Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Ajalugu

Kadri Aruste

Kristi Ilves

Priit Kivisilla

Hans Kristjan

Kadri Laur

Jaagup Lepland

Anna Elisabeth Lõuna – cum laude

Kerttu Nikkinen

Eva Elise Oll

Grete Põlluste

Katariina Sofia Päts – cum laude

Kristjan Raud

Mareli Reinhold

Madis Ross

Grete Sirge

Silver Sooväli

Hanna-Antheia Stern

Sten Taim

Robert Varik

Elin Viisileht

 

Antiikkeeled ja -kultuurid

Jekaterina Bossenko – cum laude

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Ellika Eero

Jekaterina Fedotova

Kerttu Kook

Laura Katrin Leman

Mirjam Liivak

Jelizaveta Novak

Linda Ranne

Merilyn Palmiste

Darja Parševa

Johanna Õismaa

Filosoofia

Anna Kaling – cum laude

Frank Christopher Kirch

Liisa Kriipsalu

Riho Majas

 

Inglise keel ja kirjandus

Ott Abroi

Karmen Floren

Susanna Homuha

Helena Kloss

Shara Hannamary Kull

Laura Luide

Relika Maripuu

Maarja Merioja

Marin Merisalu

Sigrid Mölder

Ave Palm – cum laude

Eke Pernik

Liisa Piiskop

Grete Pärn

Heleen Roos

Ester Suur

Diana Taal

Edvard Thomas Teetlaus

 

Kirjandus ja kultuuriteadused

Marii Kivi – cum laude

Saara Lota Linno – cum laude

Carmen Maantoa

Birgit Malken

Liina Mets

Hebo Rahman

Madlen Siniallik

Liis Tamm

Kristin Uusna

Kerstin Vestel

Auni Vink

 

Koolimuusika

Lilia Parind

Vivia Teller

 

Religiooniuuringud ja teoloogia

Robert Bunder

Pille-Riin Makilla – cum laude

Kristina Viin

 

Romanistika

Kaarel Annama

Elisa Aru

Laura Ermel

Hedi-Liis Kalu

Elisaveta Kõrgekuhi

Liina Maurer

Nele-Nataly Metsis

Neit-Eerik Nestor

Moonika Põldvee

Emily Ruven – cum laude

Kaisa Timmi

Mariana Tulf

Liisgren Veeber

 

Saksa keel ja kirjandus

Elisabeth Kirme

Mart Lättekivi

Greta Gabriela Mäesalu

Indra Viira

 

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Margarita Gadalšina

Marko Jakimenko

Betti Marie Peterson

Kadri Sildmets

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Hanna-Annika Kuulmets

Ele Loonde

Ragnar Peets

Marta-Liisa Talvet

Daniel Tamm – cum laude

Liisi Viirpalu

 

Vene ja slaavi filoloogia

Tatjana Drozdova

Darja Filatova

Jelena Guljajeva

Anastassia Jermolajeva – cum laude

Erika Malõh

Diana Mäesalu

Karina Šorohhova

 

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE

 

Kogukonnaharidus ja huvitegevus

Karin Aare – cum laude

Iren Hansen

Kertu Ilves

Triin Konrad

Eve-Liina Laane

Kaspar Laanisto

Tessa Meltsas

Ülle Märdimäe

Renna Nõgel

Liisa Ojala

Katriine-Maria Orula

Joanna Rosenfeld

Laura Soon

 

Kultuurikorraldus

Linda Liis Eek

Brita Kaljuvere

Tiina Helena Loel – cum laude

Kirsika Meresmaa – cum laude

Carolyn Mets

Birgit Nisu

Raili Ots

Rita Proos

Mari-Liis Põldar

Marianne Helena Rammo

Marii Ingriin Saaremäe

Elise Salm

Birgit Sitska

Triinu Teppe

Kati Tihkan

Kristo Villem

 

Muusika

Sten Aamer

Jaan-Eerik Aardam

Lisabeth Hint

Kait Kallau

Katre Kikkas

Otto-Georg Kirsi

Greete Kullamaa

Kert Laur

Kristiina Lilleleht

Uku Moldau

Marieta Mõttus-Asson

Marleen Nõmm

Rutt Poolakese

Peeter Priks

Tanel Sakrits

Taavi Taar

Henrika Trave

 

Pärandtehnoloogia

Siegrid Illus

Karmen Kroonmäe

Lilia Murs

Katre Mägi

Evelin Siiman

 

Rahvuslik ehitus

Joonatan Lepik

 

Rahvuslik tekstiil

Agnes Vaimann

 

Tantsukunst

Kristiin Kulpson

Eleri Laanemets

Laura Pampa

Egely Pruuli

Carl Heinrich Pruun

Joanna Kärt Pärtel

Tuuli Roosi

Mari-Liis Tali

Johhanna Anett Toomel

 

Teatrikunsti visuaaltehnoloogia

Elise Holter

Mirjam Kalamees

Liis Künnapas

Johanna Mägin

Tuuli Omler

Sander Aleks Paavo

Ave Palm – cum laude

Liis Säde

Elerin Tammel

Aveli Tiiter

Doris Toom

 

MAGISTRIÕPE

 

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Ave Vurma

 

Ajalugu

Sigrid Holter

Toivo Kikkas

Liisa Lail

Ants Hendrik Liivak

Kristel Markus – cum laude

Maris Niinesalu

Sander Priivits

Sireli Ruusmaa

Merle Soosaar

Greete Veesalu

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Marta Dolgošev – cum laude

Sandra Eiche

Linda Freienthal – cum laude

Kristian Juha Ismo Kankainen

Johanna Kiik – cum laude

Piret Kuusk – cum laude

Mari-Liis Korkus

Merit Müller– cum laude

Ewa Pikkel  – cum laude

Jari Pärgma

Laura Raag

Merily Šmidt– cum laude

Aliis Aalmann– cum laude

Annika Pant– cum laude

 

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Pirgita-Maarja Hallas – cum laude

Silja Käär – cum laude

Kadi Lääne

Tiia Neuvonen

Pilleriin Puhlov – cum laude

Kristi Tamm

Eneli Värnik

 

Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia

Triinu Arak

 

Euroopa keeled ja kultuurid

Abner Ricardo Michael Aguilar Loera

Ilaha Bakhshaliyeva

Ramilya Bakiyeva – cum laude

Marilyn Fridolin – cum laude

Giuliano Gajetti – cum laude

Natasha Alexandra Kadlec – cum laude

Kristin Klaus – cum laude

Loore Lifländer

Mari Nittim – cum laude

Evgeniya Pavlova

Maarja Raud

Polina Reshenina – cum laude

Helen Roostma – cum laude

Anna Shkuratova

Irina Siseykina – cum laude

Arsenii Zubkovskii – cum laude

Anastasiia Tishunina

Viktoriia Tolkovets – cum laude

 

Filosoofia

Sariyya Abdullayeva

Jabrayil Fatullayev – cum laude

Olena Kushyna – cum laude

David Eduardo Torres Alvarez – cum laude

 

Folkloristika ja pärandirakendused

Nurjahan Hadi

Savannah Dawn Powell – cum laude

Mohammad Abu Sayed Toyon

 

Kirjandus- ja teatriteadus

Ester Jürmann – cum laude

Tetyana Kasima

Irena Pauku

Lennart Peep

 

Kultuurikorraldus

Heleri All

Alina Aruoja

Eliisa Elfenbein

Evelin Ilves-Lepp

Valeria Issajeva

Zurab Jänes

Annely Kaldoja – cum laude

Aule Kikas

Karl Kirt

Katrin Kivi

Mari-Liis Koemets

Kertu Mägar

Johanna Maria Mängel – cum laude

Halliki Pihlap

Ülle Puustusmaa

Marilyn Riisimäe

Anni Rikker

Kadri Roht – cum laude

Liina Roht – cum laude

Sirle Rohusaar

Deivi Suiste

Janika Suurmets

Kati Tamm

Sander Tamm

 

Kunstide ja tehnoloogia õpetaja

Katrin Dreiling

Pille Ellamik – cum laude

Külli Eplik

Triin Kristerson

Marit Kurm

Katrin Kõrvas

Grete Küppar – cum laude

Barbara Laul – cum laude

Getter Laur

Kaja Leht

Marge Leppik

Maie Leppik-Ojasaar

Liisa Levisto – cum laude

Merje Lindmäe – cum laude

Margus Meinart – cum laude

Külliki Murumaa

Gerly Rosenberg

Mari-Liis Seer

Terje-Marje Sillaste

Peep Tobreluts

Laura Toomast – cum laude

Eda Toomsalu – cum laude

Aimi Trankmann

Meeli Treier – cum laude

Vaili Viirlaid

Karoli Vilbu

 

Muusikapedagoogika

Liia Ringo

Teele Tali

 

Pärandtehnoloogia

Karmo Kiilmann

Piia Rand

 

Religiooniuuringud

Kaija-Liisa Jaadla – cum laude

Siim Lill – cum laude

Helen Loit – cum laude

Emmanuel Testimony Odeh

 

Religiooniuuringud ja teoloogia

Helena Landes

Hanno Padar

 

Semiootika

Svens Lurie – cum laude

Sopio Makharashvili

Oscar Salvador Miyamoto Gomez – cum laude

Giacomo Rebussi

Tatiana Timus

Irmak Ugur – cum laude

Zhou Yu

Murat Can Yüksel

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Airiin Jõks

Kristiina Peterson

Karl Joosep Pihel – cum laude

Gorgud Rasulov

Elli Marie Tragel – cum laude

 

Tõlkeõpetus

Mari-Liis Belials

Roland Bugai

Katrin Joala

Katriin Jõevee

Maarja-Liis Org

Anett Raup

Rene Torop

Mari Vallik – cum laude

Keili Õispuu

 

Usuteadus

Tanel Vassel

 

Võõrkeeleõpetaja

Eva-Brit Bergmann

Sille Eero

Karl-Martin Idol

Joanna Jakobson

Sten Kapten

Kadri Kass

Maili Koorep

Rauno Külavee

Ülle Laumets

Hendrik Lõpp

Merike Palopson

Tiina Pruus

Jaga artiklit