Loodus- ja täppisteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

 

BAKALAUREUSEÕPE

 

Arvutitehnika

Kristofer Kurvits 

Mona Küüts 

Ranno Mäesepp 

Karina Sein

Kirill Rodionov 

Timo Tiirats – cum laude

Johani Vajakas

Aap Vare

 

Bioloogia

Anu Ainsaar 

Kristiina Hovi 

Kaia Solnik

 

Bioloogia ja elustiku kaitse

Maret Hobolainen 

Eliise Kara 

Kristina Kasvandik 

Polina Kasyanova 

Kerli Kuusk 

Triin Lepik 

Violetta Mearu 

Marian Metsar 

Anni Miller 

Marit Neemela 

Jekaterina Ovtšinnikova 

Ingrid Renate Randmäe 

Triin Sellis 

Simone Sui 

Eleonore Susi 

Laur Tammeorg 

Kaisa Triin Tomak 

Eia Vänzel

 

Füüsika

Jaan Olev

 

Füüsika, keemia ja materjaliteadus

Anna Maria Aader

Aaro Abolkaln 

Kristo Karl Aedma 

Emili Aus 

Sandra Lisbeth Heinlo 

Kaijus Janis

Carolin Kaljuvee

Carel Kuusk 

Elen Laaneväli – cum laude

Jürgen Luus

Tuule Müürsepp – cum laude

Iris Palm 

Karmo Peetermann – cum laude

Silver Põlgaste 

Kristin Anett Remmelgas – cum laude

Hans Hubert Sams

Varvara Smorodina 

Paul Artur Timmusk 

Hando Tohver

Jane Torp – cum laude

 

Geograafia

Mariia Bochkova 

Martin Haamer 

Joonatan Kama 

Kristo Kask 

Kairo Kiitsak 

Karoliina Kurvits – cum laude

Helena Maarja Lainjärv 

Hanna-Ingrid Nurm 

Margarita Oja 

Marlen Paris 

Jürgen Pikk 

Ats Remmelg 

Kaarel Hendrik Zernant 

Marie Johanna Univer 

Karina Valdas – cum laude

 

Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia

Markus Ausmeel 

Kati Gebruk 

Rein Järvpõld 

Madli Jürgenson 

Grete Kaljulaid 

Markus Kivimägi 

Rasmus Kont

Laura Maria Kull

Kadri Kuusk – cum laude

Hegne Lilleoja 

Grete Sabine Sarap 

Taavi Tomingas 

Brigitta Varul

 

Informaatika

Aima Allik 

Agu-Art Annuk 

Artjom Aralov 

Artur Aralov 

Fredi Arro 

Igor Atsberger 

Karl Johannes Balder – cum laude

Aleksei Beljajev 

Michael Davõdovski 

Hendrik Eerikson 

Gregor Eesmaa – cum laude

Heiti Ehrpais 

Kirill Grjaznov 

Joosep Heinmets 

Kärt Ilja 

Anette Jaakson 

Joosep Jääger 

Martti Kakk 

Julia Kalašnikova 

Uku Kangur 

Karl Erik Karindi 

Karl Jaagup Kask 

Kristiina Keps 

Robert Kirillov 

Anett Klaanberg 

Siim Karel Koger 

Kaire Koljal 

Aleks Kožajev 

Renee Kroon 

Mihkel Kruusi 

Sergei Kuštšenko 

Karl Kuusik 

Siim-Alexander Kütt 

Johannes Erik Laamann 

Oskar Voldemar Lahesoo 

Silver Laius 

Marion Laur – cum laude

Ingrid Laurikainen 

Janna-Liina Leemets 

Aleksandra Leesment 

Klaarika Lehes 

Veronika Lehesaar 

Raul Lehesalu 

Ludvig Leis 

Kaarel Loide 

Agnes Luhtaru

Verner Läll 

Silver Maala 

Rasmus Maide 

Ott-Kaarel Martens 

Heli-Katri Marttila 

Karl Meldorf 

Erik Mukk 

Halliki Mullari 

Märt Mäemees – cum laude

Rain Mürkhain 

Gregor Nõges 

Richard Nõmm 

Oliver Ossip 

Kairit Peekman – cum laude

Mihkel Pent 

Tiit Hendrik Piibeleht 

Magnar Pilvet 

Markus Punnar – cum laude

Omar Purik 

Katrin Raigla 

Raul Redpap 

Eleriin Rein 

Karel Roots – cum laude

Kaarel Rüüsak 

Liisa Sakerman – cum laude

Andri Soone 

Karolin Stimmer 

Hendrik Šuvalov 

Theodor Taimla 

Kert Tali – cum laude

Markus-Oliver Tamm 

Kertu Toompea 

Sten Vaher 

Oliver Vainumäe – cum laude

Rimante Valancauskaite 

Kaspar Valk – cum laude

Magnar Vares 

Erik Martin Vetemaa 

Hans Henrik Viinalass 

Andreas Vija – cum laude

Karl Õmblus – cum laude

Richard Õnnis 

 

Keemia

Johanna Hints

Karl-Ernst Saal 

Rasmus Zalite – cum laude

 

Loodusteadused ja tehnoloogia

Annika Aguraiuja

Turan Badalli – cum laude

Irina Borovko – cum laude

Nadezda Chulkova

Darja Hudjakova

Klavs Jermakovs – cum laude

Nargiz Kazimova

Frida Matiyevskaya – cum laude

Gülce Naz Mert

Thi Bích Phuong Nguên – cum laude 

Maris Popens

Eka Rusadze – cum laude

Igor Rybalskii

Daniel Shmidt

Tinatin Tkesheliadze

Vladislav Tuzov

Barbara Wilson Soto

 

 

Matemaatika

Jaan Kristjan Kaasik 

Tiiu Kaljuste 

Salme Ojasild 

Indrek Pertman

Mikael Raihhelgauz 

Oskar Soop 

Sander Tamm

Karolina Tammemaa – cum laude

Tähvend Uustalu – cum laude

 

Matemaatiline statistika

Annika Altoja 

Markus Haug 

Liis Hiie 

Kadi Kilgi 

Merili Konik 

Kelli Kukk 

Kadi-Liis Kuum 

Mihkel Lepson 

Laura Birgit Luitva 

Anne Ott 

Annela Pajumets 

Hanna Britt Parman 

Kristin Petersel 

Brigitta Rebane 

Silver Rooger 

Laura Anna Tammesoo 

Artur Tuttar – cum laude

Johanna Õun

 

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Hyrr Innokent Vainola

 

MAGISTRIÕPE

 

Analüütiline keemia

Allen Jun Peñez Anies 

Irina Diane Villones Castaños 

Shidong Chen 

Nur Eka Fitriani 

Mohan Ghorasaini 

Hiu Mun Man 

Nikola Obradovic – cum laude

Dániel Papp 

Fadillah Putri Patria 

Jovana Petrovic 

Daniela Alejandra Pinto Perez 

Angelique Sanchez Dafun – cum laude

Mark Justine Racelis Zapanta – cum laude

Davit Tediashvili 

Giorgi Tsiklauri 

Diana Visanu – cum laude

Jose Antonio Wrzosek Cabrera 

Yijiao Yao

 

Arvutitehnika ja robootika

Rando Avarmaa – cum laude

Jüri Gramann – cum laude

Junyi Gu

Quazi Saimoon Islam – cum laude

Rein Jaks

Dogus Karabulut – cum laude

Oleksandr Kurylenko – cum laude

Johan Kütt – cum laude

Andro Lominadze

Houman Masnavi – cum laude

Maarika Oidekivi

Fabian Ernesto Parra Gil – cum laude

Aditya Savio Paul – cum laude

Juhan Raedov – cum laude

Abdallah Hussein Sham

Laimonas Suchockas

Oleksandr Syzoniuk

Martin Tammvee

Raid Vellerind

 

Bioloogia

Kadri Irdt

Mart Kiis – cum laude

Leif-August Kirs – cum laude

Kristiina Kübarsepp

Kadi Sagor

Emma Johanna Sova

Artur Stoljar

Jaanika Unt – cum laude

 

Biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika

Erki Arusoo – cum laude

Roman Kulašenkov 

Ott Kuusk 

Meelika Lukner – cum laude

Eva-Maarja Mand 

Joosep Paats – cum laude

Kristjan Pahtma 

Liisa Rannamäe 

Anete Viise

 

Finantsmatemaatika

Parviz Piriyev

 

Füüsika

Ernest Michael Priidik Gallagher – cum laude

Karl Kristjan Kaup – cum laude

Kristjan Müürsepp – cum laude

Carl-Thomas Piller – cum laude

 

Geenitehnoloogia

Kristel Alman

Triinu Arjus

Rita Kreevan

Eliis Liske

Helen Parik

 

Geograafia

Sander Ahi – cum laude

Merli Ilves – cum laude

Marian Juurik 

Erik Linde 

Kristjan Erik Loik – cum laude

Eliiza Anastasia Mihhailov

Elina Maarja Suitso

Mikk Olesk 

Kirsti Vill

 

Geoloogia

Kristjan Arold 

Hele-Riin Juhkama – cum laude

Eelika Kiil – cum laude

Magdaleena Männik – cum laude

Gert Neudorf

 

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

Annika Hinn 

Raido Johanson 

Anna Katt 

Malve Marjak 

Meeli Mets 

Maria Metsaorg 

Hedy Suurmets 

Pille Säälik – cum laude

Karin Tuul 

Enn Ööpik

 

Informaatika

Mohamed Maher Zenhom Abdelrahman – cum laude

Anti Alman 

Shahla Atapoor 

Andreas Baum 

Tek Raj Chhetri 

Eric Cornelissen – cum laude

Sofiya Demchuk 

Natia Doliashvili 

Marharyta Domnich – cum laude

Salijona Dyrmishi – cum laude

Vladyslav Fediukov 

Mariia Godgildieva – cum laude

Jayasinghe Arachchilage Sriyal Himesh Jayasinghe 

Tarun Khajuria 

Yevheniia Kryvenko 

Hannes Liik – cum laude

Shiting Long

Nesma Talaat Abbas Mahmoud 

Frozan Maqsoodi 

Kyrylo Medianovskyi 

Kirill Milintsevich 

Saeid Mousavifar 

Mykhailo Nitsenko 

Risto Pärnapuu 

Simmo Saan – cum laude

Novin Shahroudi 

Anastasiia Shalygina – cum laude

Mahmoud Kamel Akila Soliman Shoush 

Mart Simisker 

Egert Georg Teesaar 

Rain Vagel – cum laude

Alina Vorontseva – cum laude

Kerstin Äkke 

Enes Özipek 

Muhammed Adil Yatkin

 

Infotehnoloogia mitteinformaatikutele

Margit Aun 

Kadri Daljajev 

Liisa Kallas 

Jaanus Karv 

Tiivi Klooren 

Ahti Maa 

Indrek Purga 

Katrin Ruisu 

Taavi Silm 

Merilen Sõrmus – cum laude

Anet Vallsalu – cum laude

 

Keemia

Heigo Ers – cum laude

Heleri Heike Härk – cum laude

Mari Kass – cum laude

Kaarel Kisand 

Rait Palla 

Elisabeth Parman – cum laude

Roberta Sibul 

Tanel-Sigmar Sildoja 

Kati Vahter

 

Keskkonnatehnoloogia

Marite Blankin – cum laude

Kristin Pille – cum laude

Edith Simoniš 

Ingrid Väling – cum laude

 

Kindlustus- ja finantsmatemaatika

Juan Manuel Alvarado Salcedo

Karen Danielyan

Afua Durowaa-Boateng 

Gegham Fahradyan

Kadi Kitsing

Nshan Potikyan

Linnet Puskar – cum laude

Argo Rihkrand

Kirill Smirnov

Lasma Ungere

 

Küberkaitse

Weerarathna Patabendige Samoda Abeydeera 

Kaarel Allemann 

Deniz Basar 

Fernando Gonzalo Bauzá Sáinz De Baranda 

Simon Victor Jean Laurent Brun 

Kadri Cahani 

Martin Chmelar 

Andreas Jürimäe 

Shaymaa Mamdouh Mohammed Radwan Khalil – cum laude

Kristian Kivimägi 

Juri Kononov 

Martin Leppik 

Cheng-Yu Lu 

Karl Lubja 

Sania Akif Malik 

Sander Mikelsaar 

Alessandro Mirani 

Huu Phúc Nguyên 

Anita Onyinye Nwaokolo 

Illia Petrash 

Rohin Sambath Kumar 

Kevin Patric Schmidt 

Rishikesh Ram Shankaran 

Ilja Šmarjov – cum laude

Mykyta Zaitsev 

Maarja-Liisa Tammepõld 

Belgin Tastan 

Maria Toomsalu 

Marvin Uku 

 

Linnastunud ühiskonna geoinformaatika

Muhammad Safwan Bin Alang Othman 

Denys Dmytrenko 

Irada Ismayilova 

Kingsley Adu Koranteng 

Eliana Solange Ortiz Gavela – cum laude

Behzad Valipour Shokouhi

 

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja

Laura Kuusemets – cum laude

Eneli Maal – cum laude

Sergei Ponomar 

Moonika Raudvee – cum laude

Jelizaveta Reitsakas – cum laude

Hanna-Liisa Reponen – cum laude

Eve Taar

 

Matemaatika ja statistika

Urmas Aunin

Viktoria Kirpu

Anna Laaneväli

Indrek Polding

Getter Põru

Hiie Soeorg – cum laude

Diana Sokurova

 

Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas

Wisdom Chukwubuike Abazie

Zeinab Arab Zadeh – cum laude

Siddharth Ashok Kumar

Robert Beglaryan – cum laude

Anouar Bouchaara      

Levan Chikviladze – cum laude         

Richard Chinedu Chukwu – cum laude

Henri Külm

Alejandro Lyons Cerón – cum laude

Surkhay Mammad-Zada

Erkin Najafli

Obinna Olaoluwa Njoku

Oghenetega Allen Obewhere – cum laude

Chika Constance Ogumka                  

Oghenetejiri Frances Otor – cum laude

Kaur Ots cum laude

Amirhossein Palizgar – cum laude

Sepideh Safdari

Gaurav Kumar Singh

 

Materjaliteadus

Helle-Mai Piirsoo – cum laude

Indrek Saar – cum laude

Karl Marti Toots

Sander Õun – cum laude

 

Rakenduslik mõõteteadus

Adeyinka Jimoh Akintola

Dmytro Danilian

Waseem Ahmad Iftikhar

Ohimai Kelvin Ijegbai

Antonio Ivan Manuell Nava

Joshua Onyeka Osagu

 

Tarkvaratehnika

Bilal Abdullah 

Majnun Abdurahmanov 

Fodio Tureta Abubakar 

Navedanjum Mohammed Hanif Ansari 

Harald Astok 

Stanislav Belogrivov 

Mehmet Çelen 

Abel Mesfin Cherinet 

Stanislav Deviatykh 

Yevhen Dorodnikov 

Kadri Jaagura 

Denizalp Kapisiz 

Partha Sarathi Kar 

Mahdad Khelghatdoust 

Giorgi Khundzakishvili 

Karl-Kristjan Kokk 

Vladyslav Kupriienko

Kiryl Lashkevich – cum laude

Steven Leego 

Alar Leemet – cum laude

Polad Mahmudov 

Konstantin Merkulov 

Paria Molayemvand 

Jan Moppel 

Musabir Musabayli 

Stanislav Mõškovski 

Khaled Nimr Charkie 

Janar Ojalaid – cum laude

Ivan Ojiambo 

Grace Achenyo Okolo 

Nishant Poddar 

Giorgi Sheklashvili 

Aladdin Shikhizada 

Margarit Shmavonyan 

Kairit Sims 

Timo Soiunen 

Kaarel Sõrmus 

Ismayil Tahmazov 

Oleksandra Tkalich 

Ketevan Toria 

Berkin Tosun 

Kodjovi Hippolyte-Fayol Toulassi 

Aleksandr Tsõganov 

Nikita Tsykunov 

Tanel Tõemets 

Rando Tõnisson 

Rufat Valiyev

 

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Marianne Kaldra – cum laude

Anne Merzin 

Agnes Putnik 

Hanna-Liina Pärnik-Pernik

Jaga artiklit