Tunnustusavaldused

Tunnustusavaldused

TÜ suure medali ja tänukirja pälvis 70. sünnipäeval eesti ja üldkeeleteaduse instituudi eesti keele osakonna juhataja, tänapäeva eesti keele professor Helle Metslang.

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 70. sünnipäeval keemia instituudi bioorgaanilise keemia vanemteadurit Uno Mäeorgu; 60. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna bioorgaanilise keemia professorit Ago Rinkenit ja keemia instituudi anorgaanilise keemia assistenti Jaak Aroldit; seoses pensionile jäämisega infotehnoloogia osakonna kasutajatoe talituse infosekretäri Virve Aedmad.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 60. sünnipäeval genoomika instituudi inimese geneetika teadur Maris Teder-Laving; 50. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi ökoloogia peaspetsialist Kersti Püssa; samuti meditsiiniteaduste valdkonna meditsiinilise mikrobioloogia professor, bio- ja siirdemeditsiini instituudi mikrobioloogia osakonna juhataja Irja Lutsar.

TÜ aumärgiga tunnustati 70. sünnipäeval kultuuriteaduste instituudi maailmakirjanduse assistenti Kersti Unti; aumärgi pälvisid ka õppeosakonna elukestva õppe keskuse veebiarendaja Kait Krull, õppedisainerid Diana Lõvi ja Ly Sõõrd ning personaliosakonna personaliarenduskeskuse õpetamisoskuste arendamise konsultandid Katri Kütt, Airi Niilo, Anu Sarv ja Kaire Uiboleht, Viljandi kultuuriakadeemia endine pikaajaline töötaja Piret Aus ning seoses pensionile jäämisega eesti ja üldkeeleteaduse instituudi õppekorralduse spetsialist Mare Valge.

TÜ tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika osakonna vanemlaborant Illi Tarmu; 70. sünnipäeval füüsika instituudi materjaliteaduse osakonna insener Peeter Ritslaid; 65. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi sisekliiniku geriaatria dotsent Kai Saks ja füüsika instituudi vastutav sekretär Liivia Sildos; 60. sünnipäeval raamatukogu säilitus- ja konserveerimisosakonna konservaator-restauraator Tiina Tensing ja rahandusosakonna isikumaksete talituse raamatupidaja Lilia Pihlap; 50. sünnipäeval majandusteaduskonna õppekorralduse spetsialist Anneli Kütt, kultuuriteaduste instituudi kirjanduse ja teatriteaduse osakonna maailmakirjanduse dotsent Liina Lukas, maailma keelte ja kultuuride kolledži germanistika osakonna saksa keele õpetaja Katrin Koorits, meditsiiniteaduste valdkonna molekulaarse toksikoloogia professor, bio- ja siirdemeditsiini instituudi farmakoloogia osakonna juhataja Allen Kaasik ning farmakoloogia lektor Katrin Pruus, loodus- ja täppisteaduste valdkonna matemaatilise statistika professor ja Eesti geenivaramu teaduskeskuse biostatistika vanemteadur Krista Fischer, raamatukogu infosüsteemide osakonna juhataja Piret Zettur ning rahandusosakonna sihtfinantseerimise talituse vanemraamatupidaja Maarja Hiir.

Tänukirja pälvisid ka haridusteaduste instituudi kõrgkoolipedagoogika dotsent ja personaliosakonna personaliarenduskeskuse õppejõukoolituse peaspetsialist Mari Karm, õppeosakonna elukestva õppe keskuse õppedisainerid Triin Marandi ja Marju Piir,  haridustehnoloogia peaspetsialist Lehti Pilt ning ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse ettevõtluse nõustaja, majandusteaduskonna ettevõtluse assistent Aivar Pere; seoses pensionile minemisega õigusteaduskonna üldosakonna metoodik Anne Jakobson; seoses emeriteerumisega sotsiaalteaduste valdkonna kriminaalõiguse professor Jaan Sootak  ja kriminoloogia professor Jüri Saar.

Jaga artiklit