Loodus- ja täppisteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

Arvutitehnika

Fred Peter Boldin 

Renet Eres 

Rando Hinn 

Taavet Joonas Jukola 

Jüri Jõul – cum laude

Magnus Kaldjärv 

Georg Mattias Karu 

Jonathan Karu 

Hendrik Olesk 

Rudolf Põldma 

Rauno Põlluäär 

Sten Salumets 

Uku Soome 

Tarvi Tepandi 

Mattias Tõnisson

 

Bioloogia ja elustiku kaitse

Maiken Abel 

Jana Aid 

Andri Annerviek 

Mihkel Annusver 

Anti Biedermann 

Mihhail Brodski 

Gertrud Einmann 

Jaan Grosberg 

Elina Kambrimäe 

Karoliina Kangur 

Kadri Kauts 

Kaia Grete Kukker 

Liis Kärgenberg – cum laude

Laura Liivand 

Pelle Mellov 

Lisanne Nääb – cum laude

Annette Oder 

Maitrii Olesk 

Liisa Pomerants 

Laura Puura – cum laude

Jorma Ratas 

Taavi Reinthal 

Mihkel Suija – cum laude

Elisabeth Suits 

Dmitri Šišmintsev 

Amata Žukova 

Piia Tomingas – cum laude

Lisell Toomla 

Maria-Elisabeth Vaigo 

Markus Vares 

Marie Helen Väiku

 

Füüsika, keemia ja materjaliteadus

Eva Lea Jääger – cum laude

Carolin Kaljuvee 

Sander Kotkas 

Robert Kuks 

Anette Kuuseorg 

Joel Indrek Martin Laanemäe

Alexandra Lehtmets 

Karl Jakob Levin

Wiljar Lobjakas 

Dagmar Läänemets 

Gleb Maksimov – cum laude

Maria Mängel – cum laude

Robert Märk 

Egert Möller – cum laude

Georg Nero 

Annabel Olgo 

Alise-Valentine Prits – cum laude

August Reila 

Rimmo Rõõm 

Ella Skiller 

Andri Sokka 

Verner Sääsk – cum laude

Kerli Tali 

Merili Tammiste 

Karl Kristjan Usin

Elsa Vanker 

Oliver Vanker 

Martin Vasar 

Katri Vesi 

Kaidi Veske

 

Geenitehnoloogia

Mia-Nicolena Aaver 

Katrina Ahun 

Alex Ajangu 

Esper Rasmus Antson 

Galina Belova 

Erki Eelmets 

Valeria Goffert 

Elizabeth Heinmäe – cum laude

Johanna-Stina Idla 

Susanna Janno 

Andrea Jõesaar 

Anastassia Klink 

Pauliine Konsa – cum laude

Cristopher-Kevin Kunila 

Marilin Kuusk 

Koit Kõrgnurm 

Eliise Lall 

Anna Liigus 

Annika Liiv 

Agneta Miilimäe 

Mariel Mäe 

Karl Mäll 

Miriam Nurm 

Kristen Orumaa 

Signe Parts 

Robin Pau 

Celeste Peterson 

Jana Põder 

Anett Põldes 

Stella Eileen Päid 

Alexander Rannar 

Annabel Raudsepp 

Krislin Raus 

Mirjam Reino 

Maria Repson 

Valentina Rukins 

Robert Johannes Sarap 

Anna Soone 

Luiza Tolokonnikova – cum laude

Heelika Uuk 

Triin Uussaar 

Hanna Vask

 

Geograafia

Ines Ainjärv 

Inger-Helen Daub 

Tanel Elmi 

Mark Herman Ilumets 

Elise Jalonen 

Signe Kallion 

Helena Karu 

Roomet Laos 

Emma Lauk 

Kaarel Leet 

Eliisa Lehtme 

Eliiza Anastasia Mihhailov 

Merilin Mägi 

Kristofer Paulberg 

Tiia-Linda Purge 

Annabel Reilson 

Kristel Reiss – cum laude

Mariana Rohtsalu 

Kaarel Tigane

 

Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia

Annamaria Krull 

Laura Maria Kull 

Laura Kuusemets 

Carmel Kuusk – cum laude

Diana Matejuk 

Hanna-Riin Muttik 

Johanna Maria Ojap 

Karel Pettai 

Kris-Robin Sirge 

Karmen Vits

 

Informaatika

Andre Ahuna 

Mattias Aksli 

Siim Anderson 

Richard Annilo – cum laude

Alvar Antson 

Ingvar Baranin 

Rebekka Breedis 

Johanna Angela Bremen 

Laima Anna Dalbiņa – cum laude

Marc David 

Marianne Dengo 

Sergei Eensalu 

Jekaterina Gorohhova 

Fred Hansen 

Hanna Heinloo 

Karoliine Holter – cum laude

Geio Illus 

Janno Jaal 

Rauno Jaaska 

Pilleriin Jukk – cum laude

Jorgen Juurik 

Kaarel Kaasla 

Kaspar Kadalipp 

Joosep Kaimre – cum laude

Hanna-Marii Kaljas 

Peter Kallaste 

Janar Kallson 

Sander Kangur – cum laude

Magnus Karlson 

Raul Erik Kattai – cum laude

Mark Kerner 

Kristina Kevel 

Henri Kipper 

Adrian Kirikal – cum laude

Carolin Kirotar 

Sander-Karl Kivivare 

Anneli Klamas 

Aveli Klaos – cum laude

Peep Kolberg 

Jan Erik Konksi 

Jan Erik Kriisk 

Säde Mai Krusberg 

Anette Maria Kuklane – cum laude

Tarmo Kullas 

Georg Caius Kutsar 

Marten Kuusmann 

Gerli Kõiv 

Andry Kõre 

Kristofer Käosaar 

Kristjan Hendrik Küngas 

Rene Kütt 

Henri Harri Laiho – cum laude

Siim Tanel Laisaar – cum laude

Karl-Jonathan Lellep 

Jürgen Leppsalu 

Marielle Lepson 

Del Remi Liik 

Kristina Lillo 

Patrick Lomp 

Krister Looga 

Agnes Luhtaru 

Rene Lumiste 

Viido Kaur Lutsar 

Hain Luud – cum laude

Kristjan Lõhmus 

Mait Lättekivi 

Erik Marcus Maks 

Mikko Maran – cum laude

Tanel Marran – cum laude

Siim Markus Marvet – cum laude

Roman Matvejev 

Egert Ott Metsandi 

Martin Mihkelsaar 

Markus Mikko 

Allan Mitt 

Marten Moro 

Maria Pibilota Murumaa 

Karl Marten Mägi – cum laude

Maert Mägi – cum laude

Sander Nemvalts 

Cristian Noop 

Anders Nõu 

Siim-Morten Ojasalu 

Merili Osula 

Magnus Paal 

Peeter Paal 

Mihkel Pae 

Ingrid Philips 

Karl-Johan Pilve – cum laude

Samuel Johannes Pitko 

Mathias Plans 

Johan Erik Pukk 

Taido Purason – cum laude

Kaspar Raid 

Frederik Raud – cum laude

Helena-Kris Rebane 

Allan Rist 

Eduard Rudi 

Maris Räis 

Renet Rämman 

Teet Saar – cum laude

Taaniel Saarnik 

Kermo Saarse 

Karen Saksakulm

Enrih Sinilaid 

Silver Spitsõn 

Oliver-Erik Suik 

Birgit Sõrmus 

Ilja Zolotnikov 

Hain Zuppur 

Karl Taal – cum laude

Ralf Tambets – cum laude

Marten Tamm 

Toomas Tamm 

Erik Tarelkin 

Triin Mirjam Tark – cum laude

Maali Tars 

Andreas Teder – cum laude

Raul Tölp 

Peeter Vahe 

Artjom Valdas 

Magnus Valgre 

Karl Toomas Vana 

Pärt Veidenberg 

Arnold Veltmann 

Alex Viil

 

Keemia

Johanna Hints 

Grete Metsallik

 

Loodusteadused ja tehnoloogia

Jüri Aedla – cum laude

Annika Aguraiuja 

Zafer Alhana

Jürgen-Martin Assafrei

Artur Astapenka 

Turan Badalli – cum laude

Kwame Akuamoah Boateng

Kwasi Akuamoah Boateng

Irina Borovko – cum laude

Kush Hiren Brahmbhatt 

Nadezhda Chulkova 

Oleksandra Dranova

Jennifer Chimuanya Ejike

Richard Erelt

Darja Hudjakova 

Aleksandr Illarionov – cum laude

Klavs Jermakovs – cum laude

Jawad Khan 

Daria Kholodniuk

Veronika Kirillova 

Anastasia Kolosova

Roberts Oskars Komarovskis

Gleb Kovalev – cum laude

Valeriia Leoshko

Kirke Linno  

Frida Matiyevskaya – cum laude

Gülce Naz Mert

Mark Merzlikin

Marilin Moor – cum laude  

Thi Bich Phuong Nguyen – cum laude

Evelyn Osayimwense Oduware

Johanna Olesk – cum laude

Abimbola Davidson Opakunle

Huynh Ngoc Chau Phan 

Ekaterina Ponamareva

Maris Popens 

Alberto Ruiz Acosta 

Igor Rybalskii 

Tovidya Pavina Devi Salabeea 

Jhalak Sethi

Daniel Shmidt 

Marina Sivakova

Chi Mei Sun

Ihar Suvorau

Tinatin Tkesheliadze 

Vladislav Tuzov 

Barbara Wilson Soto

Muazzamkhon Yusupova

 

Matemaatika

Aljona Kritševskaja 

Nikita Leo – cum laude

Marcus Lõo 

Markus Rene Pae 

Indrek Pertman 

Calvin Pärn 

Sander Tamm

 

Matemaatiline statistika

Kai Budrikas 

Triin Bulõgina 

Aljona Golubeva 

Kaari Kuus 

Raul Niit 

Johanna Õun

 

MAGISTRIÕPE

 

Analüütiline keemia

Jocelyn Benito Cardenas 

Evelyn Coenen 

Thi Hong Nhung Dang – cum laude

Kim Shelly Torrento Escrupulo

Marvy Gameel Hakem Girgis 

Patcharida Kanjanawongpaisan 

Hark Bahadur Karkee 

Aizhan Kazmaganbetova 

Helmi Ulrika Kirm – cum laude

João Marcos Monteiro 

Rady Jazmin Remigio – cum laude

Mark Dennis Retrato 

Jeewan Babu Rijal 

Çigdem Sahin 

Varun Vashneel Sharma 

Larissa Silva Maciel – cum laude

Bhawana Thapa 

Dariya Tukhmetova 

Estida Vezi

 

Arvutitehnika ja robootika

Kristo Allaje – cum laude

Heba Hesham Elshatoury 

Gaurav Garg 

Allan Kustavus – cum laude

Johannes Muru 

Silvar Muru 

Georg Reintam 

Zafarullah 

Muhammad Usman

 

Bioloogia

Kadri Irdt 

Siimo Kangruoja 

Epp Maria Lillipuu 

Mariel Luuk 

Merilin Raudna-Kristoffersen 

Kris Egert Rünkjanen 

Kadi Sagor 

Emma Johanna Sova 

Artur Stoljar 

Jaanika Unt – cum laude

 

 

Bioloogia ja ökoinnovatsioon

Joosep Pärn 

Linda Suurmets 

Laura Tammiste – cum laude

Mirjam Võsaste

 

Biomeditsiin

Hanna Antson 

Baiba Brūmele – cum laude

Irina Guljavina 

Keiu-Anett Hellaste 

Anna-Grete Juchnewitsch 

Evelin Kumpel 

Annika Laanemets 

Lisett Liblekas 

Kristiina Lillepea 

Greete Maasi 

Maria Maloverjan – cum laude

Evelin Mutli 

Käbi-Riin Ojassoo 

Helen Paapstel 

Laura Pajusaar 

Merili Peltser – cum laude

Anett Puskar – cum laude

Olga Sahharov – cum laude

Johanna Liis Udumets 

Inge Varik – cum laude

 

Biotehnika

Michael Joseph

Alissa Agerova 

Luka Bulatović 

Sharib Khan 

Sabina Mammadova 

Valentina Mikhailova – cum laude

Aleksandra Panfilova 

Alina Rekena – cum laude

Lakshmi Thoondee

Prasoon Kumar Vinodkumar

 

Finants- ja kindlustusmatemaatika

Kadi Kitsing 

Risto Korb

 

Füüsika

Helen Asuküla – cum laude

Anni Kasikov – cum laude

Aleksei Kubarski 

Kertu Metsoja 

Mats Mikkor 

Rauno Neito – cum laude

Jasper Ristkok – cum laude

Hans Teras 

Sulev Tõkke

 

Geenitehnoloogia

Kristel Alman 

Triinu Arjus 

Silja Erg 

Rita Kreevan 

Marko Leevik 

Laura Sandra Lello 

Eliis Liske 

Egon Meigas 

Ailar Omler – cum laude

Helen Parik 

Marge Puhm

 

Geograafia

Egert Indres 

Andres Kasekamp 

Anni Kaup – cum laude

Hanna Laius 

Kaisa Laur – cum laude

Elys Pikla 

Anneken Pipar 

Triin Puhu 

Elina Maarja Suitso 

Patrick Joan Thomson 

Ago Tominga – cum laude

Lagle Vetemäe

 

Geoloogia

Marlen Hunt 

Marko Kabel

 

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

Silver Aarna 

Eliise Kass – cum laude

Kaili Kivi 

Anne Kusma 

Angela Leiaru-Indriko 

Anastassia Meinson 

Kirsi Pesti 

Egle Plato – cum laude

Kristin Soo 

Martin Tamm – cum laude

Katrin Timakova 

Evelin Toom 

Teele Tuuling 

Janek Urvik

 

Informaatika

Ainika Adamson 

Mansur Alizada 

Shota Amashukeli 

Turkhan Badalov 

Navid Bamdad Roshan – cum laude

Sébastien René Baptistin Boire 

Evgenii Dolzhkov 

Artem Domnich – cum laude

Abdelrhman Elsayed Hassan Eldallal 

Sadig Eyvazov 

Valeh Farzaliyev 

Anastassia Fomin 

Jamil Gurbanzade 

Said Kazimov 

Karmen Kink – cum laude

Dmytro Kolesnykov 

Siim Kurvits 

Andrew Lei – cum laude

Martin Liivak 

Taavi Luik 

Oleh Matsuk – cum laude

Alvin Meltsov 

Laura Liis Metsvaht 

Behrad Moeini 

Mohammad Mahdi Mohebbian 

Ergo Nigola – cum laude

Ida Maria Orula 

Anne Ott – cum laude

Aleksander Parelo 

Galina Pass – cum laude

Souvik Paul 

Kateryna Peikova 

Meelis Perli 

Juan Carlos Javier Ramos Martinez 

Laura Ruusmann – cum laude

Tetiana Shtym – cum laude

Hei Chun Shum 

Karl-Walter Sillaots 

Alessandro Stranieri – cum laude

Dmytro Zabolotnii 

Sergei Zaiaev 

Villem Tõnisson 

Dmytro Urukov – cum laude

Muhammad Uzair 

Jan Aare Van Gent – cum laude

 

Infotehnoloogia mitteinformaatikutele

Paul Elberg 

Irina Häelm – cum laude

Mihkel Ilisson – cum laude

Raili Jäe – cum laude

Mihkel Järveoja – cum laude

Tiina Kallas 

Anneli Kruve-Viil – cum laude

Kaidi Käärmann – cum laude

Vahur Madisson 

Martin Malinovski 

Silvia Pihu 

Indrek Pomerants – cum laude

Edgar Sepp – cum laude

Katrin Shuyler – cum laude

Janne Sokk 

Merilin Truuväärt – cum laude

Kaido Värbu

 

Keemia

Anu Adamson 

Silver Juvanen 

Nensi Kasvand 

Krit Lossmann – cum laude

Marta-Lisette Pikma – cum laude

Peep Põdder 

Kaspar Uuselu

 

Keskkonnatehnoloogia

Sander Hermet – cum laude

Elina Kuusma – cum laude

Kerttu-Liis Kõks – cum laude

Rain Laidma 

Rene Mets 

Kady Mäesalu 

Maarja-Liis Salumäe – cum laude

Triin Väisanen

 

Kindlustus- ja finantsmatemaatika

Hans Erik Atonen 

Hardo Niit 

Robert Pikmets – cum laude

Anna-Helena Salurand – cum laude

Omar Setihe 

Kristjan Sinikas 

Farhad Tahirov 

Meelis Utt

 

Küberkaitse

Yazeed Basim Aeadah Alhaddad 

Tarvo Arikas 

Janno Arnek 

Tedel Baca 

Juan Manuel Delgado Garcia 

Mauricio Antonio Duarte Lara 

Arefeh Fathollahi Kalkhoran 

Yoshihisa Furushita 

Ali Ghasempour 

Ilkin Huseynov 

Eduard Iltšuk – cum laude

Electra Zoe Karamargin 

Rooya Karimnia – cum laude

Risto Kasepuu 

Dariana Khisteva – cum laude

Karoliina Koppel 

Anastasiya Kornitska 

Burak Can Kus – cum laude

Liubomyr Kushnir 

Jaanus Kääp 

Timm Jeff E Luyten 

Ivo Malve 

Stanislav Mekinulashvili 

Madis Männik 

Tarmo Oja – cum laude

Andres Pihlak 

Priit Põdra 

Kärte Pärend 

Esteban Josue Ramirez Rojas 

Andrew James Roberts 

Siim Sarv 

Alvaro-Wim Schuller Fernandez

Nikita Snetkov 

Faisal Sumaila – cum laude

Mikus Teivens 

Jayavarshini Thirumalai 

Aivo Toots 

Jelizaveta Vakarjuk – cum laude

Kapil Yadav

 

Linnastunud ühiskonna geoinformaatika

Marjansadat Barekaty – cum laude

Jeonghwan Choi 

Abdelrahman Galal Mohamed Anwar Elnahas – cum laude

Fariha Harun 

Mika Kuno 

Nikolay Moshenskiy – cum laude

Isaac Okiti 

Mahdiyeh Sepehrar 

Jānis Zālīte – cum laude

Oscar Zarate Martinez 

Muhammad Hamza Zubair 

Peng Wang 

Ivan Vasilyev – cum laude

Olga Wold – cum laude

 

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja

Anne-Mai Kaljuste 

Helen Kann – cum laude

Getriin Kokk – cum laude

Juudit Kure-Pohhomov – cum laude

Mark Muhhin 

Kati Paas – cum laude

Kristin Parve – cum laude

Tiim Salumägi 

Ruth Schihalejev – cum laude

Karin Tepaskent

 

Matemaatika ja statistika

Kristin Avans – cum laude

Kristin Jesse – cum laude

Tuuli Jürgenson – cum laude

Kristina Muhu 

Lisette Pajula – cum laude

Johannes Puusepp – cum laude

Georg Simmul 

Hanna Britt Soots 

Anastassia Ugrjumova 

Kristiina Uusna 

Triinu Veeorg – cum laude

 

Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas

Ademola Michael Adegbile – cum laude

Basnayaka Mudiyanselage Madhawa Bandara Basnayaka 

Ali Fahad 

Enam Hossain 

Seyyedmahan Khatami 

Mykhailo Koltsov – cum laude

Katriin Kristmann – cum laude

Tero Tuomas Lahtinen 

Idil Mengü – cum laude

Vu Bao Chau Nguyen – cum laude

Oluwatobi Moses Olowosokedile

Fatima Precious Otori – cum laude

Sharath Chandra Pottabathini 

Arash Salehi

 

Materjaliteadus

Stevin Lilla 

Caius Miller 

Markus Otsus

 

Materjaliteadus ja tehnoloogia

Līga Britāla – cum laude

Miriam Koppel – cum laude

Mayowa Olaide Olapade 

Shania Roy 

Kenneth Tuul – cum laude

Kadri-Ann Valdur – cum laude

Gulnara Yusibova

 

Molekulaarsed bioteadused

Elina Lototskaja 

Sven Sakson

 

Rakenduslik mõõteteadus

Ayesh Piyara Wipulasena Aleihela Yamannalage 

Thi Kim Ngan Duong 

Margarita Esmerald Gonzales Ferraz 

Manju Kasaju 

Naila Nasirova 

Nanyun Zhang

 

Tarkvaratehnika

Ardi Aasmaa 

Jubril Gbolahan Adigun 

Naveed Ahmed Alizai 

Magnar Aruoja 

Stanislav Bondarenko 

Vladyslav Bondarenko 

Zohaib Ahmed Butt 

Kyrylo Chebotarov 

Berker Demirer 

Soltan Garayev 

Kaspar Haavajõe 

Kaspar Hollo 

Bilawal Hussain 

Onuche Akor Idoko 

Muhammad Qasim Imran 

Roman Ismagilov 

Tural Ismayilov 

Shobit Jain 

Oluwagbemi Omobolanle Kadri 

Kelian Kaio 

Tsotne Kekelia 

Alar Kirikal 

Kristine Leetberg – cum laude

Ahmed Samir Imam Mahmoud – cum laude

Mariam Mikava 

Muhammad Nadeem 

Alish Najafzade 

Evert Nõlv 

Olubunmi Tajudeen Odeyinka 

Kert Prink 

Deniss Ruder 

Hariti Atulkumar Sanchaniya 

Muhammad Bilal Shahid 

Shefali Ajit Sharma 

Miron Storožev – cum laude

Kaarel Tinn 

Toomas Aleksander Veromann – cum laude

Mustafa Ogün Öztürk 

Ibrahim Mahdy Yousef Yousef 

Sabuhi Yusifov

 

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Linda Pall 

Annabel Runnel 

Maria Rätsep

 

Jaga artiklit