

Kertrud Järg

Karl Kuusik

Raigo Kõvask

Kseniia Leshchenko

Einar Linde

Kaarel Loide – cum laude

Molika Meas – cum laude

Lekso Migriauli

Octanty Mulianingtyas

Mirlind Murati

Ali Raza

Karel Roots

Jonathan Räni

Ott Saar

Liisa Sakerman

Jazib Sawar

Karina Sein

Mubashar Shahzad

Amit Kumar Singh

Muhammad Zubair

Tõnn Talpsepp

Toomas Treikelder

Vladyslav Umerenko

Abdul Wahab

Richard Õnnis – cum laude

Jaga artiklit