Sotsiaalteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Ajakirjandus ja kommunikatsioon

Kelli Aia 

Mari Eesmaa 

Maarja Evert 

Gerda Triin Hääl 

Martin Järv 

Kiur Kaasik 

Siim Kams 

Annely Kasela 

Kert Kask 

Margit Kattai 

Karl Kaur 

Elo Kook 

Karoliina Kruusmaa – cum laude

Laura Köidam 

Kaspar Kütt 

Jonas Erik Laane 

Paul Lees 

Kaarel Lott – cum laude

Rünno Mahl 

Evelyn Melnikov 

Tanel Mütt 

Mareli Nielson 

Indrek Ojamets 

Martin Raid 

Lisete Reineberg 

Kaspar Ruus 

Catlin Saar 

Taavi Sink 

Julia Gerda Sokk 

Britta Sool 

Meriliis Tepper 

Romet Toomas Tiitsaar 

Teele Tilts 

Kirke Timmusk 

Minna Annabel Tismus 

Anett Toom 

Kätlin Unt 

Jaana Uustal 

Mikael Vaikmäe 

Hannaliisa Visk 

Maarja Värv

 

Eripedagoogika

Merle Adamson 

Cärolyn Aromets 

Helena Ellermaa 

Kaja Hüsson 

Johanna Juhkam 

Merle Juss 

Assar Järvekülg 

Marleen Koger 

Reet Koppel 

Kairi Kutta 

Kristina Kõiv 

Mariann Leemets 

Krista Loid 

Sigrid Mark 

Kristina Metsanurk 

Merike Mändmets 

Madlen Müür 

Tatjana Naidjonova 

Maili Nälk 

Maarja Pertel 

Regiina Plaser 

Riin Praks 

Karmen Pruul 

Sanne Servet 

Hanna Marta Sirel 

Tiina Talussaar 

Harriet Tooming 

Ksenia Tregubova

 

Ettevõttemajandus

Jakhongir Alikhanov 

Omneya Fouad Mohamed Mamdouh Attia 

Nadiia Danylyshyn – cum laude

Mirjam Endla 

Georgeta Galusca 

Ruben Gasparyan 

Eva Jatniece 

Kerstin Krebs 

Artjom Levenkov 

Leyla Mansimli 

Alina Nekrasova 

Darja Repina 

Arielle Solnson

 

Haridusteadus (reaalaained)

Elis Jaanson

 

Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis

Ester Haas

Joosep Heinsalu

Elerin Helde

Marie-Johanna Kippar

Geitrud Kursk

Karina Novikova

Heli Paluoja

Karl Robert Põder 

Mariliis Põder

Jaana Teder

Elina Truija

 

Humanitaarained mitmekeelses koolis

Aleksandra Artemjeva 

Anastassia Dõljan 

Marina Hämäläinen 

Maria Sviridova

 

Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu

Maarja Enumäe 

Elina Kaasik – cum laude

Laura Kall 

Meri Lille Külm 

Erik Lest 

Mai-Liis Logina 

Eleriin Mõim 

Grete Maria Neppo 

Katre Nõmme 

Hele-Riin Rebase 

Triin Rebbas 

Polina Reus 

Riina Rinne 

Carmen Rootsi 

Helen Soosalu

 

Koolieelse lasteasutuse õpetaja

Kätlin Beilmann

Kätlin Härm 

Kristi Innos 

Meeri Jakobson 

Leila Janno 

Kaisa Jänis 

Kätlyn Järv 

Kaidi Koosapoeg 

Kristiina Kulasalu 

Marilyn Kutti 

Laura Kuus 

Haive Kuuse 

Karin Kuuseorg 

Diana Külv 

Kristiine Liin 

Madli Meus 

Merit Mihklepp 

Merli Murumaa 

Kaidi Mändul 

Kadi Ojalill 

Kaili Olgo 

Anne Paidra 

Merle Pihlak 

Annika Põder 

Maris Põdra 

Imma Reinas 

Kaire Saad 

Gertrud Sindi 

Jaanika Sonberg 

Monika Sule 

Piret Suss 

Jana Šmatov 

Hanna-Liina Tirgo 

Karolin Tõnismäe 

Eneli Uusmets 

Annemari Vaniko 

Alen Varep 

Reelika Vunder

 

Koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas

Margit Alu 

Eneli Arge 

Sofia Galjanova 

Jana Gazejev 

Olga Gussarova 

Olga Kofanova 

Ella Koppel 

Krete Kozik 

Darja Kovaleva 

Dzintra Kutirkina 

Julia Lavrentjeva 

Natalja Lukatsevitš 

Tatiana Nikiforova 

Diana Ošurkova 

Merge Paju 

Maryana Panfilova 

Kristina Pavlova 

Olga Popljovkina 

Julia Rosi 

Veronika Rõkalova 

Svetlana Savosto 

Irina Semernja 

Anastassia Sokolova 

Kristina Veisman

 

Kutseõpetaja

Mariann Laane

Nele Lange

Fredy Lumi

Kristi Malva

Ismail Mirzojev

Ene Põllupüü

Liilia Raik

Regina Raudik

Riivo Rivimets

Kadri Roon

Siiri Roop

Maris Rõõm – cum laude

Külli Sari

Meelika Tamberg

Ester Tamm

Kristjan Tasa

Egle Vahesalu

Katrin Värv

 

Loodus- ja reaalainete õpetamine põhikoolis

Triinu Aaviku

Aile Einola

Annika Kutti – cum laude

Kelina Lillemets

Rainer Loik

Kristin Randla

Marili Uluots – cum laude

 

Majandusteadus

Iris Arumäe 

Polina Baranova 

Alina Filippova 

Stella Freirik 

Mark Jahu 

Markus Jugala 

Jürgen Mikk Jõeleht 

Gerta Jürjens 

Krista Kaaver 

Kaspar Kalpus 

Marta Maria Kasepuu 

Karl-Erik Kirs 

Peep Kivistik 

Delis Kruustik 

Marko Kurisoo 

Kristiina Kõrbe 

Kadri Köidam 

Mairit Laine 

Priit Lehis 

Merilin Lepson 

Sigrid Lilleväli 

Eileen Lusti 

Sten Maileht 

Marnet Meister 

Anette Mittri 

Aleksandra Nikiforova 

Enri Nurmik 

Anna Ovtšarova 

Kristiina Pilden – cum laude

Andrus Pilt 

Martin Priske 

Laura Põldmaa 

Kristiina Raba 

Kristi Rahulaan 

Liisbet Rannast 

Anna-Stina Reinas 

Karl Remets 

Anton Rjabušenko 

Marit Ruuder 

Kris-Sten Saarepuu 

Vladislav Samsonov 

Urmas Soodla 

Kertu Sõerd – cum laude

Martti Tarro 

Triin Tetsmann

Silvia Toomet – cum laude

Epp Vendt

 

Psühholoogia

Ants Adamson 

Karina Aktanajeva 

Christo Alliksoo 

Anna Helena Ursula Allvee 

Herman Matis Eek 

Silver Engel 

Lilian-Mariete Hani 

Kenet Hiiuväin 

Getter Holm 

Ingovar Ingver 

Helena Hanna Juht 

Matthias Kalev 

Carolin Karo 

Kersti Kinks 

Michelle Kirsimäe 

Elizabeth Kivi 

Sigrid Kivilo 

Kati Kivistik 

Kerttu-Liis Klaar 

Carolina Kristina Koplimets 

Karl Martin Koppel 

Maria Krajuškina – cum laude

Helen Kruusi 

Kersten Kõrge 

Kaspar Kängsepp 

Heleri Kärp 

Kaidi Kübar 

Kristel Leppik 

Sander Liibert 

Maarja Liiv 

Keiti Liivas – cum laude

Maren Lindepuu – cum laude

Sirli Loorits 

Birgit Malken 

Grete Miškinyte 

Mikhail Mogutov 

Karl Must 

Maria Olmann

Pent Pirsko 

Sören Pruul 

Karolina Puksa 

Dagmar Rahula 

Linda Ranne 

Anna-Liisa Saks 

Tiiu Sikemäe 

Helo Liis Soodla – cum laude

Hanna Sults 

Teele Susi 

Kristiina Takkis 

Aire Tiirik 

Krista Tomson 

Ann-Marii Vilk 

 

Riigiteadused

Anna-Lisa Aavik 

Ilja Assafatov – cum laude

Pärt Dolenko 

Elerin Eelmäe 

Eliisa Ellen – cum laude

Maria-Elisabet Jürgens 

Britt-Heleen Kandimaa 

Carl-Martin Keerberg 

Kristina Kirpitšjova 

Siim Klais – cum laude

Martin Käremaa 

Peeter Leets 

Anete Lokk 

Maiko Mathiesen 

Juuli Pihel 

Pavel Prokopenko 

Meinhard Pulk 

Carlotta Põdra 

Jakob Päll 

Andres Reimann 

Märt Saag 

Elo Sihv

Aleksandr Stepanov 

Stina Suurväli 

Timm Rainer Tamsar 

Linda Liis Tanni 

Vaiko Vaher

 

Õigusteadus

Alina Aleksandrova 

Elise Altroff 

Steven Andrekson 

Jaanika Ansip 

Lisette Caroline Anton 

Andrei Antosijev 

Ädu Arvisto 

Maria Azman 

Martin Baranin 

Märt Emil Belkin 

Emiliya Borisova 

Katrin Borman 

Eneli Elias 

Sandra Freitag 

Kirill Gromov 

Marta Gromtsev 

Aleksandra Gudamova 

Saskia Güsson 

Riin Haljasorg 

Triin Hallas 

Henri Hansson 

Lotta Hiie 

Kelly-Tonili Hiiemäe 

Anastasia Hohrjakova 

Kristina Ivanova 

Hanna-Liina Jaani 

Karine Janov 

Liine Johannes 

Brigitta Jõgi 

Kaire Jürgenstein 

Kadri Kaaret 

Imre Kaas 

Sandra Kaas 

Silvia Kachurovskaya 

Maigi Kalluste 

Tanel Kandle 

Karin Kangro 

Kätriin Kangur 

Uljana Karpova 

Leila Katšajeva 

Anu Kaup

Mari Keskküla 

Liis Kiiver 

Anna-Mariel Kink 

Kristo Kippa 

Kadi Kisand

Mihkel Kivimäe 

Kristi Kivineem 

Kaisa Kivisikk 

Hanna Maria Kokla 

Berit Koks 

Hanna-Liisa Kool 

Britte Koppel 

Kiira Korepina 

Kati Kotsar 

Aljona Kovalenko 

Henry Kristoving 

Kadri Kruus 

Markus Kuslap 

Siret Kutsar 

Liisi Kuusik 

Ulvi Kõrgemaa 

Mari Kõrtsini 

Liisa Kähr 

Katrina Külm 

Sten Laansoo 

Nele Laas 

Markus Laja 

Anastassia Lange 

Kristi Laulik 

Ketriin Laumets 

Kadi Laur 

Leho Laur 

Piret Leevald 

Kaspar Lehesmets 

Liisa Lehtmaa 

Grete Liisa Lepik 

Kati Lepp 

Annabel Liinsoo 

Vladislav Linko 

Vladimir Logatšev 

Rainis Loit 

Sixten Alex Luik 

Elis Lõiv 

Annette Lõoke 

Melissa Maalmets 

Kadri Margus 

Laura Melk 

Kairit Merilaht 

Ehtel Metsik 

Oliver Muni 

Mariliis Muuga 

Laura-Liis Männik 

Kätriin Männiste

Merit Müür 

Anna Leena Neering 

Elisabeth Niido 

Jana Oidermaa 

Katri Orgussaar 

Diana Ossipova 

Eerik Robert Ots 

Andreas Otti 

Grete Pall 

Ly-Sandra Palm 

Maria Helena Paron 

Anna-Evgeniya Petrova 

Marite Piho 

Kristo Pullerits 

Lisette Põld 

Markkus Päll 

Marianna Pärn 

Katrin Pärn-Reiser 

Marlen Pärtel 

Maria-Helena Rahumets 

Teele Raja 

Timandra Rand 

Helene Randla 

Annika Raud 

Kadri-Liis Raun

Daniel Reikop 

Katriin Reinfeld 

Anette Roosik 

Zilola Rustamqul 

Kenno Ruukel 

Hanna-Elise Rähni 

Hanna Maria Rüütli 

Raili Salmar 

Erika Selter 

Karel Simson 

Marina Smirnova 

Lotte Suislepp 

Anti Sulavee 

Dolores-Carina Sütt 

Kristina Širkovskaja 

Julia Zaitseva 

Carolin Zirk 

Triin Taal 

Krete Tali 

Riin Tamm 

Helen Tammela 

Liis Tava

Eliis Tischler 

Kea Toi 

Elis Toim 

Marie Traks 

Kelly Tsäko-Toode 

Enel Tubin 

Maia Tumanova 

Helis Uus 

Andrus Vaher 

Peeter Vahtramäe 

Kirke Vaino 

Marten Vaino 

Hanna-Loore Vasnu 

Diana Vendelin 

Artur Viira 

Laura Viira 

Rivo Vilem 

Viviana Vilter-Lindmäe 

Stefan Vingerfeld 

Nicole Vingertšuk 

Lia Vlasjuk 

Mats Volberg 

Teele Volkov 

Nel Välb

 

 

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE

 

Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Iris Abdullajev 

Anabell Halliste 

Ingrid Jaeger-Kalpus 

Janeli Janson 

Mailis Juhanson

Avely Kaasik 

Marge Kaljund 

Saale Kaubi – cum laude

Kirsika Kikkas 

Kristine Kivi 

Kaspar Koppel 

Kristo Krüger 

Ilona Kuningas 

Karl Kristofer Kurruk 

Janek Küla 

Ragnar-Heini Landsov 

Triin Lehtsaar 

Assar Leok 

Oliver Leppik 

Alari Liiv 

Mait Lindpere 

Laura Luik 

Pille-Riin Meerits – cum laude

Mario Mihkelson 

Oleg Morozov – cum laude

Veronika Mängli 

Liis-Marii Männimägi 

Tauno Nieländer 

Annes Noormets 

Maarja Paavel 

Paula Pajo 

Birger Pajumäe 

Robert Peterson 

Kerly Piirsalu 

Rene Prans 

Getter Pürg 

Juhan Püvi 

Martin Rask 

Merle Renzer 

Olesja Rõõmus 

Kirill Savtšukov 

Heleri Sepp 

Kelli Siidirätsep 

Tanel Tamberg 

Karel Tammjärv – cum laude

Brenda Maria Törmälehto 

Anneli Veinšteins 

Allar Vellner 

Cädly Väljamäe 

Märt Änilane

 

Infokorraldus

Silver Abozenko 

Doris Allese 

Marju Annuk 

Agnes Hiie 

Daisy Jaaska 

Alisa Jemeljanova 

Pille-Riin Kahro 

Kai Kihno 

Gea Kiisk – cum laude

Jessica Kiudorv 

Reti Krigul-Tobias 

Rene Kriisa – cum laude

Ester Kroon 

Reelika Kullerkan – cum laude

Kristel Lannes 

Kärt Laur 

Kerly-Marita Lea 

Siret Leesment 

Tõnu Mandel 

Margit Mägi 

Marelle Mänd 

Reelika Neeno 

Liis Ollin 

Janika Orav 

Merlin Paju 

Monika Piirimäe – cum laude

Ragne Põldaru 

Marika Pütsep 

Ingrid Püvi 

Elisa Rae 

Eelika Rand 

Lii Reedo 

Käroly Reidla 

Reilika Roosfeld-Pintson 

Signe Saarpuu 

Gerda Saul 

Kerli Semjonov 

Margit Sõrmus 

Maria Šelpova 

Kadri Talmeister 

Mairi Tempel – cum laude

Astrid Tiik 

Eva Tobreluts 

Grete Treier 

Gerli Tumm 

Sille Tõnisson 

Triin Vendik 

Elo Vent – cum laude

Triin Veske 

Kätlin Vildek

 

Infotehnoloogiliste süsteemide arendus

Olga Gandshu 

Timofei Mihhailov

 

Noorsootöö

Jelizaveta Golubeva 

Artjom Karja 

Aleksandr Zrajev 

Valeria Umnova

 

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

Svea Auväärt 

Taivi Babatunde 

Karoliina Hanga 

Rutt Hanni 

Grete Heinaste 

Anita Hohlov 

Teele Ivask 

Eleri Jansen 

Jane Juhanson 

Anna-Liisa Kakku 

Sandra Kripson 

Mare Kurvits 

Laura Kuusk 

Ege Kõrge 

Kristi Kõrgekivi – cum laude

Maarja-Liisa Laanemets 

Aime Lepik – cum laude

Tiia Luts 

Rita Luus 

Anu Martšuk 

Jana Mõttus 

Grete Mägi 

Annika Peterson 

Mirje Reinson 

Jaane Remmel 

Laura Roots 

Signe Sula 

Mailis Tiirik 

Kristi Tiits 

Keiti Toomemägi – cum laude

Kaidi Vabrit 

Merilin Vavilova 

Kadri Vellak 

Maarja Võrk – cum laude

Ave Väli

Eliis Väljas – cum laude

Anu Õismets

 

Turismi- ja hotelliettevõtlus

Angela Holm 

Meriliis Ilves 

Ragne Juus 

Kristjan Jõemets 

Laura Järvelaht 

Katrina Kallas 

Merili Keba 

Hanna-Liisa Kokk 

Ksenia Kosmirak 

Heili Kukke 

Kätlin Laur 

Jana Liivrand 

Maarja Männik 

Johanna Mücker 

Jaanika Neemoja 

Silver Orissaar 

Edith Paas 

Lisete Palu 

Sandra Pedak 

Jacqueline Peña Meringo 

Karin Pungas 

Cristel Raik 

Riin Ramm 

Siret Rebane 

Eva Linda Roost 

Annabel Rämmal 

Georg Samharadze 

Reelika Schenk 

Lisanna Soone 

Hanneloore Suurman 

Erik Tammeleht 

Kristin-Marie Tappo 

Rauno Tippi 

Liina Tollimägi 

Madis Tõnisson 

Karin Voodla

 

 

INTEGREERITUD ÕPE

 

Klassiõpetaja

Kristiina Ilves 

Anelle Kaasik 

Helena Karu 

Kelly Kaukes – cum laude

Elina Keerpalu 

Karin Konksi – cum laude

Joanna Kärsin 

Katriin Mägi 

Piret Pütsep 

Anet Suure 

Sigrit Toots-Sinimäe 

Stella Tuvi 

Kätlin Vahemets

 

Klassiõpetaja mitmekeelses koolis

Darja Bojetskaja 

Nadežda Dervenjova 

Anna Matochkina 

Ksenia Nesterovskaja

 

 

MAGISTRIÕPE

 

Ajakirjandus

Keit Paju 

Virgo Siil – cum laude

Kristi Sobak

 

Ajakirjandus ja kommunikatsioon

Sarah Adamson 

Karl Gustav Adamsoo 

Elise Ader 

Allan Aug 

Tiia Falk 

Helen Kask – cum laude

Johan-Kristjan Konovalov 

Karolina Laas-Dobreva 

Reili Lehis 

Hannus Luure 

Annika Maksimov – cum laude

Magnar Michelson 

Kadri-Ann Mägi 

Signe Orgse 

Marleen Otsus 

Greete Palgi 

Kertu Punger 

Siim Saavik 

Ege Tamm

Karl Vetemaa 

Kati Voomets

 

Demokraatia ja valitsemine

Tokay Ahmadov 

Ieva Briede 

Pavlo Cherchatyi 

Davit Dadunadze 

Artem Goriunov 

Amanda Marie Haynes – cum laude

Oleksandr Kuchynskyi 

Marul Kuljiš 

Klaudia Lencsésová – cum laude

Tatiana Lupacheva – cum laude

Wioletta Katarzyna McGilvray – cum laude

Anastasiia Mirovednikova 

Jasmin Schmitz – cum laude

 

Eripedagoogika ja logopeedia

Grete Aadla 

Helen Allet

Carina Aria 

Laura Grihin 

Karin Kaljuste 

Kairin Koop – cum laude

Külliki Kruusmann 

Deivi Kõiv 

Grete Lanno 

Merle Muru 

Kirsti Pihlik 

Liis Rumm 

Kristi Sarapuu 

Signe Süvaorg 

Kairi Zaletajev 

Anneli Tuulik 

Triin Uibo 

Grete Urmet 

Anna Maria Ülviste – cum laude

 

Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine

Raul Kadaste 

Henri Kaljumäe 

Karolina Kamenik 

Hannes Klaas 

Andrus Kurvits 

Stiina Kõiv 

Margus Lambing – cum laude

Tairi Leis – cum laude

Reesi Lepa – cum laude

Berit Delia Lille – cum laude

Reevo Maidla 

Kristel Merilaine – cum laude

Marit Möller 

Anneli Pajur 

Liis Pedaspuu 

Juhan Remmet 

Jako Renter 

Anneli Saaroja 

Kristjan Salk 

Toomas Silla – cum laude

Eve Teppan 

Indrek Tulp 

Merlyn Valma 

Ivo Vals

Karl Erik Õim

 

Euroopa Liidu Venemaa uuringud

Ana Abashidze 

Uliana Buldakova 

Luka Jorbenadze 

Kimberly Imri Metcalf – cum laude

Chun Sing Ng 

Julius Rudolf Adrianus Ortjens 

Taisiia Shentseva 

Mariam Tlashadze

 

Euroopa õpingud

Karin Kivipõld 

Kadi Otsa 

Janar Palits

 

Haridusinnovatsioon

Angela Aidla 

Silja Aliste – cum laude

Maia Boltovsky 

Gerli Brifk – cum laude

Lauri Ert 

Julia Eskor 

Herta Hiiend – cum laude

Riina Hunt 

Sandra Järv 

Britt Järvet 

Cristin Kallo 

Kadri Karlis – cum laude

Annika Kaziu 

Kerli Kõiv – cum laude

Kätlin Kõiv 

Anett Laanemets 

Eveli Laats – cum laude

Evelin Laugus 

Külli Marrandi 

Sandra Mikomägi – cum laude

Kerli Murd 

Carolin Nõmmela 

Airi Pindis 

Monika Ristmäe – cum laude

Moonika Viibur – cum laude

Kaja Visnapuu

 

Hariduskorraldus

Liis Bogens 

Helen Järvpõld 

Kati Kuusk 

Berit Ojaniit 

Janar Sõber 

Irina Ušanova

 

Haridustehnoloogia
 
Tsedey Metasebia Gebremariam
 
Antonina Korepanova
 
Primla Indira Williamson-Munroe – cum laude
 
Eric Roldan Roa – cum laude
 
Esther Peninah Sumba
 
 

 

 

Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine

Eleonora Grigane – cum laude

Oguzhan Kum 

Fiona Jade Yap Lim 

Tanja Marinkovic – cum laude

Gätlin Nurk 

Kosmas Panagiotaras 

Njideka Eucharia Ukagwu

 

Humanitaarainete õpetaja mitmekeelses koolis

Irina Epler 

Tatiana Fedotova 

Jelizaveta Ivanova – cum laude

Natalja Juhhimenko – cum laude

Heli Kangur 

Margret Latt 

Anželika Laur 

Žanna Litšman 

Tatjana Miroshkina – cum laude

Kristina Žukova 

Evgenia Tortsova 

Kersti Tsirp 

Ksenia Yatskova

 

Info- ja teadmusjuhtimine

Anni Adamson

Helena Alekand

Hüite Bergmann

Karit Eensoo

Kati Eller

Annika Jalak – cum laude

Kadri Kaur

Elina Klesman – cum laude

Argo Lauk

Riina Loorpuu

Mall Merine

Kristina Mätlik

Terje Otstavel

Eliise-Marie Porrmann 

Piia Pruks

Kristi Sula

 

Infotehnoloogiaõigus

Aigerim Aktleu 

Mubariz Aliyev 

Obaidellah Mohsin Hasan Alsaggaf 

Lenar Armando Colmenares Duque 

Nataša Golubovic 

Bárbara Gonçalves dos Reis 

Airi Ilves 

Ainar Ilyassov 

Anastasiia Litvinenko 

Kateryna Mishchenko 

Isabela Moreira Vilhalba

Merili Oja 

Camila Andrea Panqueva Centanaro 

Aira Praakle 

Liva Rudzite – cum laude

Laura Saks 

Arina Stivrina 

Dumitru Taracila 

Urmas Tross 

Aleksander Tsuiman – cum laude

Mari Anne Rosalie Valberg 

Elina Varendi 

Javier Vicente Vergara Cordero

 

Innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimine

Elchin Aghazada 

Rustam Asadli 

Svitlana Filipova 

Matthew Gaffney 

Tedo Gogoladze 

Gopichand Gopini 

Nino Gulashvili 

Salome Kapanadze 

Mohammad Zaif Nawaz Khan

Naga Teja Kothamasu 

Katsiaryna Lashkevich – cum laude

Kamran Mammadzada – cum laude

Mariia Markovska 

David Meshvelashvili 

Roza Mikeliani 

Mehwish Peter 

Rahul Puniani 

Mart Kevin Põlluste 

Ott Rebane 

Vusala Shikhaliyeva 

Xianwen Zhang 

Veronika Vlasova

 

Kasvatusteadused

Pille Kriisa 

Aiki Pärle

 

Kesk- ja Ida-Euroopa, Venemaa ja Euraasia uuringud

Rossana Bernardi 

Valentina Berndt 

Levi Douglas Bochantin 

Augusto Dala Costa 

Maria Diego Gordon 

Jack Benedict Gill 

Logan Reid Hulsey 

Tamara Novel 

Laura Lise Romane Royer 

Alexandra Wishart

 

Kommunikatsioonijuhtimine

Martin Altraja 

Erkki Kubber 

Maria Kullamägi 

Henri Kõiv – cum laude

Maarja Liba 

Maris Lindmäe 

Evelina Nõmme

 

Koolieelse lasteasutuse pedagoog

Gerta Hindrikson 

Ave Naab

 

Läänemere regiooni uuringud

Giasemi Kranoudi

Mahammad Mammadov

Alina Parshukova

Sitong Yu

 

Majandusteadus

Sergei Jakovlev 

Madis Jääger 

Toomas-Hendrik Parts 

Marite Promvalds 

Liisi Semjonov 

Jevgeni Stasjuk 

Kirsti Toodu

 

Matemaatiline majandusteadus

Khurshed Alizoda 

Kseniia Kasianova – cum laude

Nino Kavlashvili 

Renis Krisafi 

Kevin Kuriakose 

Elvin Mammadli 

Giorgi Mosulishvili 

Maria Orav 

Geofrey Wanyama 

Anna Veremchuk – cum laude

 

Muutuste juhtimine ühiskonnas

Lilian Ariva 

Kadi Kenk 

Markus Käo 

Monika Liister 

Vladislav Lušin – cum laude

Anneli Ohvril – cum laude

Uku Torjus

 

Psühholoogia

Tambet Anja 

Ares Hubel 

Liina Juuse – cum laude

Mairi Laane 

Tuuli Land 

Grete Miškinyte 

Teele Möldre – cum laude

Dairis Püvi 

Ewa Roots (Urd) 

Maris Vent

 

Põhikooli mitme aine õpetaja

Kadri Birk

Gerly Gurt

Kaare Jürgenson – cum laude

Kai Mägi

Carina Peet

Malle Puksing – cum laude

Maiken Punt

Pille Randjärv

Annagreta Raudseping

Ave Saluorg

Külli Stroo

Helina Tammemägi

Ele-Riin Toomsalu

Tiina Virki – cum laude

 

Rahvusvaheline õigus ja inimõigused

Mario Antonio Alfaro Bobadilla 

Taiia Avram 

Adelayo Adenike Banjo 

Anna-Džessika Bogatšova 

Samar Ibraheem Hussien Elhussieny 

Marcelline Fonjah Anwi 

Nicole Fraccaroli – cum laude

Olga Fursenko 

Demna Gochiashvili 

Nuray Gündogdu 

Viktoriia Hamaiunova 

A U M Ibrahim 

Lili Kalandia 

Khaled A. R. Kittana 

Heba Ali Musa Mursy 

Godgrace Enop Obi Abang 

Meike Olszak – cum laude

Sevanna Poghosyan – cum laude

Ihor Prus 

Violet Andrew Saliu 

Cristina Snegur

 

Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud

Ndueso Akpan 

Manka'A Forbacha Chunya 

Nina Dalai Milan 

Anastasiia Dmitrichenko 

Mahmoud Ahmed Elgindy – cum laude

Buse Erdem 

Frank Hartmann 

Wouter Heemskerk 

Daryna Hladchenko 

Kristine Lipina 

Ronan John McQuillan 

Armin Mutapcic 

Taisiia Nahorna – cum laude

Ezinne Favour Ogwuegbu – cum laude

Ode Liis Pino 

Nathan Maurice Russell – cum laude

Patricija Saltupe 

Ekaterina Shipina 

Veronika Zadontseva 

Madli Katriin Tauts

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

Inga Haabma – cum laude

Kelli Ilisson 

Janelin Jaeski – cum laude

Robin Aleks Jõgi 

Sille Kask 

Anne Klettenberg 

Karola-Sandra Kollom 

Helen Lauri 

Kristin Leht 

Olga Lupanova – cum laude

Tuule Pensa 

Laura Perillus 

Janika Ploom 

Liina Toom – cum laude

Tuuli-Brit Vaga – cum laude

Anu Õun

 

Sotsioloogia

Eliise Järvala 

Eglin Kütt 

Heleene Suija – cum laude

Andrus Tins 

Kätlin Vanari – cum laude

 

Strateegiline juhtimine

Margus Kluge 

Malle Maidla 

Birgit Prikk 

Kristjan Põldre – cum laude

Merike Tammearu – cum laude

 

Teenuste disain ja juhtimine

Anette Aruväli 

Meelika Burket 

Anneli Haabu – cum laude

Teele Karro 

Gerry Konnov 

Kristiina Kütt 

Kalle Lasting 

Kadri Moppel

Mereli Mändmets 

Anne Nurmik – cum laude

Elina Peekmann 

Björn Rannamägi 

Martina Rihkrand – cum laude

Jana Ruubel 

Sigrid Sepp 

Merje Servet 

Astrid-Helena Teär 

Tairi Tuisk – cum laude

 

Turundus ja finantsjuhtimine

Marit Ausmees – cum laude

Martin Flink 

Laura Hääl 

Mikk Järveoja 

Maiko Kiis 

Marie Heleen Lisette Kikkas 

Kairi Kirotosk 

Annette Klaasen 

Anastassia Kovalenko 

Kristina Kägo 

Kristlyn Liier 

Emily Lindsalu 

Anette Lõhmus 

Eva-Kristina Maaring 

Anna-Liisa Mandli 

Katrin Paal – cum laude

Eleri Raamat  

Tiina Sõber 

Triin Gretel Tauk 

Grete Tiks 

Kristi Treimann – cum laude

Germo Valgenberg 

Helen Vellemaa 

Mariann Vendt – cum laude

 

Õigusteadus

Margreth Adamson 

Viola Aleksejeva 

Liina Allikmäe 

Eva Arumets 

Veronika Ehrenbusch 

Liisa Elmet 

Jekaterina Frolova 

Silvia-Anna Gerontidi 

Oliver Grauberg 

Gerli Helene Gritsenko – cum laude

Heliise Harriet Harusoo – cum laude

Taavi Hein 

Mailika Ilisson 

Kerttu Ilvesmets 

Marko Jaeger 

Marleen Jakobson 

Kadri Katariina Johanson

Merilyn Juhkama 

Annika Jõgiste-Johanson 

Martin Järve – cum laude

Triin Jäädmaa 

Kirti Jürimäe – cum laude

Kaido Kairjak 

Epp-Leen Kaljumets 

Kardo Karon 

Raul Kartsep 

Maria Kasepalu – cum laude

Triin Kaurson 

Karl-Adam Kaustel 

Kärol Kibena 

Anneliis Kilk 

Oskar Kilk 

Kertu Kirsipuu 

Ksenia Korolkova 

Julija Kostomarova 

Karl Kreevald 

Georg Kuusik – cum laude

Indrek Kuusk 

Oliver Kuusk 

Liisa Maria Kuuskmaa – cum laude

Kirsika Kuutma 

Alina Laaneväli 

Ingmar Laas 

Martin Lambing 

Vladislav Leiri – cum laude

Kristiina Janetta Lemetti 

Meelika Liiv 

Annika Lillemägi 

Jaana Lindmets 

Henrik Link 

Carmen Linnumäe 

Jaanika Lusti 

Mehis Lõhmus 

Carolyna Maidla 

Helery Maidlas 

Svetlana Majerovitš 

Markus Malm 

Mirjam Metsik 

Mari Mikson 

Maris Milpak – cum laude

Kristiina Must 

Christine Mägi 

Rando Mändar 

Kerli Paasoja – cum laude

Andre Paju 

Henri Oliver Palm 

Gertrud Palu 

Nele Paluoja 

Dagmar Pasovs 

Karel Romet Pedajas 

Helen Pedaspuu 

Katerina Peresypchenko 

Marit Piirisaar 

Sander Potisepp 

Harrys Puusepp – cum laude

Joonas Põder 

Anneli Pütsepp 

Aethra Marie Raabe 

Laura Raadik – cum laude

Gerda Raag 

Liisa Raie 

Britt Rand 

Rigo Rebane 

Riin Rebane 

Maris Roberts 

Andri Rohtla 

Merily Rool 

Kristi Rudissaar 

Margit Rum 

Piret Rummi 

Marja Stina Saaliste 

Kaisa Saarmann – cum laude

Tarvi Salu 

Hele-Mai Sammel 

Kerttu Sarapuu 

Mariliis Segasaar 

Jaanus Sildam 

Elise Suurkuusk 

Marika Suurpere 

Silver Sõrmus 

Ilona Säde 

Uku Särekanno 

Evelina Šegai 

Mari Teder 

Grete-Kai Teeäär 

Carmel Tellis 

Kaisa Tiru 

Arno Tuisk 

Meeli Tuubel 

Eva-Liis Tuul 

Aliis Udras 

Karoli Unus 

Erkki-Leev Ventsel 

Kamilla Alma Vilderson 

Liis Võsa

 

Õpetajaharidus

Geidi Mitt – cum laude

Triinu Pertels

Jaga artiklit