Sotsiaalteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Ajakirjandus ja kommunikatsioon

Joonas Alliksaar 

Roger Andre 

Eliise Evartov 

Helina Hansar 

Karoliina Hussar 

Egon Ilisson 

Jete-Ri Jõesaar 

Sander Kamenik 

Hanna-Rebeca Kasemets 

Mike-Richard Koch 

Katria Helena Komp 

Lauri Kruuv 

Rabindranath Sundaram Kuus 

Aimar Leesment 

Catreen Lepik 

Karl Joosep Malõšev 

Victoria Maripuu 

Ketrin Mehine 

Pille-Riin Määr 

Sigrid Nahk 

Ketter Ojakivi 

Joonatan Oras 

Anett Peel 

Brent Pere 

Alex-Sander Puhm 

Ode Maria Punamäe 

Laura Põldma 

Marta Randoja 

Mari-Liis Reimand 

Jesper Roon 

Grete-Liina Roosve 

Susanne Rosenberg 

Maris Saar 

Laura Saks 

Mirjam Savisto 

Joonas-Priit Sibul 

Reelika Sommer 

Lauraliis Süldre 

Anett Taal 

Kauro Tafitšuk 

Tõnu Tamm 

Martin Johannes Teder 

Kalle Valge 

Madleen Vapper 

Elis Marii Viltsin 

Marta Vunš 

Sille Võsaste

 

Eripedagoogika

Reelia Allmägi 

Kristella Andres 

Ljudmila Bogdanova – cum laude

Merili Eikner 

Eve Einberg 

Airika Gaston 

Kati Harjo 

Eneli Häidkind 

Janeli Ilves 

Jaanika Kaarna 

Janet Kask 

Liina Kivisaar 

Kaari Ann Kolk 

Gäthlyn Kukk 

Kaie Kurg 

Liis Laansoo 

Kaidi Labe 

Tiina Liiv 

Katrin Liiva 

Meeri-Kris Lust 

Irina Lužetskaja 

Merje Luts 

Krista Mahlakõiv 

Monika Miilsaar 

Karen Must 

Maarja Mänd 

Kirke Möllits 

Anu Nadel 

Anita Nilendere 

Kadri Nurk 

Jaan-Raul Ojastu 

Johanna-Liis Pabusk 

Maria-Aleksandra Paikla 

Triinu Helena Pajumäe 

Elerin Piiroja 

Mariete Presmann 

Annaliis Pärs 

Liina Päss 

Kairit Reinvald 

Kelli Riim 

Teele Seim 

Andra Sinimets 

Katrin Soon – cum laude

Kristi Tasso 

Violetta Telnova 

Kristel Tiit 

Signe Tohv 

Jessica Tops 

Reena Undla 

Kadri Vaarik 

Piret Vahtramäe-Valkila 

Kadi Valdaru 

Marite Valeika 

Kristel Vanjuk 

Viola Vares 

Egeli Varris 

Annabel Renee Vilbre 

Kristiine Õunpuu – cum laude

 

Ettevõttemajandus

Anna Balatckaia

Lana Botchorishvili

Mete Cilingir

Zurab Edisherashvili 

Merili Ginter

Giorgi Gioshvili

Ana Gogoreliani

Aziza Ibrahimova

Alexandre Kakhetelidze

Alexander Katamadze – cum laude

Karlis Kuzma

Arnolds Lidums

Nazrin Mehdizade

Polina Nesterenko

Anna Oleksenko

Rodny Verner Reeder

Daryna Romashko 

Elisa Russu

Anastasiia Shalina

Anna Shamritskaya

Oleksandra Stiupan

Karel Uffert

 

Haridusteadus (loodusteaduslikud ained)

Jelena Fomina

 

Haridusteadus (reaalained)

Kersti Õunap

 

Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis

Cris-Sondra Hallik 

Imbi Hunt 

Geete Jürioja 

Merilin Kunto 

Eileen Laidus 

Sigrid Lõugas 

Minna Marleen Meremaa 

Katryna Pükkenen 

Sarah Raichmann 

Helen Tiisler 

Sofia Valk 

Evelin Villemson

 

Humanitaarained mitmekeelses koolis

Svetlana Baskakova 

Aljona Iljina 

Hurmet Lahi 

Jelena Luik – cum laude

Anastassia Malitskaja 

Merle Pahkla 

Veronika Smolnikova 

Alina Zaitseva 

Viktoria Tšerkassova 

Andrei Uljev

 

Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu

Kätlin Aavik 

Tiina Braun – cum laude

Helena Keskpalu 

Eliise Kiis 

Laura Kiviselg 

Kerttu Klaus 

Britha Kondas 

Pilleriin Koor 

Katrin Kuusk 

Lotta Leesmaa-Tuus 

Lisanna Lehes – cum laude

Kätlin Mahoni 

Karl Must 

Helen Mölder 

Margit Orma 

Kristiina Helena Paas 

Kristel Birgit Potsepp 

Ingrid Saarepuu 

Kaisa Saluste 

Ingeliis Siimsen 

Hedi Teidearu 

Hendrik Unt 

Beatrice Veske 

Liisa Villemson

 

Keeled ja mitmekeelsus koolis

Aleksandra Blagodatskaja 

Anna Varlamova – cum laude

 

Koolieelse lasteasutuse õpetaja

Liina Abolin 

Anna-Mari Ainjärv 

Viktoria Aleksandrova 

Riina Jaaniste 

Marleen Jõgi

Piret Jõõger

Gerda Kallas 

Inga Kikre 

Kristiina Kimask 

Sirje Kollom – cum laude

Janika Kütt 

Angeli Lea 

Airi Linnu 

Elis Marandi 

Elizaveta Marintšenko 

Katrin Must 

Janne Mõttus 

Annabel Mäeste 

Ly Orav 

Kairi Oru 

Gerda Padar 

Renate Paljasma 

Annett Pendarov 

Merlin Piirisild 

Pille-Riin Ploom 

Andra Punt 

Meeli Mari Põkk 

Aigi Rahnel 

Annabel Rein 

Piret Saar 

Merle Siht 

Laura Sinimets 

Kristina Soboleva 

Kristiina Soonvald 

Sille Strauss 

Anett-Ursula Tatter 

Sigrid Tigane 

Merike Tihomirov 

Maria Truus 

Marina Tsakuhhina 

Laura Tukk 

Kaija Tõldsepp 

Iines Urm 

Kadri Vaiksalu 

Enela Veiksalu 

Grete Väikene-Küünal 

Heili Üleoja

 

Koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas

Galina Agronova 

Anu Antje 

Mariet Aps 

Maria Bedjuhhova 

Sofia Demidova 

Milana Drobysheva 

Olga Dzitsjuk 

Marina Eisen 

Anfissa Fanfora 

Varvara Grigorieva 

Anastassia Gubiy 

Ülle Kaljurand 

Kaidi Kiigske 

Tiina Koppelman 

Maria Koroleva 

Olga Kortšagin 

Natalja Kulp 

Külli Laur 

Agnit Lees 

Jekaterina Leppenen 

Katariina Lilleorg 

Sabina Logodskaya 

Jevgenia Milovidova 

Kettel Nabi 

Asta Norman 

Heidi Nurmela 

Andrei Obidin 

Gerli Pill 

Jevgenia Potapova 

Elina Rožkova 

Anastassia Saar 

Olga Selemeneva 

Kseniya Sidorova 

Olga Skrivel 

Rozalli Žmud 

Marika Talli 

Maria Tsatsuro 

Marija Tšeremiskin 

Reelika Vahermäe 

Natalja Volõnskaja

 

Kutseõpetaja

Juhan Altsaar 

Marge Altsaar 

Mariliis Hollo 

Eve Hõrak – cum laude

Eva-Linda Kajak 

Kairi Nagelmaa 

Ele Nurk 

Tarmo Parts 

Küllike Pihkva 

Astra Pintson-Käo – cum laude

Anne-Ly Randoja – cum laude

Rane Viks

 

Loodus- ja reaalainete õpetamine põhikoolis

Kristofer Kotsar 

Karita Lõbu 

Kristin Põder 

Pilleriin Vesi

 

Majandusteadus

Kerli Aksalu 

Elizaveta Budarina 

Denis Danilov 

Dajana Ellervee 

Hanna Luisa Grosberg 

Janika Hango 

Helen Helmet 

Jörgen Jürine – cum laude

Marcus Jürison 

Mihkel Kaarma 

Taavi Kaasik 

Laura Karilaid 

Maarja Karlson 

Ants Karm 

Maarja Karu 

Kristjan Kask 

Kuno Kolk 

Karmen Kozma 

Mait Kraun 

Katrin Maria Kulik 

Madis Kuslap 

Victoria Kübard 

Jan-Marten Leivo 

Angela Lill 

Silvia Linnuste 

Maria Luht 

Hanna Grete Luik 

Rando Marrandi 

Kaisa Mitt 

Hanna Nõmm – cum laude

Hendrik Ojamaa 

Triin Orgusaar 

Mart Ott 

Birgit Paberit 

Hanna-Katre Plato 

Ksenija Poltavets 

Anastasija Rammul 

Gätlin Randrüt 

Kristin Reino 

Risto Rumask 

Rene Rässa 

Marian Salmistu 

Diana Sammel 

Bertram Sargla 

Paavo Sedrik 

Mikko Leo Selg 

Liisa Siirak 

Laura Helena Soonvald 

Miikael Johan Tamm 

Criselle Tennosaar 

Anette Tiitus 

Ingrid Tivas – cum laude

Ilona Troitskaja 

Tarmo Trummal 

Johanna Vana 

Laura Viljamaa

 

Psühholoogia

Angela Allik 

Siim Andres 

Lisa Brand 

Siiri Eosaar 

Laura-Liis Hanikat 

Karoliina Huul 

Carmen Kaidi Jõeleht 

Annabel Kaldvee 

Uku Sakari Keeroja 

Hanna Liis Kiho 

Pilleriin Kupper – cum laude

Klaus-Peeter Ladva 

Kärt Lang 

Kerttu Leimann 

Elisabeth Luisk 

Andres Maask 

Birgit Mallas 

Jaan Meos 

Kevin Mändmets 

Silver Mäoma 

Marge Neemre – cum laude

Aule Nelke 

Karmen Orlovski 

Janne Kristi Palits 

Anette-Johanna Park 

Aneth Pokk 

Paula Proos 

Adriana Puusepp 

Lisbet Raedov 

Liisa Maria Rahuoja 

Kaijo Rüütsalu – cum laude

Hanna Saare 

Mariin Sarap 

Kaisa Schiffer 

Sille Sepmann 

Liisa Tappo 

Maria Tappo 

Siim Erik Taras 

Marie Tombu 

Triinu Traat 

Kristel Uibomaa – cum laude

Anni Ulm 

Kaisa Usberg – cum laude

William Vaask 

Saskia Vaher 

Aleksandra-Lovise Õun

 

Riigiteadused

Anna-Kaisa Adamson 

Christopher Aloe – cum laude

Anett Altmäe 

Haldi Helis Annus 

Rasmus Aukust 

Tõnis Edela 

Liisa Jõerüüt – cum laude

Kristina Kallemaa 

Kaarel Keskra 

Ingrid Kirp 

Anna-Maria Kolessova 

Annett Kreitsman 

Olga Kudrjavtseva 

Marianne Lekarkin 

Janete Lest 

Erko Litvjakov 

Karl Lõoke 

Karl Joosep Mark 

Rauno Matvejev 

Aleksandra Muravjova 

Elar Niglas 

Pietro-Aleksandr Pantšenko 

Pearu Pirsko 

Lenne Lotta Põdra 

Richard Päll 

Kirke Katariina Siimso 

Rene Sulg 

Trine Tamm 

Henrik-Mikael Toiviainen – cum laude

Siim Umerov 

Tristan Viidas 

Laura Maria Vilbiks – cum laude

Emma Pipi Penelope Visnap 

Anna-Mari Yasar – cum laude

 

Õigusteadus

Marjana Aasna 

Robert Aavik 

Doris Abe 

Jürgen Adamson 

Greete Ahu 

Arabella-Kristina Allvee 

Mirjam Aluvee 

Anastasia Anisimova 

Mileen Arbma 

Saara Arianne Avestik 

Leon Bauer 

Kadi Berggrünfeld 

Annabel Einola 

Ethel Elbrecht 

Susanne Ennok 

Agnia Gotlib 

Marta Inara Grins 

Sandra Güsson 

Andres Haavik 

Laura Haki 

Mirjam Haldre 

Kristin Halliste 

Kätlin Härm 

Triin Hüva 

Iris Ingel 

Anette Jaani 

Viktoria Jakovleva 

Gertrud Jaks 

Liis Juhalo 

Jakob Juksaar 

Ken Martti Järvekald 

Lisanna Jürisoo 

Kevin Kaarma 

Dana Kadanik 

Grete-Liis Kalev 

Annika Kaljula 

Kristi Kalle 

Catryna Kandla 

Mari-Liis Kangro 

Ede Kapstas 

Gültšara Karajeva 

Sofja Kartamõševa 

Maarja Kaseväli 

Annika Kask 

Triin Kattel 

Krista Kaukis 

Geili Keppi 

Marja Kiisverk 

Liis Kikas 

Kristin Kink 

Jelizaveta Kirsanova 

Marleen Kirsipuu 

Eget Kitsing 

Maarion-Aniita Kivilo 

Kristin Klesmann 

Karin Kodasma 

Anastasia Koleva 

Hedi Konrad 

Alic Koppel 

Jevgenija Koržel 

Sylvia Kress 

Adelina Kugappi 

Milena Kulikova 

Uku Kull 

Nora Kurik 

Hanna-Lisa Kuslap 

Katariina Kuum 

Karl-Reinhard Kärk 

Kaisa Kärmik 

Eleri Kästik 

Liis Köster 

Jana Kütson 

Kairi Laak-Randoja 

Renno Laaniste 

Kerli Laur 

Annica Leesalu 

Eva Lennuk 

Hanna Kristiina Liht 

Kris Liivak 

Jaanika Lokk 

Urmet Lokk 

Toomas Luhse 

Stina-Maria Lusti 

Rainer Urmas Maine 

Mairen Mangusson 

Carolin Meos 

Sandra Metsa 

Monika Mina 

Anastasija Moskvitšjova 

Helena Mutso 

Ott Mägi 

Triin Mängli 

Marion Müürsepp 

Liisa Naur 

Maris Neeno 

Marily Noormägi 

Kersti Nurm 

Triinu Nurmjõe 

Jan Erik Ojassaar 

Gertrud Ojavee 

Liina Ozdoba 

Marleen Ottas 

Ege Paberit 

Elina Paju 

Kati Pajumägi 

Kerle Palmiste 

Oleg Panenko 

Jelizaveta Paškovskaja 

Lisett Pedak 

Anti Peever 

Sander Peterson 

Valeria Petrova 

Ksenija Pilipenko 

Carolina Pino 

Riina Prosso 

Marina Radik 

Maarika Ramp 

Martin Valdo Randpere 

Merit Ratnik 

Linell Raud 

Heidi Raudsepp 

Heleri Rebane 

Kristiane Rebane 

Helen Ree 

Katre Reilent 

Laura-Liisa Reinojaan 

Annegret Reisi 

Annika Rinde 

Hendrik Rätsep 

Samuel Saadoja 

Elleriin Saar 

Liise Saar 

Jane Sabal 

Lisbet Sadam 

Ken Saksniit 

Emil Salulaid 

Hanna Loore Marjeta Salumäe 

Gregor Saluveer 

Silver Sass 

Andreas Sepp 

Liis Sepp 

Triinu Sepp 

Valeria Sergejeva 

Silja Simon 

Elis Soomre 

Evelin Sulg 

Jüri Sulin 

Aleksandr Šapovalov 

Simona Šois 

Annemarie Taal 

Ave Talli 

Ireen Tarto 

Terje Teesalu 

Annabel Teetamm 

Ave Liina Tennokese 

Ahto Tera 

Ines Tihhomirova 

Keili Tiirik 

Paula Sandra Tiks 

Eigo Tilk 

Madlenne Timofejev 

Karina Titova 

Julia Tjagur 

Kristi Toming 

Marija Toomjõe 

Elsa-Maria Tropp 

Elvi Tuisk – cum laude

Ivo Tulvik 

Krista Tuulik 

Miikael Tuus 

Heidi Tõnisson 

Margis Tõrv 

Henry Gerhard Uriko 

Valentin Uzlov 

Aive Uueni 

Danii Uusoja 

Elisabeth Valdmann 

Harles Veersalu 

Neve Vendt 

Merle Veski 

Tamur Viidalepp 

Lysann Viitamees 

Paavo Villako 

Markus Väin 

Oscar Õun

 

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE

 

Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Katrina Abramson 

Adeele Arnek 

Aleksandra Druzjakina 

Kirsi Eenmaa 

Artur Eliste 

Olga Eskor 

Aleksei Fedortsev 

Sandra Hunt 

Karri Kaas 

Viivika Kadastik 

Martin Kalju 

Hannu Kikkas 

Ille Knotts 

Aleksei Kokorev 

Hendrik Kont 

Lilia Kozma 

Valentin Krasnov 

Hannabel Kruusmäe 

Kaspar Kubber 

Mariin Kull 

Algo Kärp – cum laude

Epp Laugamets 

Egle Leppikson 

Elizabeth Lokit 

Karmen Lokk – cum laude

Vivian Loorents 

Merili Luik 

Nadežda Morozova 

Anton Must 

Lily Muttik 

Kairi Mänd 

Kelli Mätas 

Jaan Möldre 

Kaidi Müür 

Kristen Otsmann 

Ander Pabo 

Eerik Parvits 

Tarmo Pertel 

Gendra Piirisild 

Anna Pirogova 

Silver Päev 

Sandra Pärn 

Kaisa Raadik – cum laude

Berit Reinu 

Georgina Ristoja 

Raido Ränkel – cum laude

Säde-Lee Räst 

Sander Saar 

Henri-Egert Saaremägi 

Martin Sempelson 

Liisi Siil 

Martin Siimann 

Siim Siimson 

Enrico Soodla 

Glenda Tamar 

Triinu Tikku 

Gerli Umal 

Andres Vaab 

Diandra Valk 

Carmen Verhovitš 

Mari Viikman 

Sten Viljus 

Aleksandr Volkov 

Jekaterina Vorobjova

 

Infokorraldus

Maria Agapova 

Mariliis Aint 

Merle Beljäev – cum laude

Laura Bleier 

Janek Haar 

Merlin Hansumäe 

Sigrit Juuse 

Liina Jõgeva – cum laude

Aira Jõõts – cum laude

Doris Järv 

Kertu Kaarmäe 

Lauri Kadajane – cum laude

Janely Kaevats 

Emily Keerberg 

Marii Kiik 

Kadri Kikkatalo 

Katrin Kirja 

Eveli Kirsipuu 

Piibe Koemets 

Tanika Krull 

Maria Kuldkepp 

Terje Laidna 

Tiina Lääts 

Mari Matt 

Jaana Mäesalu – cum laude

Lea Parri 

Aune Puusepp 

Õie Põder 

Tuuli Randver 

Madli-Greete Raud 

Reet Raud 

Julia Roosipuu 

Liisi Saar 

Kerty Keir Sirman – cum laude

Õnnela Skobiej 

Kätlin Sonk 

Gajane Stepanyan 

Lii Susi 

Kaire Taevere 

Selena Tammiste 

Merle Tolk 

Ingrid Valdmaa 

Kaidi Villers

 

Infotehnoloogiliste süsteemide arendus

Konstantin Fomin 

Aleks Gaitšonok 

Veronika Lahi 

Natalja Lipina 

Santeri Rikhard Artturi Pohjaranta 

Dmitri Prišvitsin 

Anastassia Rogatšova 

Vladimir Suhhorukov 

Eduard Vassiljev

 

Noorsootöö

Nikita Anissin 

Sofia-Alina Borunova 

Vladislav Eglet 

Daria Lobejeva 

Juliana Lubnevskaja 

Anastassija Mašošina 

Tatjana Mišina 

Olga Pavlishina 

Anastassia Romanova 

Sergei Samsonov 

Ksenia Savchenko 

Valeri Žerebtsov 

Viktoria Uimolainen 

Anastassia Volkova

 

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

Ethel Aoude 

Brenda Holt 

Kristine Johanson 

Hilse-Hell Jõesaar 

Sander Jõgi 

Kaire Kasemets 

Piret Kass 

Elen Kinnep 

Kai Kipper 

Eret Koppel 

Liisbeth Kose 

Anete Kramp 

Kai Triin Lensment 

Merli Lepik 

Ragne Margus 

Reena Matsko – cum laude

Pille-Riin Meikop 

Kadri Melnits 

Katrina Mets 

Gerda Mälk 

Carmen Pajus 

Kärt Pähkel 

Helena Randlaht 

Ketter Reinesberg 

Maive Riismandel 

Kairi Rikker 

Kairi Rondo 

Karina Saar 

Jane Savolainen 

Monika Siruli 

Hanna-Liisa Tamm 

Elerin Tetsmann – cum laude

Liis Tiigirand 

Regina Tsokalo 

Anu Välis 

Kristjan Õunpuu

 

Turismi- ja hotelliettevõtlus

Kärol Aas 

Airiin Abel 

Anella Aben 

Maarja Aigro 

Julia Beskrovnaja 

Anna Lisett Hansen 

Riina Hein 

Meriliis Jõhve 

Andri Jänes 

Monika Järv 

Evelina Karpova 

Liis-Beth Kink 

Kaisa Koost 

Mairit Krabbi 

Elsa Kuusik 

Jane Kuusik 

Tanja Lilleorg 

Karoline Luuk 

Mari-Liis Matizen 

Triin Mägi 

Ulla-Riin Müller 

Lisl Linda Oinus 

Erle Paas 

Mantas Paliukas 

Ingrid Ploom 

Essi Anni Alisa Pusa 

Chris Helger Rodes 

Madli Rogenbaum 

Katrin Saar 

Aire Siimer 

Anneli Sits 

Sindy Tsukker 

Karolin Uulits 

Marju Valge 

Liisa Varik 

Victoria Vunk

 

INTEGREERITUD ÕPE

 

Klassiõpetaja

Kadi Bruus 

Ingrid Ignatenko 

Kersti Koger 

Kristin Liivat 

Kirke Lindlo 

Marta Mikkor – cum laude

Killy Muttik 

Kärol Mõttus 

Janet Ostra 

Mai-Liis Parts – cum laude

Kertu Pavel 

Kaisa Penijäinen 

Regina Peržinski 

Laura Raag 

Aliis Siniroht 

Sigrid Soosaar 

Janika Talvar 

Ly Teiss – cum laude

Kristel Varusk

 

Klassiõpetaja mitmekeelses koolis

Viktoria Issakova 

Darja Kosenko 

Natalja Kulpina 

Daria Moiseeva 

Jelizaveta Polunina 

Diana Tšetšet 

Darja Tšussovitina

 

MAGISTRIÕPE

 

Ajakirjandus

Lauri Habakuk 

Merle Karro-Kalberg 

Maarit Stepanov 

Kiira Udu

 

Ajakirjandus ja kommunikatsioon

Triinu Harro 

Liis Ivaste 

Kai Kaljumäe 

Brita Kikas 

Mathi Kivi 

Maia Klaassen 

Laura Korjus 

Mariana Kukk 

Triin Kutberg – cum laude

Grete Kägo 

Priit Laos 

Liis Lumiste 

Jaanus Martin 

Maris Moorits 

Liisi Maria Muuli – cum laude

Sander Mändoja 

Lisanna Männilaan 

Ann Marii Närska 

Lotte Parksepp 

Karin Pulst 

Helen Maria Raadik – cum laude

Kristiina Reimand – cum laude

Liisi-Reet Reinet 

Gitta Riener 

Liisi Rohtung 

Angela Rääk 

Merle Rüütel 

Paul-Henry Sereda 

Sandra Sommer 

Kadri Steinbach – cum laude

Anna Tisler-Lavrentjev 

Kiiri Toomberg 

Merlin Valgetamm 

Katrin Volman

 

Demokraatia ja valitsemine

Samira Abbasova

Anurag Anand Jain

Yelyzaveta Churkina

Sigrid Nuutre

Olga Riznychuk

Bogdan Romanov – cum laude

Giorgi Sikharulidze

Ruslan Yagudin

 

Eripedagoogika ja logopeedia

Sandra Baranin 

Olga Fil 

Kristina German 

Kerli Heilu 

Ramona Heinaste 

Hanna-Liis Hendrikson 

Merje-Liis Kaarjärv 

Aljona Karpuhhin 

Marili Kaunissaar 

Kadri Kuuse 

Aune Kähär 

Andres Köster 

Pille Lepik 

Karin Lubja 

Hanna-Liisa Markna 

Kaidi Mõttus – cum laude

Ruth Orov 

Anneli Paulus – cum laude

Karolin Pikkat 

Katrin Pree 

Kersti Pruul 

Elisabet Rivis 

Viivika Roostar 

Anneli Rämmel – cum laude

Liisi Saare 

Õilme Saks 

Lisete Sass 

Kadri Sats 

Annika Savimägi 

Reeli Sirel 

Kristin Soone 

Kadri Sults 

Carolina Šuman 

Kadri Taim 

Liis Tammesalu 

Maris Tee 

Liina Teesalu 

Kerli Toom 

Ann Tooming 

Helena Tšivkin 

Maarja Tulit 

Svetlana Udras 

Rika-Johanna Uusen 

Agnes Vaimann 

Angelika Vandler 

Marleen Vigel 

Kristi Vint 

Reelika Voitk

 

Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine

Rasmus Haugasmägi 

Ivar Heinola 

Jaak Kaljula 

Kelly Kangur – cum laude

Reet Kasekamp – cum laude

Asso Kasuk – cum laude

Silver Kelk – cum laude

Keijo Kohv – cum laude

Kaire Krevald – cum laude

Elo Johanna Kuklane 

Ainer Kõllamõts 

Andres Maremäe 

Kristina Meister 

Kaidi Nõmm 

Raivo Pleer 

Mati Põldver 

Keirin Rebane 

Kati Rostfeldt – cum laude

Tanel Rungi 

Pille-Riin Saarse 

Liis Seeme 

Anne-Liis Tamm 

Marju Tampõld 

Mare Vahtre 

Hendrik Vissel – cum laude

 

Euroopa Liidu - Venemaa uuringud

Omar Ajruli 

Nina Briantseva 

Guillermo Chavez Garcia 

Othmara Glas 

Martin Daniel Hayford – cum laude

Gadir Mamedov – cum laude

Andrea Salvadori 

Artur Simonyan 

Fidan Vali 

Johannes Richard Voltri 

Vera Yurchenko

 

Euroopa õpingud

Katrin Kirsipuu 

Kairi Kuusemaa 

Eda Palm 

Martin Reissar 

Natalja Samulina 

Heiko Zoober 

Marek Treufeldt

 

Haridusinnovatsioon

Roman Kaurson 

Kelly Konetski-Ramul 

Brith Kupper – cum laude

Airit Kõõra 

Kärt Leppik 

Maarika Liivamäe 

Kaja Lindal 

Rando Luhaorg 

Keiu Lutschan 

Kristel Maltis – cum laude

Anne Mäe 

Hendrik Noor 

Marek Ollino 

Kati Orav 

Karmen Paavel – cum laude

Triinu Pääsik 

Marika Saar 

Tiina Sergo 

Triin Simso 

Tuuli Tatomir 

Eda Tenson – cum laude

Kristi Tiido 

Marge Tänava 

Marjaliisa Umb 

Annika Vorobjova 

Monika Õun

 

Hariduskorraldus

Sander Breidaks 

Elis Cullen – cum laude

Reet Jakobson 

Katrin Kivisild 

Kadi Kutsar 

Kristlin Oja 

Margus-Tarmo Pihlakas 

Heido Pärtel 

Kätlin Rebane 

Kaire Roonurm 

Riin Saadjärv – cum laude

Aili Saul 

Sigrid Siik

 

Haridustehnoloogia

Anait Akopyan – cum laude

Ergi Bufasi  cum laude

Karlis Caune – cum laude

Anastasia Chuneva

Dejan Delev

Laris Grikis – cum laude

Nurjahan Hadi – cum laude

Silvia Heyder

Amer Jaganjac

Tatia Johnson – cum laude

Alisha Faridhussain Navodia – cum laude

Zarko Pasic 

Olga Pirk

Leida Patricia Pirts

Maryam Reyhani – cum laude

Stephanie Schmidt – cum laude

Risa Shimmi

Marika Anna Soltys

Ashley Marie Wallace – cum laude

Ronja Dorothee Wienewski  cum laude

 

Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine

Margarita Bazaeva – cum laude

Anna Cvetkova – cum laude

Ilze Dzirkale 

Muhammad Fahid 

Maria Eleni Gkigki – cum laude

Md Monirul Islam 

Kamalakar Kona 

Jumai Maryam Mohammed 

Saeid Naghdali 

Grace Ifeoma Obidiaso 

Saumya Sandamali Rathnayake Mudiyanselage 

Kielo Serena Reinikainen 

Khatereh Zandiyeh 

Žanete Žeibe-Dakstina – cum laude

Vladan Vlahovic – cum laude

 

Humanitaarainete õpetaja mitmekeelses koolis

Annely Alegander 

Arina Berestova 

Veera Esperk 

Karina Puškarjova 

Anna Samsonova 

Viktoria Sokolovskaja 

Vladimir Žavoronkov 

Kadrin Uustallo

 

Info- ja teadmusjuhtimine

Tauno Asuja 

Anneli Rohtoja 

Kerli Rööpson 

Liina Soone 

Kerli Vals

 

Infotehnoloogiaõigus

Camila Francisca Araya Valdivia 

Nino Bagashvili 

Trisha Lucky-Kristina Banya 

Vakhtangi Chkhenkeli – cum laude

Vladyslav Demianets 

Ajla Djuliman 

Mariel Aimel Duran Torres 

Sandra Nicole Gavilanes Luzuriaga 

Jelizaveta Henno 

Merilyn Kull 

Neeme Laane 

Abhishek Mathur 

Lesia Matrosova 

Kasun Prabhashwara Premarathna Mudumpita Gedara 

Krete Paal 

Elen Ruus – cum laude

Niharika Singhal 

Andrei Veressov 

Maryna Voitkova

 

Innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimine

Abdullah Cem Açikgöz 

Tofig Afandiyev 

Gultan Asgarli 

Emmanuel Attu 

Zaur Ayralov 

Mariia Bakhtina – cum laude

Andrew James David Bennett 

Daria Chukhlebova 

Taron Davtyan 

Muharrem Demir 

Hilary Somtochukwu Emenike 

Akila Sumendra Warnakulasuriya Fernando

Fortune Ikechukwu Festus 

Danijel Golubovic 

Musa Guliyev 

Dennis Frank Hartmann 

Yilan Huang 

Maria Häling – cum laude

Gultaj Ibrahimova 

Faig Jafarguliyev 

Ayaz Karimov 

Kateryna Kubrak – cum laude

Martin Käärik 

Martin Johannes Liba – cum laude

Alexandra Meshkova 

Oleg Monastyrskyy 

Nkajima Esther Ngewe-Oluka 

Abdul-Rasheed Olatunji Ottun 

Ilona Pavlenkova 

Nikolai Rol 

Sandra Saarniit 

Kazuki Saeki 

Stanislav Sochynskyi 

Lilit Stepanyan 

Demet Tasar 

Ergo Themas 

Tähe-Kai Tillo – cum laude

Muhammad Usman 

Patrick Manuel Weyer 

Jie Xiong

 

Kasvatusteadused

Kadi Saar 

Virge Vadi

 

Keeleõpetaja mitmekeelses koolis

Tatjana Brodneva – cum laude

Jekaterina Gerasimovitš 

Rita Guseva 

Katrina Korban-Filatov – cum laude

Bella Krohhitševa 

Julia Lašina 

Jelena Lebedeva 

Julia Loko 

Anneli Maiste – cum laude

Maarja Murutalu 

Jekaterina Mäkinen 

Angelina Nikonova 

Julia Otti 

Aire Reismaa 

Elyanna Romanova 

Einike Rõõm 

Olesja Širjajeva 

Alina Štšukina 

Anastassia Zapletnjuk 

Veronika Tohver 

Tatjana Ulanova

 

Kesk- ja Ida-Euroopa, Venemaa ja Euraasia uuringud

Yahor Azarkevich – cum laude

Jessica Sophie Bawgus 

Soso Dzamukashvili 

William Patrick Dudley 

Anastassiya Fershtey 

Alice Germano 

Cosimo Graziani 

Niall Marcus Gray 

Enya Hamel 

Alexandra Eileen Henshall 

Owen Wyndham Philip Howells – cum laude

Cyriel Margaret Wilson Lise Kubala 

Eva Modebadze – cum laude

Juho Valtteri Pekanpoika Nikko – cum laude

Veronika Pfeilschifter – cum laude

Renee Denise Rippberger 

Oleksii Rudenko 

Filip Rudnik – cum laude

Yumjirmaa Ser-Od 

Sara Amanda Viktoria Sonesson 

Aleksandar Todorovic 

Thapanee Tubnonghee 

Phoebe Letitia Neame Williams 

Utkurjon Yakhshiboev

 

Kommunikatsioonijuhtimine

Liis Kass – cum laude

Kristiina Kivari 

Kätty Kupri 

Kertu-Kätlin Käis 

Annely Oone 

Marja-Liisa Plats 

Pihel Sahk

 

Koolieelse lasteasutuse pedagoog

Margit Aal 

Anna-Liina Laht 

Kerstin Must 

Maris Saar

 

Läänemere regiooni uuringud

Giasemi Kranoudi 

Mahammad Mammadov

 

Majandusteadus

Joosep Aloel 

Martha Jung 

Kersti Kaaver 

Liina Kunnus 

Sten Mattias Oksaar 

Kaidi Pari 

Rasmus Pedak 

Mari Roosmaa 

Õie Renata Siimon 

Sander Sõna

 

Matemaatiline majandusteadus

Zakariyya Abbasov 

Sanan Abdullayev 

Leyla Aghayarli 

Samuel Acquaah Arhin 

Faruh Bahtiyarov 

Gabriela Salome Claros Quintanilla 

Ariana Paola Cortes Angel 

Leyla Dashdamirova 

Danyl Denysenko 

Igor Eremenko 

Berk Erkan 

Ulkar Gurzaliyeva 

Haji Hajizada 

Sheriff Tolulope Ibrahim 

Sevil Jafarova 

Vsevolod Klivak 

Sten Mirski 

Anastasiia Pustovalova 

James Peter Schaefer 

Vahram Shaboyan 

Tatevik Stepanyan 

Nilufar XXX

 

Muutuste juhtimine ühiskonnas

Piret Arusaar – cum laude

Barbara Haage 

Angela Hollo – cum laude

Kaisa Jõgeva 

Sirje Kautsaar – cum laude

Julius Koppel 

Isabel Kärtner – cum laude

Karro Külanurm 

Kenn Laas 

Tõnu Niilo – cum laude

Anastasia Pertšjonok – cum laude

Sigrid Solnik – cum laude

Toomas Tuul – cum laude

Britt Vahter – cum laude

 

Psühholoogia

Daniela Glikman – cum laude

Sandra Jakubelovitš

Janne Marita Kabanen 

Kalle Kallas 

Triin Kesküla 

Triinu Kilp 

Katarina Kliit 

Lili Kukk 

Silja Kuusik – cum laude

Karola Kõnnusaar – cum laude

Andres Käosaar

Enely Lehtme 

Tuuli Lepland 

Hedvig Lillo 

Merje Luht 

Madli Nuut 

Triinu Ojalo – cum laude

Heleri Olo 

Khris-Marii Palksaar – cum laude

Reesi Penu 

Pärtel Poopuu 

Marleen-Heleen Puhke 

Tiina Rahe 

Rita Camilla Rautesalo 

Helo Liis Soodla – cum laude

Kadri Säde – cum laude

Diina Tamm 

Eliina Targijainen 

Cätlin Tuuling 

Oliver Jared Uibopuu 

Liisa Uutsalu 

Kertu Ütt

 

Põhikooli mitme aine õpetaja

Käthlin Aarna 

Kristi Arjakse 

Pille Beldman – cum laude

Ele Hallimäe 

Reelika Kalder 

Mery-Liis Kolbak – cum laude

Kätlin Komissarov 

Mirvet Kulberg 

Eleriin Käo-Zirk – cum laude

Hele Laht 

Merilin Lõhmus 

Katrin Nikolajev – cum laude

Nele Paabusk – cum laude

Gerli Puis 

Helen Puusalu

Liis Raadla

Kadri Raudsepp 

Jaanika Sepp – cum laude

Klaarika Siliksaar 

Kelly Sule 

Keir Zukker 

Kai Tamm – cum laude

Airi Veisner-Konoplitski 

Diana Villemson

 

Rahvusvaheline õigus ja inimõigused

Khayal Asadzade 

Sofia Bilous – cum laude

Ina Cela 

Monirul Islam 

Laura Kazanova 

Alexei Katsman 

Sara Pilkati 

Nika Svanidze 

Triin Tulev 

Aykut Özgürsoy

 

Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud

Rafia Alam

Nigar Alizada

Eric Arnon de Carvalho Moraes 

Jaime Fernando Delgado Ugrin

Martin Gregory Glidewell 

Daniel Kanarbik – cum laude

Aziza Khalilova

Mariia Khrapunenko

Erika Kumekawa

Robyn Kristin Laider

Lare Patrik Lankinen

Elsevar Latifli

Laura Laumets – cum laude

Taavi Linnus

Agne Luur

Regina Mamedguseinova

Felipe Nobre Bianchi

Martin Oliver Pedak 

Emma Prins – cum laude

Endrik Raun 

Jakub Ruszczyk 

Kaspar Schultz

Azniv Tadevosyan – cum laude

Julia Tappeiner

Kristel Tohu

Kristina Triandafilidi

Johannes Vahe

Pekka Mikael Virkki

Tsz Hin Wong

Laura Teresa Worsch

Izzet Yalin Youksel

 

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

Ave Alliksaar-Tamm – cum laude

Annika Arnek 

Erle Eenmaa – cum laude

Eliise Ilves – cum laude

Astrit Karro 

Relika Kerem 

Aire Klaus – cum laude

Anneli Kondrad 

Kadri Kuulpak – cum laude

Lemmi Leola 

Nadežda Leosk – cum laude

Cärolyn-Angelika Liblik 

Liina Padrik 

Aila Rajasalu 

Anu Sepajõe 

Katrin Siider – cum laude

Kristina Timmusk 

Janne Valdmaa – cum laude

 

Sotsioloogia

Merle Mägi 

Kristjan Silm

 

Strateegiline juhtimine

Mart Eensalu 

Piret Ilver 

Diana Ingerainen – cum laude

Ranner Kuningas 

Tiit Kõluvere 

Maarika Kõrm 

Einar Laagriküll – cum laude

Egon Leego – cum laude

Katrin Ligi 

Katrin Madissoo – cum laude

Ragner Paevere – cum laude

Olev Peters

Priit Peterson 

Jaanika Rannula 

Juhan Raudam – cum laude

Sander Saveli

Taavi Tamm 

Heimo Tammiste 

Krista Tammäe 

Maarja-Liis Toomik – cum laude

Katre Uibomäe

 

Teenuste disain ja juhtimine

Hendrik Roland Helm 

Laura Kabonen – cum laude

Marko Kahu 

Kristo Kaukver 

Virginia Kullasepp – cum laude

Tõnu Lensment 

Terje Leola 

Sille Roomets – cum laude

Ingrid Silgo 

Marit Tisler 

Bianka Touart 

Liis Kristiin Vaher – cum laude

Tarmo Vanamõisa 

Helena Kerstina Veensalu – cum laude

Elisabeth Viedehof 

Krista Visas

 

Turundus ja finantsjuhtimine

Marko Albert 

Rebecca Liis Armus 

Ljudmila Budnikova 

Mirian Ellermaa 

Gerda Hermann 

Helena Hiis 

Els Hurt 

Karin Joala 

Anita Jürson 

Klen-Kristofer Kaljulaid 

Merili Korb 

Kalle Kose 

Haldi Küla 

Annika Laidra 

Kalmer Lain 

Helene Lainemäe 

Johanna Lamp 

Piret Linnasmägi 

Britte Maidra 

Liisa Maks 

Margit Meikup 

Els Maria Metsmaa – cum laude

Kati Mikk 

Monika Muru 

Kertu Mustonen 

Maria Pihlak 

Petra Prints 

Kati Rahnel 

Laura Rahnu – cum laude

Susanna Rein 

Kristi Reinfeldt 

Katrin Rekand 

Grete Helena Roose 

Marina Roosimäe 

Saamuel Rõigas 

Kai Aet Salvan 

Kristina Šmigun-Vähi 

Tauno Talv 

Irina Tammeoja 

Peeter Tammur 

Kristiina Telling 

Ave Tomikas 

Madis Tooming 

Hedi Truu 

Signy Villems 

Harri Värv 

Triin Värv 

Maria Yastrebinskaya

 

Tänapäeva Aasia ja Lähis-Ida uuringud

Ozan Bal 

Mihkel Paasma 

Asma Siddiqua Rita

 

Õigusteadus

Mariel Akkermann 

Artur Aland 

Anneli Alaveer 

Allan All 

Andra Alt 

Crislyn Altma 

Airiin Antson 

Geelia Arula 

Kaja Arulepp 

Iris Asuküla 

Marina Borodina 

Anna Daniel – cum laude

Anna-Anita Danilova 

Karmel Kristin Einberg 

Tiina Georg 

Alesja Gorbunova 

Liina Hansen 

Norman Ilumets 

Hanna Marii Ilves 

Triin Jaansalu 

Silver Jakobson 

Gerda Johanson 

Kärt Jänes 

Kristiina Laura Järve 

Heleen Jääger 

Ingeri-Helena Kakko 

Lauriine Kalajas – cum laude

Kelly Kasepuu 

Kristjan Kers 

Triin Kihuoja 

Helin Kikerpill 

Oliver Kips 

Priit Kirotar 

Keili Kondike 

Anastassia Kovalenko 

Mairis Kreem 

Märt Krimm 

Polina Krimm 

Henry Kristoving 

Kaisa-Maria Kubpart 

Aap Kulik 

Olga Kuulme 

Helena Kuuse 

Raili Kärmas 

Rene Kärner 

Laura Laanemägi 

Valeria Lebedeva 

Vivian Leetberg 

Merit Leib 

Kadri Lepikult 

Oskar Lill 

Aivi Lintnermann 

Diana Lints 

Anu Loigu 

Anni Lomp 

Johanna Lumiste 

Robin Luts 

Kirsika Lääts 

Regina Getter Maajärv 

Maido Maasepp 

Kairi Madi 

Aire Maiste – cum laude

Marii-Liisi Makara 

Päivi Margna 

Kristi Meidla 

Kerli Metsaste 

Elina Mizerova – cum laude

Aleksander Muru – cum laude

Ereli Muuga 

Mariel Männiste 

Viljar Niinepuu 

Martin Nikolajev 

Miina-Meeri Noot 

Karin Orgulas – cum laude

Brit Pilar Orn 

Laura Palm 

Liina-Riste Pappel 

Natalja Paško 

Triin Pilberg 

Rebeka Pintson 

Maria Plahhotnikova 

Kristina Põkk 

Kristjan Põldaas 

Marge Pähkel 

Laura Pärna 

Karmen Päts 

Stella Raamat 

Piret Rammo 

Triin Rammo 

Linda Maria Randpere 

Aleksandr Ratman 

Hanna-Liis Raudsepp 

Tõnis Reinik 

Kirsika Berit Reino 

Katri Remmelgas 

Margo Roasto 

Liset Rohi 

Kreete Roman 

Dan-Erik Roosve 

Johanna Rähn 

Brigita Rästas 

Mihkel Rääk 

Kelli Saar 

Riina Saaremägi 

Maria Sakatš 

Kati Sepp 

Helen-Brigita Sillar 

Liisa Sulavee 

Simon Suuban 

Charlotta Rebecca Zobel 

Sander Zoova 

Merle Sirje Tael 

Maarja Tambet 

Dina Tanaga 

Merilin Teppo 

Käroli Tiirik 

Dan-Kristjan Tops 

Kristi Traagel 

Helina Tross 

Polina Tšernjak 

Margaret Tupits 

Maria Tänavots 

Getter Ulla 

Inge Undrits 

Rando Usin 

Karin Uuselu 

Laura Vahtramäe 

Mariin Vaks 

Kelli Varov 

Liina Vasar 

Andres Vegel 

Merilin Vipper 

Mari-Liis Vähi 

Kristi Värk 

Rasmus Õisma

 

Õpetajaharidus

Annika Koitmäe-Pihl 

Maarja Kruus

 

Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs

Karen Alamets – cum laude

Karin Marie Margret Iilane – cum laude

Karin Kiis 

Katre Koit 

Keidi Kütt 

Sigrid Lauren 

Marliis Odamus 

Heli Orav 

Anne Ostrak – cum laude

Keidi Paldis 

Anu Piirisild – cum laude

Katriin Põlluäär – cum laude

Ly Ridala 

Keiti Roosbaum 

Kaisa Ringa Veliste 

Eveli Voolens

Jaga artiklit