Meditsiiniteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

Füsioteraapia

Laura Margarete Akk – cum laude

Sofia Beketova

Uljana Borodatšova

Helin Haljak – cum laude

Vanessa Helm – cum laude

Laura Ilves

Darja Izjumova

Michelle Aurelia Jõgi

Kristjan Kadakas – cum laude

Kristo Kama

Leena Kattel

Marian Kaur – cum laude

Annabel Kutman

Mae Lang

Elvira Lipina

Marta Luzanova

Anett Mataloja

Johanna Maria Meister – cum laude

Anna Maria Mets

Gerda Metsma

Anastassija Mihhailova

Nora Nurme

Annika Nõmmik

Epp Paalberg – cum laude

Nadezhda Portyanko – cum laude

Kirkke Pruudel – cum laude

Elys Rannik

Kairi-Liis Roonurm

Elina Sergejeva

Viktorija Sikk

Tiina Soots

Pauliine Viibeke Tamm

Nikita Tkatšuk

Teele Tšoba – cum laude

Alesja Vardugina

Triin Veskimeister

Mari Viirpuu

 

Kehaline kasvatus ja sport

Marti Alt

Daniil Araktšijev

Reimo Arba

Katrin Fessak

Reelica Hanson

Hanna-Brita Kaasik

Krete Kaasik

Aaron Kais

Levo Kirn

Hanna Kristin Kivistik

Klaus Mark Kolpakov

Sander Lember

Triinu Lilienthal

Eliise Oras

Anastasija Pahhomenkova

Mailis Pajumägi

Lotta Peedimaa

Kirke Pollisinski

Johann Poolak

Wanda Prost

Kristel Rebane

Marilin Riives

Indrek Roosiväli

Lidi Rusman

Mihkel Ruut

Triinu Rääk

Grit Šadeiko

Asser-Enri Soro

Liisa-Lotta Tannik

Priit Tigane

Jessica Karoliina Tõnisalu

Kristi Vaino

Liina Vähi

Lille Välja

Hannes Värs

 

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRIÕPPE INTEGREERITUD ÕPE

Arstiteadus

Filipp Aarand

Orkhan Aliyev

Katri-Helena Allas

Toora Alliksoo

Liisa Ansip

Taavi Arakas

Anna-Maria Ardla

Kristiina Averin

Janar Bachmann

Ksenija Bidžanova

Anna Boiko

Artur Bozikjan

Tamara Denissov

Anett Ehrberg

Kaarel Ernits

Kati Feldschmidt

Anna Golubeva

Erik Haldna

Iris Ivan

Laura Jakobson – cum laude

Lisbet Jalakas

Merili Jauk

Maria Jemeljanova

Fred Jädal

Eva-Lotta Jürgenson

Riste Kaaret

Getter Kala

Sten Kaldmaa

Eveli Kallas

Bert Kasemaa

Aana-Liisa Kaste

Elise Keskpaik

Maria Kisseljova

Triin Kitsemets

Alfred Georg Klamas

Alice Klaus

Kristo Klaus

Helene Kohv

Anu Korsar

Oleg Kraus

Kelli Kritt

Kerly Kubri

Kadri-Hebo Kukumägi

Nora Küüts

Elsa Mai Leedo

Kristel Lemmik

Kaspar Leppsalu

Pavel Liivak

Taur Lillestik

Max Linnamägi

Laura Loktev

Kristel Loorits

Laura Greete Luide

Kadi Lukats

Kriss-Mariin Lusti

Käroliis Lutsar

Eneli Maranik

Tatjana Marhivka

Erli Mat

Nikolai Matvejev

Regina Melder

Triin Muug

Berit Mägi

Rasmus Mälton – cum laude

Olger Müürsepp

Karl-Sander Nool

Grete Lisette Nõmmiste

Marine Oganesjan

Ester Oks

Triin Olde

Elisabet Ottas

Pille-Riin Paas

Hanna-Liina Paat

Pille-Riin Paavo – cum laude

Kariné Pajo

Kristiina Paju

Marika Pajula

Otto Palu

Elina Parkassevitš

Liisi Pastimäe

Helga Paulsen – cum laude

Kätlin Peetsalu

Paul Eric Peil

Merili Peterson

Kaspar Plaat – cum laude

Epp Poom – cum laude

Juri Popov

Kadri Ann Prass

Merit Puustusmaa

Adelheid Päi

Marit Pärt

Ralf Raava

Claudius Franz Richard Rammul

Silver Ratnik

Merit Rebase

Katariina Rehi

Raivo Rohtla

Jonne Rooma

Hendrik Rull

Karl August Ruusalepp

Diana Ränk

Svenno Saan – cum laude

Annika Saar

Sven Saaremõts

Annabel Sagen

Merili Savolainen

Laura Schilf

Hendrik Sobi

Irina Solomina

Gleb Stepanov

Angelina Strelkova – cum laude

Darja Sussareva

Martin Toomas Sõmera

Maria Šimuk

Nikita Šuvalov

Olga Šved

Robert Taar

Gristiin Tahker

Maarja Tamleht – cum laude

Mirjam Tamm

Kärt Maria Tamme

Andri Teesalu

Emili Telliskivi

Rasmus Tensing

Aleksandra Tihhomirova

Elis Tiivoja

Krõõt Treial

Brita Tuvi

Sandra Undla

Ando Vaan

Anna Maria Vassiljeva

Mart Veerus

Paula-Johanna Viilop

Madli Viiul

Laura Vinogradov

Tanel Visnapuu

Raul Volmer

Karina Vološina

Kristin Vähi

Jaanus Väljamäe

Merilin Väärtnõu

 

Arstiteadus (inglisekeelne õppekava)

Anna Maria Jalava

Tuula Maura Marjaana Jokela

Heidi Katariina Kanerva

Aleksi Johannes Korpi

Solmu Nestori Laaksonen

Ida Lina Lindenschmidt

Väinö Valdemar Loijas

Sonja Maria Milaja Luomakoski

Johanna Hannele Löyhkö – cum laude

Jenni Maria Marjamäki

Paula Kaarina Mattila

Markus Antti Juhani Mieskolainen

Nicolas Robert Nietosvaara

Iida-Sofia Katriina Orre

Wilhelm Jaan Lothar Pantzerhielm Tõnisson

Johanna Irene Panula

Joel Jari Antton Pöysä

Nora Kristina Pyykkö

Meri Rosaliina Elisabet Räihä

Tiia Marika Simonen

Koshy Abraham Thoppil

Hege Elina Tiik

Valtteri Jonatan Viskari

 

Hambaarstiteadus

Anastasija Boitsova – cum laude

Anne Eerma 

Viktorija Frolova

Maria Hraponova

Kerli Kaine – cum laude

Erik Kangur

Maria Kuzmina

Kristiina Kõiv

Karl Laas

Viktoria Ljutkina – cum laude

Eeva-Laura Lõoke

Andrei Morozov

Aleksei Murohh

Getter Müürsepp

Rene Orlov

Annabel Palm

Petra Brit Põhjakas

Maria Raiskaja

Karina Raku – cum laude

Elise-Johanna Reedi

Oskar-Daniel Remmelg

Arina Žarkova – cum laude

Helen Bret Tallo

Aljona Ussova

Artur Vaino

 

Proviisor

Eger-Jasper Armolik

Diana Belouss

Jekaterina Bravikova

Anastassia Dmitrijeva

Marlen Harjo

Kristel Ild – cum laude

Reelika Jõgi

Brett Marie Kaljus

Maile Kartau

Hanna Keidong

Marit Kobakene

Valeria Maandi

Artyom Malikov

Aleksei Morgunov

Laura Männaste

Jana Niemeister

Agne Nikopensius

Epp Peetsalu

Kristin Rammi

Hendrik Randveer

Kristiine Roostar

Daniel Sikut

Svetlana Smirnova

Liisbeth Suursild

Grigory Zenov

Liana Tšurubrova

Tatjana Vlassova

 

MAGISTRIÕPE

Füsioteraapia

Kirke Aller

Anastasia Budarina

Nelli Differt

Paul-Feliks Frei

Maria Ivantšenko – cum laude

Reiko Kikas

Julia Kotškina

Panainti Posmatš

Gregor Pruunsild – cum laude

Kadi Rahu – cum laude

Ragne Reiman – cum laude

Triinu Rooni – cum laude

Kaja Ruhno

Kristel Silla

Ivar Veskus

 

Kehaline kasvatus ja sport

Agnes-Gertrud Aavaste

Silver Grauberg – cum laude

Marit Jukk – cum laude

Taavi Kilki

Marielle Kleemeier

Eneli Kutter – cum laude

Sharlote Marleen Kõverik

Juhan Mettis

Noella-Madleen Pärn – cum laude

Kreete Pärtelpoeg

Taavi Rand

Emily Raudkepp

Helina Rüütel

Karl Sasi

Kristin Saua

Kaspar Sula

Kaija Vahtra

Janek Vallimäe

Andres Viksi

Liisi Vister

 

Rahvatervishoid

Maia-Triin Kanarbik

Elisabeth Kelner

Karen Kirss

Triin Kondoja

Kerstin-Gertrud Kärblane

Lilith Napp

Kelli Põder

Kerli Reintamm

Helen Saidla

Liina Veskimäe – cum laude

 

Õendusteadus

Jaanika Aasmäe

Silva Erismaa 

Maire Gaver

Svetlana Gromova

Maarika Jaguson

Kaire Jugar 

Svetlana Kalmaznina

Annaliisa Kruutmann

Nele Kõiv

Ilse Laasen

Marika Laidvere – cum laude

Urve Loit

Maria Muuli

Christi Ojaste

Karmen Raag

Elviira Vool

Jaga artiklit