Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

Ajalugu

Helena Hanna Maija Aadli

Hanna-Britt Augasmägi

Marie Anna Blehner – cum laude

Mihkel Braun

Keidi Fomotškin

Rasmus Heinsar – cum laude

Henrik Hannes Herkel

Gregory Hermet

Annabel Jürgens – cum laude

Katharina Kala

Helena-Grethel Kask

Vahur Kurvits

Anna Kuus

Katrin Kõpp

Rasmus Kägu

Andres Laiapea

Maarja Leedjärv – cum laude

Jaak-Markus Maamets

Kevin Marks

Laura Nemvalts

Kristo Oks

Jane Org

Margus Paaliste

Markus Paide

Kersti Peetris

Joosep Markus Pild

Karin Rannaäär

Mari-Mall Rähn

Petrik Saks

Saara Sion

Theresa Tompel

Markus Toompere

Emel-Elizabeth Tuulik

Agnes Unt

Johanna Uuemäe – cum laude

Stella Vellema – cum laude

 

Antiikkeeled ja -kultuurid

Jaana Jurtšenkova – cum laude

Annika Oiso

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Triin Aasa – cum laude

Elis-Marii Anton

Karl Gustav Gailit – cum laude

Margit Kerov

Piret Kivi

Maksim Kolossov

Kristel Kotta

Stefan Kurik

Julia Lavrova

Agnes Lea

Merit Roosna

Eva Saks

Kertu Saul

Mailis Saul

Anna Semenas

Anastasiia Shestakova

Karin Britta Suimets

Marri-Mariska Tammepõld – cum laude

Lauriina Targijainen

Nele Karolin Teiva – cum laude

Martin Vainikko

 

Filosoofia

Oliver Daniel – cum laude

Kärt Kangur

Lilian Mõttus

Martin Piir – cum laude

Tuuli Põhjakas

 

Inglise keel ja kirjandus

Jonathan Andrew Bull – cum laude

Eda Edovald

Kadi Haamer

Maarja Hõbemeri

Aigar Kähr

Karoliine Laaneoja – cum laude

Anna Maria Laumets

Mirjam Ruth Loide

Riti Ly Lukk – cum laude

Maria Johanna Milder

Jana Narusberg

Kertu Paas

Katriin Puhm

Johanna Põldmaa

Hannaleena Rätsep

Leo Artur Skott

Helve Sokk

Tessa Toomsalu

Ilmar Üle

 

Kirjandus ja kultuuriteadused

Tormi Ariva – cum laude

Loona Riin Kauge

Laura Kell – cum laude

Anni Leena Kolk

Hardi Köhler

Heleriin Lass

Teele Masing

Anna-Kristiina Pae

Iris Peterson

Kaisa-Kadi Pilt

Karoliine Pruul

Triinu Reigo

Ruta Reispass

Jan Remmelg

Rael Siim

 

Religiooniuuringud ja teoloogia

Kristel Algvere

Urmas Koorits

Nora Laukse

Juta Lensu

Marcus Mahla

Annabel Parts

Tuuli Põhjakas

Anna-Katariina Vaino – cum laude

Martin Vassel

Peeter Veltson

 

Romanistika

Veera Demidova – cum laude

Marianna Georgijeva

Kiira Grintšak

Anastasia Jevsejeva – cum laude

Marika Kaubi

Thekla-Maria Nork

Alika Normanova

Kärt Ojasoo

Anette Tammiste – cum laude

Kai-Liis Terner

 

Saksa keel ja kirjandus

Greete Hollas – cum laude

Kiir Jaanhold

Hanna Kallas

Simon Thomas Martin Lightfoot

Merilin Maass

Diana Nesterenko

Riina Tõnuvere

Alina Vorontšihhina

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Maria-Helen Adams

Karmen-Eliise Kiidron

Anastasiia Shusharina

Kelly Teidla

 

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Anneli Aim – cum laude

Mia Simona Heidmets

Elisabet Kirch

Joel Kõivistik

Markus Moosar

Camilla Sandra Paas

Kaili Paju

Annika Põitel

Daniel Põld

Carmel Raudsepp

Liilia Soo

Marianne Tarkusep

Daniil Tihhonovitš

 

Vene ja slaavi filoloogia

Anna Kotovitš

Alina Malinovskaya

Maria Saveljeva

Ilja Savin

 

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE

Kogukonnaharidus ja huvitegevus

Kirsika Kungur

Helerin Leemets

Anna Maria Lember

Anu Lember

Piret Loorits

Kätlin Mattis

Maarit Männisalu

Katrina Nurmoja

Sandra Saarniit

Gerda Sillaste

Linda Emilie Teetlok

Gertu Viiask

 

Kultuurikorraldus

Karoliina Arus

Viktoria Berting

Anni Heinaru

Elise-Brigit Hüsson

Maarja Kalma

Victoria Kangrumöldri

Reesi Koidu

Mihkel Känd

Deena Mäger

Riikka Pauliina Perkkiö

Grete Podnieks

Eliisa Rääts

Laura Semevsky

Kärt Joanna Stalde – cum laude

Katerine Tiitson

Triin Truumure

Helina Udeküll

Omida Velviste

 

Muusika

Andres Heiskonen

Hannes Egmond Ivask

Mario Kartezi – cum laude

Kadri Kuznetsov

Karl-Kristjan Küppas

Henri Lohk

Mark Markus

Madis Orr

Greete Paaskivi

Taavi Paomets

Jaan Pehk

Mats Piho

Maris Reinumäe

Sander Rosenthal

Anete Sammler

Aleksander Sinka

Emma Tamm

Laura Emilia Tiit

 

Pärandtehnoloogia

Diana Dello

Iris Eenmäe

Haldi Ellam

Signe Lintrop

Taive Peedosaar

Liina Shirasaki

 

Tantsukunst

Kärt Koppel

Mareeta Ojasaar

Annabel Tanila

Shion Yokoo-Ruttas

 

Teatrikunsti visuaaltehnoloogia

Karen Adler

Elise Christin Jörberg – cum laude

Kärt Karro – cum laude

Fredi Karu – cum laude

Emilie Kirsi – cum laude

Kristen-Kalev Lina

Triin Närep

Iiris Purge

Maria Elisaveta Roosalu – cum laude

Mari Vijard

 

MAGISTRIÕPE

Ajalugu

Kristhel Haak

Ermo Karpov

Gerda-Liis Kuusk

Triinu-Lii Lepp

Rünno Läänemägi

Marilyn Mägi – cum laude

Addo Ojasalu

Elis Pärn – cum laude

Albert Ludwig Roine

Mihkel Tammet

Ivar Treffner

Evelin Varris

Linda Vilumets

Ainar Õunpuu

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Anna Edela – cum laude

Karet Eesmäe

Orsolya Kiss

Jelizaveta Kromberg

Marin Lehesalu

Aive Mandel – cum laude

Anne Tammeleht

 

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Maia Bubnov – cum laude

Jaanika Hunt – cum laude

Liis Kala-Peäske

Kertu Kook

Birgit Meitus

Sille Midt – cum laude

Getter Must

Tuuli Reinthal

Anastassia Tkatšova

Kerli Varusk – cum laude

 

Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia

Kristina Birk-Vellemaa – cum laude

Madis Kats – cum laude

Meeri Ott – cum laude

Oskar Poll – cum laude

Mirjam Rennit – cum laude

Eliis Vaino – cum laude

Yi Wang – cum laude

 

Euroopa keeled ja kultuurid (eesti)

Irina Sääsk

Dagmar Treial – cum laude

 

Euroopa keeled ja kultuurid (inglise)

Ott Abroi

Hanna Aro – cum laude

Ecem Baslak

Suzanne Christina Cheetham – cum laude

Kole Graeme Galbraith – cum laude

Maria Ivanova – cum laude

Anastassia Jermolajeva – cum laude

Ekaterina Kolevatova – cum laude

Katerina Kyselová

Anni Polding

Grete Pärn

Denys Savchenko – cum laude

Rika Tapper – cum laude

Burak Cemil Yilmaz

 

Filosoofia

Bright Dua-Ansah

Anurag Hooda

Hesam Hosseinpour

Nada Abdalla Hassan Abdelazim Mohamed – cum laude

Mani Rashtipour – cum laude

Jared Brice Smith

Waqar Ahsan Qureshi

 

Folkloristika ja pärandirakendused

Rasel Ahmed

Sohail Arshad

Elizaveta Diachenko

Gleb Gomankov

Jerald Kent Iverson Jr

Ilia Magin

Siarhiej Makarevich – cum laude

 

Kirjandus- ja teatriteadus

Kerli Ever – cum laude

Margit Kajak

Karmel Helena Kokk

Saara Lotta Linno – cum laude

Vladimir Pavlov

Kristina Ruder

Hele-Mai Viiksaar

 

Kultuurikorraldus

Margit Bastig

Maria Evestus

Brita Kaljuvere

Marianne Kama

Kai Kannistu

Kadri Kuht

Karin Käbi Kuus

Leana Liivson

Piret Maasik

Kätlin Marjapuu

Maarja Mänd

Jaanika Ojakõiv

Piret Pedanik – cum laude

Maarja Roosi

Eva Linda Roost

Kaire Siiner

Kätlin Tatar

Eva Valdna – cum laude

Kristi Vals

 

Kultuuripärandi loovrakendused

Indrek Ikkonen – cum laude

Tiina Kull – cum laude

Aivi Tamm

Marge Veelmaa

Kadi Vingisaar

 

Kunstide ja tehnoloogia õpetaja

Liina Ambos – cum laude

Thea Ilusmets – cum laude

Marilin Jaadla

Airi Jakobson-Männik

Ave Jääger-Nurgamaa

Kadri Jürimaa

Toomas Kaarjärv – cum laude

Katrin Kobolt – cum laude

Maret Kuura – cum laude

Priit Laats

Kerli Laur

Helle Lõhmus

Maris Makurin – cum laude

Katrin Mark

Lilia Murs

Marleen Nõmm

Marju Rebane

Külli Sari

Elina Teder – cum laude

Merike Truu

Birgit Tuulemets – cum laude

Teele Vahtra

Hans Mihkel Vares

 

Pärandtehnoloogia

Tuuli Jõesaar

Eva-Liisa Kriis

Jana Ratas – cum laude

Malvo Tominga

 

Pärimusmuusika

Karl Laanekask

Astrid Nõlvak

 

Religiooniuuringud

Aet Arula-Piir

Fred-Erik Kerner

Inga-Bel Lilium

Kady Sõstar

 

Religiooniuuringud ja teoloogia

Robert Bunder

Laura Jaanhold – cum laude

Urmas Kriit

Monika Lelle-Haav

Riho Majas

Tanel Meiel

Ain Mihkelson – cum laude

Kersti Rootsmaa

Iiris Savik

Ken Viidebaum

Liisi Viirpalu

 

Semiootika

Emilio Acuña Yeomans

Andrei-Ioan Bleahu

Veronica Cuello Blanco – cum laude

Erfan Fatehi

Richard T Mc Lawhorn

Hongjin Song – cum laude

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Ulla Juske

Andrus Kannel

Ene Lill

Lii Ranniku – cum laude

 

Tõlkeõpetus

Reet Ellermaa

Ingrid Imelik

Hedi-Liis Kalu

Jolan Henriette Koduvere

Maarja Merioja

Elisabeth Rips

Heleen Roos

Siiri Sünd

Karina Šorohhova

Helina Tera

 

Usuteadus

Maria Made Laas

Kätlin Liimets

 

Võõrkeeleõpetaja

Hans Karelsohn – cum laude

Oliver Lambrik

Grete Lepa

Lisanna Lipu

Eili Lusti

Piia Nurmela

Helen Pahk

Mart Piiroja

Regina Roostar

Olga Sturm

Sandra-Leele Toom – cum laude

Ann Valang

Jaga artiklit