Meditsiiniteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Füsioteraapia

Alina Amjaga 

Ilona Dmitrijeva 

Margit Kalk – cum laude

Triin Karis – cum laude

Anastasia Koršunova – cum laude

Kätlin Laurson 

Urmas Lemvald 

Kaie Leppik – cum laude

Roman Malõšev 

Georg Matjašov 

Gretemari Metsaveer 

Denis Molodost – cum laude

Ilja Moroz 

Allar Mällo – cum laude

Maret Müür – cum laude

Viktoria Ossipovskaja 

Leida Pikas 

Darja Predbannikova – cum laude

Julia Proniagina 

Liana Raeste 

Anett Raiesmaa 

Mia Karolina Ringenberg 

Annabel Saar 

Artjom Sergejev 

Anna Sidorenko – cum laude

Viktoria Soodla – cum laude

Rasmus Suurpere 

Karita Süld 

Darja Tokmantseva 

Saskia Tõugjas 

Kristina Ussova 

Risto Valk 

Marion Villak 

Artjom Virunen

Kristian Karel Ööpik – cum laude

 

Kehaline kasvatus ja sport

Aaron Oliver Aaviste 

Linda Marii Aljasmäe 

Kaupo Altsaar 

Kevin Ervald 

Annabel Huik 

Liis Jääger 

Keit Mariet Jürgens 

Kadi Kaart 

Steven Kabanen 

Meelike Kais 

Olev Kork 

Tristan Koskor 

Kristjan Kruusimaa 

Kristin Kuuba 

Helger Kuusik 

Lisanna Liplik 

Ekke Lõhmus

Mona Marandi 

Mari-Liis Must 

Merilin Must 

Rasmus Nikkel 

Taavi Nõmmistu

Taavet Palmiste 

Sten Prikko 

Carina Pullerits 

Raiko Ramul  

Risto Raudberg 

Henry Räppo 

Eliise Saarepera 

Kertu Salme 

Ege Sild 

Siim Tammearu 

Martin Tikk

Kevin Vabaorg 

Eleriin Vaino 

Viktoria Valasevitš 

Evelin Valgepea 

Doris Õunapuu

 

MAGISTRIÕPE

 

Füsioteraapia

Ksenia Barkova – cum laude

Evelin Haavamäe 

Kati Juurik 

Madli Jürisson – cum laude

Lisanne Meristo 

Helena Pahtma 

Eveli Post 

Laura Põder 

Liina-Mari Roolaht – cum laude

Helena Saar 

Liisa Saariste 

Evelina Zeinalova 

Margret Talimaa – cum laude

Kristina Toomsalu 

Ursula Tähiste – cum laude

Joakim Jaak Ungerson

 

Kehaline kasvatus ja sport

Merike Järvamägi

Reili Kaljund

Anette Kasemets

Kristiina Kresmer – cum laude

Iris Olmre

Tõnis Org

Arlet Raha

Kätri-Avelin Säärits

Anette Traks

 

Rahvatervishoid

Liise Eiber

Reeli Hallik – cum laude

Helis Janson

Triinu Kivitar

Lembe Kullamaa

Oskar Nõmm – cum laude

Siiri Oad – cum laude

Roland Rulli

Maria Suurna – cum laude

 

Õendusteadus

Ilona Berzinja

Kerli Hiiemäe

Johanna Kraas

Kerli Kurg

Kaire Kutsar

Taivi Mutso

Anastassia Org 

Anneli Pärn

Barbara Tauts

Heli Veber

 

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRIÕPPE INTEGREERITUD ÕPE

 

Arstiteadus

Anastassia Agar

Kristel Agu

Birgit Allmere

Elis Maria Avvo

Rait Bessonov – cum laude

Julia Bilych

Dmitri Bobrov

Anton Borissov

Karin Eilmann

Sarah Ellermaa

Anastassia Falovskaja

Anastassia Fedtšenko

Ilia Gabovitš

Kristina Gergeljuk

Lidia Gerhard

Evelina Gretško

Karina Gussarova

Sisi Carmen Haamer

Kirsi Heilikki Hauhia

Jaanika Heinväli

Laura-Maria Magdaleena Ilottu

Marleen Inselberg

Aleksandr Juškov

Karl Jõeste

Laura Jõgeda

Karl Gregori Kadatski

Urmo Kannukene

Kristo Kasepalu

Hellery Kender

Evamaria Elisabet Keränen

Mariann Kesler

Markus Kiili

Ken Kilumets

Kristjan Kingo

Gleb Klimenkov

Ilja Klõkov

Kaspar Kolberg

Kristin Kont

Eva-Lotta Kooskora

Laura Elise Koppel

Darja Kovešnikova

Entoni-Timmo Käärt

Markus Laars

Hanna Kadri Laas

Loviisa Lees

Claus Lemmik

Elis Liblik

Helena Lill

Anne Lille

Liisa Loigu

Helen Lokke

Maret Lond

Liis Luude

Henri Maalmann

Ann Leen Mahhov

Ian Martinson

Julia Maslovskaja

Rei Meier

Margareth Meri

Helena Mesikepp

Laura Johanna Mettis – cum laude

Aleksander Morar

Kristina Morozjuk

Mariethe-Piret Niglas

Maarja Niinemets

Liis Noormets

Patrik Nõlvak

Kaisa Teele Oja

Lauri Otsmaa

Anett Padul

Gerli Pihelgas

Polina Piskoppel

Anna Pjasta

Karl Pohla – cum laude

Jekaterina Popova

Holger Post – cum laude

Arnold Poznahirko

Eva Martina Põder – cum laude

Renno Põlluste

Vladislav Põrjajev

Meeri Rahn

Daria Raigla

Sofia Ratmanova

Margit Raud

Andreas Rehi

Greete Riimaa

Hanna Rimm

Mari-Liis Roosmann

Alina Roštšinskaja

Christian Isaac Rubin

Monika Rull

Laura Rähni

Rene Rätsep – cum laude

Marius Saak – cum laude

Kaisa Sander

Jenny-Laura Sandström

Julia Sannikova

Elena Selge

Gretel-Marie Siimar

Piret Sinimäe

Jeva Skarlet

Aleksandra Solovjova

Joosep-Henrich Soone

Darja Sotnikova

Pille Zahkna

Kirill Zlobin

Olesja Zorina

Julia Žoga

Juuso Mikael Tainiola

Diana Talimaa

Rene Tamberg

Elisabeth Tamm

Ronja Liis Tamm

Ringo Lennart Teesaar

Džessika Teiman

Karl Oliver Tomson

Liis Trauser

Janett Treisalt

Polina Tšelnokova

Karel  Uhs

Marit Uuetoa

Heli Vahar

Katrina Valdma

Elsa Valdmaa

Anu Valkna

Tuulike Valliste

Joann Vana

Kristiina Veetõusme

Dagny Viks

Liisi Võsa

Risto Võsaste

Agnes Äkke

Ilya Yakovlev

 

Arstiteadus (inglisekeelne õppekava)

Nicolas Jouko Antti

Fredrika Josefina Blom

Ida-Maria Annikki Forsberg

Anni Helena Kakriainen

Klaus Torwald Kessel

Anita Kristiina Kinnunen

Timi Leo Kalevi Kivijärvi

Anssi Juho Elias Kivilahti

Maria-Elina Pauliina Koski

Juuso Johannes Kähärä

Ilmari Seponpoika Lehto

Sami Mikael Lempinen

Irene Kristiina Linnovaara

Laura Anna Marjaana Montonen

Antti Ilmari Nuikka

Saara Magdaleena Ojala

Kelly Sander

Anton Oliver Sonninen

Shawn Jeremy Stephens

Anna Vilja Lyydia Tattari

Nelli Matleena Toivonen

Iris Amanda Wallin

Reetta Maria Weckman

Mikko Kaarlo Petteri Veikkola

 

Hambaarstiteadus

Avely Albo

Julia Andrejeva

Brait Auspere

Darja Babarõkina

Johanna Ebber

Alina Eglit

Sofya Ernits

Jaanek Fedortšuk

Aleksandrina Gudkina

Eva-Susanna Huntsaar

Dajana Kask

Sander Kelk

Daniel Kerge

Juri Kuznetsov

Kaisa Lepik

Katrin Liivapuu

Darja Daalia Mihheljus

Darja Omeltšenko

Viktoria Oštšepkova

Joanna Pukk

Estelle Saavaste

Jekaterina Teterina

Grethel Uiga – cum laude

Diana Vdovenkova

Katrin Väli

 

Proviisor

Jevgenia Afanasenko

Andres Allik

Katerina Fedorova

Marel Jaama

Katrin Jaani

Maksim Kašura

Krista Kurvet

Kaarel Laar

Kristjan Olado

Kelli-Elen Peterson

Kelli Randmäe – cum laude

Hedvig Rass

Jaak Raud

Artur Risuhhin

Elisabet Šorina

Taavo Tähtjärv

 

Proviisor (eksternina lõpetamine)

Alina Jõgis

Jaga artiklit