Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Ajalugu

Hannes Ausmees

Sander Jegorov

Rauno Juntson – cum laude

Roland Kesküla

Toomas Matthias Kokk

Sarah Lainemäe

Anete Leht

Siim Mihkelsoo

Ragi-Martin Moon

Liisa Nikkinen

Sander Nuut

Joosep Paasmäe

Ruudi Pall

Taavi Peeters

Fred Gregor Rahuoja

Helen Rebane

Roland Rikolas

Sander Saavel

Sander Štenov

Kerdo Kristjan Tamm

Toomas Toomsalu

Hendrik Tõnisson

Hannes Hugo Urbla

Marjonella Uudeküll

Kaarel Viljaste

Helina Välb

Inger-Helene Värat

 

Antiikkeeled ja -kultuurid

Kristiina Kase

Hilda-Maria Klettenberg

Jolan Henriette Koduvere

Laura Lembit

Vera Piotrovskaja

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Jürgen Dengo

Karmen Grigor – cum laude

Kärt-Kristiin Jaagu

Laura Jõgar

Agnes Kolga

Aleks Käämer

Janne Lamus

Marin Lehesalu

Liina Lember

Maria Lipina

Anna Mazepa

Kulla Mellov

Elo Petron

Kristjan Poska

Anni Rahuvarm

Saskia Rass

Janek Vaab – cum laude

Illia Vynohradov

 

Filosoofia

Julius Jukkum

Aleksandra Matsuk

Olle Paas

Siim Pulst – cum laude

Joosep Raud

Liisa Rootare

Agnes Tiimus

Kaur-Eerik Tsirel

 

Inglise keel ja kirjandus

Pilleriin Albri

Elo Altnurme

Agnes Anijalg

Anastasija Birjukova

Keirily Hallik

Moonika Illisson

Gerda Kalda

Karin Kanamäe – cum laude

Hanna-Liisa Kaun

Karl August Kaljuste

Maris Kobin

Kadri Koitsaar

Marten Kolk

Johanna Konso

Liisi Kraak

Arina Krainova

Merilin Kukk

Hanna-Mary Kägra

Lennard Laas

Raimond Lai

Mari-Leen Leesi

Lili-Marlen Liblik

Maarja Luik

Sarah-Liisa Oja

Andreas Piiri

Anni Polding

Roland Rae

Johanna Rehelem

Annie Saavan

Erkki Sedrik

Kadi Talpsepp

Sandra-Leele Toom

Carmen Treu – cum laude

Saskia Tullino

Gerli Täpsi

Anna Vaher

Aurelie Vaher

Kertu Valge

Anna-Liza Veresenko

Silvia Vihula

Noneth Helen Viro

Merike Voss

 

Kirjandus ja kultuuriteadused

Karin Allik – cum laude

Lisanna Annus

Katrin Glück

Helina Harend

Diana Illak

Merin Jõekäär

Kätriin Jõesoo

Marju Kurvits

Karmen Maat

Hanna Marrandi

Maarja Moor – cum laude

Triinu Ots

Marta Pajo

Hanna Maria Palliser – cum laude

Monica Pennar

Hildegard Reimann – cum laude

Rael Rent

Triinu Rosenberg – cum laude

 

Religiooniuuringud ja teoloogia

Gertie Feldveber

Lumileid Hälvin

Helena Jaska

Risto Puronen

Talvi Põldma

Rahel Toomik – cum laude

Hendrik Valgma

Jan Margen Vau

Sander-Ville Võsa

 

Romanistika

Laura Christine Arba

Kätlin Eiche

Johanna Maria Kala – cum laude

Epp Kama – cum laude

Johanna Kümmel

Eliisa Lehismets

Darja Logodskaja

Maarja Lutsar

Arleen-Mary Lõpp

Helene Ojamäe

Teele Marie Pehk

Markus Reimmann – cum laude

Gäroly Rohelsaar

Kristin Rõžko

Deelia Talur

Karola Teesalu

Linda Tender

Kaia-Liisa Tõntsohn

Grete Maria Vaarmann

Beatrice Veidenberg – cum laude

 

Saksa keel ja kirjandus

Mattias Abram

Charlotte Chrisabel Karniol – cum laude

Moonika Kesalo

Lara Löser – cum laude

Anita Pilviste

Kristel Schreiner

Hans-Martin Tammesalu

Argo Viisma

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Oliver Issak

Saara Liis Jõerand – cum laude

Anna Luther

Jaana Pärnpuu

Margaret Tilk

 

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Eliise Aniott

Kristiina Kisler – cum laude

Paula Leer

Helen Liiver

Vitali Ljubimov

Taivi Mänd

Kadri Ott

Evely Peterson

 

Vene ja slaavi filoloogia

Anastassiya Chshurova – cum laude

Georg Hlevno

Tatjana Portnova – cum laude

Mairi Pärn

Viorika Tšebotar

 

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE

 

Kogukonnaharidus ja huvitegevus

Liisi Ilves

Sandra Kaldasaun

Kristin Lauri

Maarja Loorits

Kertu Metsanurm

Elina Naaris

Liina Nigu

Triinu Ots

Kaidi Peterkop

Kaie Pranno – cum laude

Sirly Pärnaste

Hanna Rahnel

Adeele Rass

Jane Reiljan-Rajasaar

Helen Reinhold

Kadi Rohelpuu

Mare Taar

Liisa Tammoja

Kristin Tisler

Liisi Trumm

Aivi Tugedam

Teele Tõnisson – cum laude

Sigrid Uutsalu

Annabel Vaarma

Alice Virit

 

Kultuurikorraldus

Siim-Sander Ammon

Elsbeth Heinaste

Margus Christopher Kalda

Getter Marii Kalvik

Henri Karmiste

Kerstin Kingo

Johanna Kollom

Marit Oja

Hege-Lee Paiste

Joanna Peegel

Birgith Puhmas

Johann Sirel

Birgit Suurorg

Eget Velleste

Ave Vilpo

Marleen Vitsut

 

Muusika

Johannes Ahun

Johannes Eriste

Oskar Ilves

Jürgen Järvpõld

Elina Kasesalu

Magnus Kaus

Lisette Kingsepp

Nelli Lepiste-Rannaveer

Raili Lilleorg

Liis Lillestik

Triin Mägi

Indrek Mällo

Markus Mölder

Ingrid Rabi – cum laude

Laura Schwede – cum laude

Eliise Selisaar

Aleksei-Aleks Semjonov

Mariah-Theresa Turbel

Mairi Vare

Kelly Veinberg

Jarkko Voolaid

 

Pärandtehnoloogia

Piret Albert

Eda Kivisild

Martin Nõmmik

Maarja Palu

Birgit Pere

Edvards Puciriuss

Kristiina Saar

Tiia-Mai Tiikoja

 

Rahvuslik metallitöö

Janis Pettai

 

Rahvuslik tekstiil

Heli Kiverik

Õnne Kivimaa

 

Tantsukunst

Liisbeth Horn – cum laude

Kirte Jõesaar – cum laude

Liis Konsap – cum laude

Elissa Lehis

Elina Masing

Margaret Rooste

Anna-Liisa Tõnismäe

Merlin Veilberg

 

Teatrikunst

Rainer Elhi

Elis Järvsoo

Kristi Kimmel

Mihkel Kuusk

Karmel Naudre

Maria Paiste

Ruuben-Joosua Palu

Miika Pihlak

Elise Pottmann

Mariann Tammaru

Marion Tammet

Tõnis Veelmaa

 

Teatrikunsti visuaaltehnoloogia

Kristen Kirsimäe

Siim Reispass

 

MAGISTRIÕPE

 

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Kersti Haljasmets

Triinu Saaren

Liis Teras

 

Ajalugu

Ilja Davõdov

Jaanus Gorain

Zurab Jänes

Karl Kask

Ott Koor – cum laude

Eero Kruusmaa

Kaarel Nõmmela

Paula Põder – cum laude

Marja-Liisa Rattasep

Kristin Saare

Argo Selin

Peeter Talvistu

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Elisabeth Kaukonen – cum laude

Helen Kivi

Svea Tarkin – cum laude

 

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Diana Astok

Katrin Jaanimets

Kati Käpp – cum laude

Taive Murd – cum laude

Tiia Palmiste – cum laude

Linda Palts – cum laude

Anna Simga

Hannamari Soidla – cum laude

Karina Toots

Monika Urb – cum laude

Elina Vinter

 

Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia

Martin Beek

Terje Lill

Kätlin Luht

Liisi Reitalu

 

Euroopa keeled ja kultuurid

Marina Bulakhova – cum laude

Anneli Feigenbaum

Evelin Jõemaa

Eva Jänes – cum laude

Triin Kallip

Liis Krevald – cum laude

Aliona Kuts – cum laude

Danielle Luks

Liudmyla Parfeniuk – cum laude

Leonetta Pavanello – cum laude

Amanda Poopuu – cum laude

Annika Pärn

Susanna Rennik

Kärt Roomäe – cum laude

Yaroslava Rychyk

Marite Sild – cum laude

Elo-Mall Toomet – cum laude

Adele Vaks – cum laude

Alisa Vasenina

 

Filosoofia

Youssef Aguisoul – cum laude

Ove Averin – cum laude

Monika Joanna Bar

Gabriele Celli – cum laude

Egle Erik

Andrey Gavrilin – cum laude

Sophio Machavariani – cum laude

Ravi Teja Macherla

Meenachi Naidu

Monica Ashwini Narwani – cum laude

Emmi Jennina Närvänen – cum laude

Henri Otsing – cum laude

Anna Elise Rohtmets – cum laude

Nikolai Shurakov

Piero Luis Orlando Suarez Caro – cum laude

 

Folkloristika ja pärandirakendused

Lily Jane Gartland —cum laude

Solveiga Kalva

Larissa Marie Brigitte Leiminger —cum laude

Amaliya Prtavyan

Audrey Elizabeth Scrugham – cum laude

Victorina Soyan – cum laude

Katarina Stradner

Makar Tereshin – cum laude

Theang Teron

Nichole Michelle Weimer

Paulina Vitušcanka – cum laude

Selman Oguzcan Ünal

 

Heli- ja visuaaltehnoloogia

Michael Anthony Gugliotti

Bohdana Korohod – cum laude

Viljar Rosin

 

Kirjandus- ja teatriteadus

Marju Bakhoff – cum laude

Maarja Mangus

Priit Põldma – cum laude

Karol Säär

Paula Taberland – cum laude

 

Kultuurikorraldus

Jekaterina Eensalu – cum laude

Eva-Kristi Hein

Sandra Hütt – cum laude

Ljudmila Ležneva

Martin Mumma

Tuuli Potik

Triinu Saks

Arle Soeson

Kertu Süld – cum laude

Elis Themas

Helene Tismus

Nikolai Tšaškin

Anne Veesaar

 

Kunstide ja tehnoloogia õpetaja

Daily Harjaks – cum laude

Kerli Hellamaa

Marja-Leena Jaanus – cum laude

Tiiu Kivilaan

Inga Kotkamäe – cum laude

Liise Kukk – cum laude

Katri Kuusk

Katrin Kõre

Lauri Lugu

Liina Ojatamm

Inga Paide

Anneli Pevgonen

Kristi Põdersalu

Siiri Põldsaar

Martin Raudmäe

Merilin Schults – cum laude

Merilin Seer

Krislin Virkus – cum laude

 

Pärandtehnoloogia

Lüüli Kiik

Liis Luhamaa – cum laude

Markus Pau – cum laude

Kersti Siim – cum laude

 

Religiooniuuringud

Angela Aav – cum laude

Rauno Alliksaar – cum laude

Allan Kaldoja – cum laude

Aleksander Eric Limit

Kaie Mikheim

Lily Naruski

Ivo Posti

Martin Vaher

Mari Weber – cum laude

 

Religiooniuuringud ja teoloogia

Kaidi Ahas

Jekaterina Aleksejeva

Eleri Harjo

Vadim Rebase

Janek Sibbul

Ene Teemäe – cum laude

 

Semiootika

Eleni Alexandri – cum laude

Rhea Colaso – cum laude

Karine Ghazaryan – cum laude

Carlos Hernan Guzman Umaña

Marcelo Jarmendia

Alec Richard Kozicki

Mkrtich Mkrtchyan

Vedrana Nikolic – cum laude

Daria Ryazaeva

John Felix Peter Siivonen – cum laude

Kristine Treija – cum laude

Yuliia Tryl

Daniel Eduardo Viveros Santillana

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Rene Kiis – cum laude

Kristel Põldma

Mirell Sork – cum laude

Siiri Tarrikas – cum laude

 

Tõlkeõpetus

Lii Haugasmägi

Keiti Huik

Katrin Jets – cum laude

Joosep Jussi

Kaisa-Kristi Kruuspak

Keith Lapolainen – cum laude

Hanna-Lisett Lubi – cum laude

Darja Melnik

Heike Olmre – cum laude

Julia Platova

Kätriin Pruul – cum laude

Siim Sirel

Tauri Zimmer

Mailiis Taal – cum laude

 

Usuteadus

Grigoriy Kolesov

Anneli Olep

Doris Diana Orr

Vesse Seppel

Jevgenia Tsoi

 

Võõrkeeleõpetaja

Liisbet Eero

Oleg Fedotov

Helen Kahur

Kristi Kaldmäe

Mario Kalmus

Greta Kuus – cum laude

Tuuli Käiro

Sandra Leeben

Gerly Lehtmets

Inga Maasikas

Monika Mander – cum laude

Indra Mehine

Morten Mägi Ravn

Kristina Männik – cum laude

Carmen Neerut – cum laude

Kaisa-Liina Näär

Pille Pilter

Eliza Podburtnaja

Ivika Priidel

Doris Kristina Raave – cum laude

Eliseta Talviste

Marie Tõnts

Maarja-Liis Veeleid – cum laude

Ketlin Vessart – cum laude

Jaga artiklit