Tunnustusavaldused

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 70. sünnipäeval keemia instituudi spetsialisti Karin Hellatit; 60. sünnipäeval keemia instituudi vastutavat sekretäri Marju Rosenthali ja genoomika instituudi IT spetsialisti Raivo Hirmot; 50. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna botaanika professorit, ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika osakonna juhatajat Meelis Pärtelit.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 65. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi psühhiaatriakliiniku dotsent Anu Aluoja; 50. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna epigeneetika professor Arnold Kristjuhan.

TÜ aumärgiga tunnustati 50. sünnipäeval kultuuriteaduste instituudi inglise ja võrdleva rahvaluule vanemteadurit Jonathan Edward Hodgess Roperit ning kultuuriteooria dotsenti Leena Kurvet-Käosaart, aumärgi pälvis ka arvutiteaduse instituudi keeletehnoloogia teadur Kadri Vider.

TÜ tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna arheogeneetika professor akadeemik Richard Villems; 70. sünnipäeval sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi sekretär Marju Pedaste ning füüsika instituudi materjaliteaduse osakonna juhataja, anorgaanilise keemia professor Väino Sammelselg; 60. sünnipäeval majandusteaduskonna Startup Labi juht Maret Ahonen; 55. sünnipäeval rahandusosakonna arvelduste talituse raamatupidaja Auni Vardja; 50. sünnipäeval raamatukogu säilitus- ja konserveerimisosakonna konservaator-restauraator Tiia Nurmsalu. Tänukirja pälvisid ka kartograaf Jüri Jagomägi, ökoloogia ja maateaduste instituudi kartograafia dotsent Raivo Aunap, loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitdotsent Heino Mardiste ning OÜ Babysport.

Jaga artiklit