FOTO: Pixabay.cm

Ajakiri otsib supertoimetajat!

Uudis

Uus kooliaasta toob endaga kaasa uued tuuled ja UT toimetuses jääb septembrist üks toimetajakoht vabaks.

Supertoimetaja ülesanne on planeerida ajakirja sisu, kirjutada ja toimetada ajakirjanduslikke tekste (uudiseid, olemus- ja arvamuslugusid), suhelda allikatega, leida kaasautoreid, osaleda ajakirja arendamisel ja hallata ajakirja veebikanaleid.

Sobival kandidaadil on erialane (ajakirjandus, žurnalistika) kõrgharidus või käsil selle omandamine, ajakirjanduslike tekstide kirjutamise kogemus, sh teadmised eri ajakirjanduslike žanride kohta, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti ja inglise keeles, väga hea koostöö- ja suhtlemisoskus, sh hea ajakirjanikuvaist, hea analüüsi- ja algatusvõime, hea stressitaluvus, hea arvutioskus. Kasuks tuleb toimetuses vm meeskonnas töötamise kogemus.

Meil on paindlike võimalustega loov keskkond ja mõnus kollektiiv. UT toimetuses töötades saad kõigist varem teada, mida põnevat Eesti suurimas ülikoolis tehakse, ning kohtud väga paljude elualade asjatundjate ja huvilistega.

Ajakirjas on võimalik keskenduda lugude kirjutamisele põhjalikumalt kui päevalehes – seega sobib see nii kogenud ajakirjanikule, kes soovib aega maha võtta, kui ka noorele reporterile, kes alles võtab hoogu. Toimetajana saad kaasa rääkida ka artiklite küljenduse teemal ja luua multimeediasisu veebikanalite jaoks.

Täiskoormusega töökoht asub Tartus. Tööle asumise aeg on september 2019.

Konkursil osalemiseks palume esitada palgasooviga avaldus, elulookirjeldus, mõni tekstinäide ja muud vajalikuks peetavad materjalid hiljemalt 15. augustil aadressil ajakiri [at] ut.ee.

Lisateave: ajakirja UT peatoimetaja Merilyn Merisalu, tel 5802 8827, e-post merilyn.merisalu [at] ut.ee

Jaga artiklit