Sotsiaalteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Ajakirjandus ja kommunikatsioon

Henry Laur Allik

Taavi Audo

Margit Bastig

Diana Halla

Anett Hallap

Vahur Joa

Loora-Eliise Kaarelson

Katri-Helena Kaasik

Christelle Konsa

Ergo Kukk

Maria Johanna Kull

Kadri Kuulpak

Kaarel Kõvatu

Joanna Laast

Mari Liiver

Priit Liiviste

Liisa Johanna Lukk – cum laude

Marken Malm

Marget Miil

Veiki Ojaperv

Anna Teele Orav

Madis Perli

Ott Pluum

Annaliisa Post – cum laude

Kirsi Pruudel

Priit Pärnapuu – cum laude

Mari-Liis Päären – cum laude

Reti Pääslane

Birgit Remiküll

Armas Riives

Sandra Sommer

Elise Teemus

Viivika Toode

Helena Vaht

Daniel Veinbergs

Merilin Vernik

Kätriin Viru

Kristel Vissor

Greetel Joanna Võrk – cum laude

Liselle Õnneleid

 

Eripedagoogika

Liina Aru

Mai Assak-Lehtmets

Triin Einasto

Pille-Riin Eiskop

Erli Haavasalu

Kerli Heilu

Hanna-Liis Hendrikson

Kristin Johannes

Gertrud Järvsoo

Cätriin Kalaver

Aljona Karpuhhin

Marili Kaunissaar

Britten Kerb

Kaja Kopliorg

Gerli Korju

Kadri Kuuse

Dagmar Käärid

Carmen Lind

Johanna Muidre

Kaija Niidla

Kaie Noot

Nele Närep

Keidi Piller

Kaija Põldsepp

Kristi Pähkel

Elisabet Rivis

Viivika Roostar

Stella Saar

Liisi Saare

Reeli Sirel

Maarja Süüden

Carolina Šuman – cum laude

Triinu Taits

Ille Talts

Liina Teesalu

Viktoria Tereštšuk

Kerli Toom

Ann Tooming

Rika-Johanna Uusen

Anu Veldre

Kristi Vint

 

Ettevõttemajandus

Katrina Anna Auza

Annika Baranin

Rufat Dargahli

Gleb Gomankov

Dakota Dale Hillery

Nikolai Ivanov

Nargiz Khalilova

Argo Kiltsmann

Markos Lastik

Adilkhan Makhat

Gulnaz Mammadli – cum laude

Marks Marjans

Rihards Mežaraups

Dmitrijs Olenicenko

Solomia Prokopiv – cum laude

Diana Prostjakova

Lana Tediashvili

Reinis Virza

 

Haridusteadus (reaalained)

Liisa Hallika

Aili Prinken

Andreas Viikvald

 

Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis

Stella Arvi

Kadri Avamere

Kerli Kasar

Maarja Lepind

Anett Lessuk – cum laude

Merilin Lõhmus

Annett Mangus

Sirle Poikalainen-Kalbus

Signe Helena Rebane

Severi Saar

Hannamari Soidla – cum laude

Keir Zukker

Kertu Tapp

Riho Timm

Eva-Liisa Vaarik

Annika Vesselov

 

Humanitaarained mitmekeelses koolis

Julia Aleksandrina

Jelena Dobrovolskaja

Nadezhda Gorin – cum laude

Sergei Gruševski

Rita Guseva

Anna-Maria Iljina

Olesja Ketško

Alina Kryukova

Indra Mehine – cum laude

Jekaterina Mäkinen

Alina Štšukina

Aleksandr Šuvalov

 

Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu

Diana Bondareva

Airike Jõesaar

Pille-Riin Järv

Katrin Kaaver

Liisbeth Kallis

Rõõt Kampus

Liina-Mai Kaunissaare

Lembe Kullamaa

Vladislav Kuznetsov

Mari-Liis Kõiv

Marleen Maask

Ingmar Mölder

Indrek Nägelik

Katriin Põlluäär

Maris Rannaveer

Mona Sõukand

Laura Tiitus

Kelly Toim

Maarja Liis Veikesaar

 

Koolieelse lasteasutuse õpetaja

Laura Bendt

Jane Dunkel

Helen Enno

Katrin Flink

Stina Heinola

Carolin Hussar

Anne Järving

Aive Kahest

Kristiina Kalju

Merlyn Karu

Kristel Kolberg

Kristi Kool

Eve Kopli-Hoolemaa

Klarika Kopõtin

Kaia Korela

Kertu Kund

Mariia Ladva

Eveli Lattik

Liisa Lepisk

Evelin Leppik

Merle Liba

Melissa Laura Matrov

Kaile Mumm

Kaidi Mäe

Eve Peru

Marge Prigo

Kairi Pärenson – cum laude

Helina Pärnpuu

Kätli Raudmäe

Kersti Rüütel

Sandra Sabur

Helery Sagaja

Merili Sammel

Marika Schmidt

Kadri Sild

Annika Sirel

Kädi Sirel

Kristina Zeik

Anita Talantseva

Anita Tamm

Liisa Maria Tammesoo

Marilis Tennosaar

Annika Tomberg

Liis Tomson

Gerti Tuuling

Grete Viks

Ester Villiko

Janely Võsonurm

Krista Õis

 

Koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas

Maarika Alliku

Kristina Bahhitova

Alina Dobronravova

Aljona Dõljan

Olesja Dõljan

Olga Fil

Jelena Gavrilova

Natalja Gryaznykh

Jelena Guštšak

Mari-Liis Kiviloo

Kristina Melnikova

Marina Mihhejeva

Elena Moorast

Maarja Murutalu

Julia Otti

Alina Pirogova

Marina Polina

Merike Puur

Aleksandra Radajeva

Aire Reismaa

Siiri Santšenko

Nadežda Smirnova

Anna Stolfat

Uljana Svetlova

Darja Šestakova

Elizaveta Tsõbrankova

Marina Tšerni

Anna Varaksina

 

Kutseõpetaja

Erich Brutus

Kaire Järvpõld

Triinu Kabel

Mario Kalmus

Vivian Kartsepp

Kaire Kollom-Vahtra

Triin Kuusemets

Marek Ollino

Marika Oolberg

Nele Paabusk

Inga Paide

Anneli Pevgonen

Aleksander Pulver

Kristi Põdersalu

Edith Rozentov

Klaarika Siliksaar

Pepe Sussen

Annika Suur

Teele Vahtra

 

Loodus- ja reaalainete õpetamine põhikoolis

Helen Kann

Kirsi Pesti

Kelly Sule

 

Majandusteadus

Kristin Aalep

Marite Aus

Marili Belitšev

Annaliisa Heinsalu

Ksenia Alexis Amelie Januševskaja

Saskia Jõers

Liisi Jürjens

Kristi Kaasik

Kristiina Johanna Kangro

Kelly Kangur

Asso Kasuk

Mihkel Kesli

Kaspar Kivastik

Evelin Kivi

Irmeli Kokmann

Doris Kudre

Elina Kulakova

Mariin Kärp

Martin Käärik

Katrin Künnapuu

Aiki Laaneots

Berit Lantin

Silleriin Lasting

Triin Laur

Yves Laur

Els Maria Metsmaa

Sten Mirski

Laura Mugu

Helis Pajuste

Mari Peedimaa

Patrik Peremees

Natalia Petrova

Martin Prost

Niina Prussakova

Crislyn Puik

Kerdo Puusalu

Laura Rahnu

Endrik Reiman

Susanna Rein

Laura Johanna Saar

Elisa Maria Saarnak

Toomas Sander

Egne Sarapuu

Silver Schmeiman

Stella Soosaar

Artur Sumštšenko

Kertu Süld

Kristjan Ševerev

Arthur Taavet

Merilin Talimets

Tauno Talv

Madis Tooming

Hedi Truu – cum laude

Elizabeth Truve

Kaidi Tulp

Hendrik Vellama

Sigrid Vollmer

Eliis Õunapuu

 

Psühholoogia

Inge Bachaus

Sandra Eensoo

Daniela Glikman – cum laude

Hanna Hunt

Emily Hõim

Kerli Ilves

Selena Jõesuu

Karl Jõgi

Henri Jänes

Jana Jänes

Kadi Jürimäe

Triinu Kilp

Katarina Kliit

Anneli Kõressaar

Mairi Laane

Urmo Linntam

Andre Luman – cum laude

Siim-Sander Lõoke

Pille Markov

Anastassia Murašina

Susan-Brit Nõgene

Helena Ojala

Eveliina Ots

Khris-Marii Palksaar

Pärtel Poopuu

Patrik Pruunsild

Kärt Puusepp

Laura-Liisa Raag

Katrin Roose

Relika Rämson

Rosiine-Johanna Schwarz

Piret Sommer

Susanna Soomets – cum laude

Alina Annely Strokin

Dorrit Sõmer

Anelle Tamm

Laura Tammemägi

Kristina Tammes

Eliina Targijainen

Edgar Tasane

Liisi Toom

Toomas Tuul

Eha Täht

Echtel-Erle Valk

Katrin Veere

Hell Viitkar

 

Riigiteadused

Oliver Bollverk

Diana Griffel

Erik Haamer

Kristel Jakobson

Aleksei Jašin

Kaarel Kullamaa

Joanna Kurvits – cum laude

Karl Lembit Laane – cum laude

Romet Laanjärv

Laura Laumets

Laura Lepik

Rahel Maloverjan – cum laude

Mihkel Paasma

Merée Marleen Ruzitš

Inga Tarlap

Anna Linda Tomp

Kristiina Vain – cum laude

Johannes Võhma

 

Õigusteadus

Rauno Aaslaid

Marleen Abel

Artur Ahlberg

Artur Aland

Allan All

Inga Allemann

Crislyn Altma

Karin Anderson

Ellina Anissimova

Polina Anissimova

Henry Anton

Airiin Antson

Anna-Liisa Antson

Aili Armväärt

Maire Arras

Geelia Arula

Iris Asuküla

Veera Berjozko

Kärt Blumberg

Anna Daniel – cum laude

Rebeka Dronia

Õilme Eevald

Karmel Kristin Einberg

Gerda Esko

Kerly Espenberg

Kairi Freiberg

Alesja Gorbunova

Liina Hansen

Jana Hendrikson

Kai Horeb

Norman Ilumets

Hanna Marii Ilves

Karl Einar Ilves

Triin Jaansalu

Silver Jakobson

Kristiina Laura Järve

Ethel Jäärats

Johanna Jürima

Ingeri-Helena Kakko

Lauriine Kalajas

Jaana Karo

Tristan Karu

Ene Karumaa

Triin Kaurson

Triin Keba

Cetlin Keskküla

Krista Keskküla

Elo Kibena-Põldsepp

Triin Kihuoja

Helin Kikerpill

Katre Kilusk

Kristi Kirsiste

Kaisa Kivi

Andreas Kliimant

Ksenia Korolkova

Kaisa-Maria Kubpart

Aap Kulik

Hendrik Kull

Helena Kuuse

Johanna Maria Kuusemets

Indrek Kuusk – cum laude

Gloria Kõgel

Marko Kõiver

Katrina Kõivsaar

Kristjan Kõljalg

Laura Laanemägi

Maarja Laansalu

Kadi Kristina Laine

Helene Lainemäe

Liis Laurits

Merli Laurson

Valeria Lebedeva

Lidia Leontjeva

Laura-Lisett Lepp

Diana Lints

Anastasia Lipina

Johanna Lumiste

Galina Lunina

Robin Luts

Triinu Lyra

Regina Getter Maajärv

Maido Maasepp

Marie Mari Maasik

Kairi Madi

Aire Maiste – cum laude

Päivi Margna

Roberta Mark

Dagne Mihkels

Marin Minajeva

Elina Mizerova

Karl Silver Must

Kristina Mändul

Anhelika Männiste

Mariel Männiste

Kristina Naudi

Egle Nigulist

Viljar Niinepuu

Liina Niitmets

Ilja Nikiforov

Miina-Meeri Noot

Keidi Nurja

Evelin Nõmmiste

Urve Oja

Karin Orgulas

Brit Pilar Orn

Kristin Paavel

Laura Palm

Pavel Pantšenko

Liina-Riste Pappel

Mona-Reti Pavlov

Eleri Pilliroog

Alina Ponomarjova

Kristiina Pralla

Pille Priks

Kerli Pruuli

Oliver Puna

Kadri Puu

Liisa Puu

Saara Maria Puur

Kristina Põkk

Laura Pärna

Oliver Raal

Mairi Raju-Toots

Triin Rammo

Linda Maria Randpere

Hannes Raudleht

Kristiina Reimand

Kirsika Berit Reino

Merily Rool

Kati Roosen

Dan-Erik Roosve

Maia Ruttu

Aleksandr Rõmaš

Grete Elise Rägo

Brigita Rästas

Made Rästas

Kelli Saar

Maret Saaremets

Maria-Helene Saul

Grete Savila

Kati Sepp

Helen-Brigita Sillar

Taaniel Sivonen

Karina Smirnova

Laura Soome

Üllar Sõmera

Irina Štšelina

Charlotta Rebecca Zobel

Merle Sirje Tael

Elina Talvaru

Maarja Tambet

Dina Tanaga

Terje Teesalu – cum laude

Grete-Kai Teeäär

Käroli Tiirik

Kätlin Tikerpe

Tanel Tobro

Marika Toim-Moktefi

Kristi Traagel

Helina Tross

Siim Truusalu

Arina Tšekanina

Polina Tšernjak

Margaret Tupits

Mirjam Uibo

Getter Ulla

Relle Undrus

Rando Usin

Elise Ustav

Reena Vaan

Marina Vager

Kärt Vahtra

Laura Vahtramäe

Alika Vandtke

Sandra Vask

Laura Vassar

Stina Veek

Kristina Verenica

Rebeka Vider

Kärt Viilup

Tiit-Rein Viitso

Merilin Vipper

Kadri Vlassov

Kert Võlli

Svetlana Väisa

 

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE

 

Ettevõtlus ja projektijuhtimine (Narva kolledž)

Roman Belov

Jekaterina Belova

Eveli Dolganova

Kersti Liiva

Julia Panitševa

Kersti Raja

Jekaterina Volõnskaja

 

Ettevõtlus ja projektijuhtimine (Pärnu kolledž)

Tõnu Aavasalu

Ailika Aben

Helen Ahas

Katriin Allik

Even Aruoja

Artur Bergmann

Tanel Ennok

Triinu Epler

Denis Georgijev

Elina Hapunova

Gözell Haug

Marko Jõesuu

Kristofer Kaasik

Getter Kiisk

Lauri Kodres

Annete Kulakovski

Margaret Lankots

Laura Laustam

Laureen Leiten

Karita Lepiste

Karl Hendrik Leppik

Tarmo Luup

Merlin Mahlakas

Reilika Maidla

Ann Meriste-White

Marcus Moosar

Merilin Must

Jonne Männamäe

Mariann-Krõõt Mätas

Kätlin-Carolin Noormägi

Eugen Palu

Tuuli Piirsalu

Keidi Possul

Kätrin Pärna

Haldi Rae

Annika Rahuoja

Merily Randmaa

Kadri Rohumägi

Gerta Sarv

Liisa Soomets

Liisi Sõmera

Hannele Tilk

Karoliine Timberg

Viktor Tund

Tanel Urbanik

Ain Usberg

Lisanne Veerpalu

Kristiina Vilberg

 

Info- ja dokumendihaldus

Karin Klaassen

Erje Kollom

Katrin Tukmann

 

Infokorraldus

Anett Agafonov

Kadi-Mari Ainsalu

Mari Arold

Nelli Eli

Karin Marie Margret Iilane

Hille Ivanainen

Mario Kallaste

Eva Koger

Meelis Koger

Helen Kont

Maris Kontkar

Kätlin Kukk

Sigrid Lauren

Liis Maasik

Kerli Markus

Hele-Riin Mällo

Merje Niilus

Aide Otsak

Keidi Paldis

Egne Park

Maia Poom

Monika Prants

Kaia Päss

Gertrud Rammi

Triinu Raudsepp

Ly Ridala

Greete Kerttu Salumets

Heneli Saulep

Annika Sepp

Margit Sults

Sirle Tartu

Diana Tiitsmaa

Roosi Tilk – cum laude

Paula Tomson

Jaana Toss

Triinu Tuudelepp

Elika Vahter

Tõnu Veeranna

Eneli Veere

 

Infotehnoloogiliste süsteemide arendus

Ilja Andrejev

Karina Boyarintseva

Denis Koreškov

Maksim Naprejev

Daniil Norman

Aleksei Safjanov

Igor Tšepulkovski

Kristofer Velbaum

Jevgeni Vinogradov

Aleksandr Vladimirov

 

Kohaliku omavalitsuse korraldus

Julia Forstiman

Margret Lont

Viktoria Pankratjeva

 

Noorsootöö

Ellen Antipenko

Andrei Kanev

Kristina Larens

Olga Švarts – cum laude

 

Raamatukogundus ja infokeskkonnad

Triin Kodusaar

Hille Raja

 

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

Liina Ajangu

Anastasia Ilves

Klaarika Kaat

Ranno Lass

Riina Linaste

Keit Lipp

Esme Lumi

Krislyn Maisalu

Marleen Martin

Leivi Onga-Lebedeva

Eve Paugus

Kaidi Raud

Tauno Rubin

Hanna Rätsep

Kairi Saar

Juta Sepp

Mari Sisask

Mariann Timberg

Helen Tomar

Maris Vadam

 

Turismi- ja hotelliettevõtlus

Sharon Kelly Anso

Natalja Artamonova

Kaisa Ets

Kerli Hendrikson

Maris Juhkov

Daisi Juštšenkov

Elina Jõema

Anastasia Kaivel

Marta Kass-Haugerud

Mirell Kelder – cum laude

Merily Kombe

Mirjam Kuuse

Anna-Liisa Kärson

Karmen Laht

Evelyn Lakk

Anete Leesment – cum laude

Inga Lehiste

Riina Lillemaa

Teisi Lindvest

Elisabeth Mardisoo

Sandra Maurer

Jana Mängel

Gerda Nõurus

Triin Ollino

Lee Paju

Elisa-Brit Põld

Gerda Reeder

Kristiina Reentalu

Katre Rohumägi

Elina Roosaar

Kadi Ruumet

Janika Savi

Katrin Sild

Kristo Siraki

Kristiin Tolk

Tiina Toomson – cum laude

Kriss-Stina Vaidla

Britt Vaino

 

INTEGREERITUD ÕPE

 

Klassiõpetaja

Pille Granovski

Tuuli Helk

Hanna-Mari Hillep

Triinu Jõesaar

Mariliis Kaasik

Marita Kose

Kaire Kurvits

Piret Kübarsepp

Mariia Medvichuk

Margot Oinus

Kerli Pamberg-Mägi

Paula Pedamäe

Oskar Pedosk

Meeli Pipar

Marita Pirnipuu

Ela Raide

Grete Reinsoo

Nelli Sepp

Elen Sukamägi

Triin Tammann

Astrid Traagel

Eliis Vana

Jaanika Villido

 

Klassiõpetaja mitmekeelses koolis

Jana Denissova

Svetlana Kostitsõna

Aljona Maksimova

Natalja Mäeorg

Elena Petrova

Irina Ryzhova

Anna Žitkova

Marina Tšumakova

Sofja Vonberg

 

MAGISTRIÕPE

 

Ajakirjandus

Linda Eensaar

Kristjan Karron

Henry Narits

Mirjam Nutov

Nele-Mai Olup

Allan Rajavee

Anna-Maria Uulma

 

Demokraatia ja valitsemine

Meline Avagyan

Felipe Andres Barrientos Barrientos

Ekaterina Bogdanova

Angelina Guzel

Tatia Kakhadze

Kaidi-Lisa Kivisalu – cum laude

Elina Mila

Fumie Nakamura – cum laude

Volodymyr Panov

Anastasiia Popova

Ayder Ozan Telatar

Helen Urmann – cum laude

Adam Mikolaj Wylegalski

 

Eripedagoogika ja logopeedia

Gaisa Akkaja

Reelika Alert

Merike Hütt

Liina Järvsoo

Jaana Kaarend

Kaile Kabun

Kristi Karindi

Katrin Kuivits

Marine Lillemets

Riina Maidre

Jaanika Mathiesen

Deili Matson

Jane Meriloo

Anneli Paulus

Jaanika Peeba

Tiia Peedumäe

Marie Petrovits

Veronika Raide

Maris Rattasepp

Kirsi Sepp

Ege Sprenk

Riin Tamm

Taisi Tammur

Ene Teras

Aile Tomson

Grete Täkker

Marleen Umbleja

Anna Vainomäe

Helina Vallas

Sille Varul

Karin Vomm

 

Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine

Jelena Bogdanova

Thomas Einasto

Marek Goldman

Helen Kalberg

Janno Kasepuu

Tanel Kookmaa

Dagmar Kork – cum laude

Katrin Krõlov

Angelika Lebedev

Triinu Lukas

Gert Marmor

Marek Mühlberg

Anu Oks

Oliver Olt

Mauno Pihu

Kati Pino

Kristjan Pulk

Andres Reial

Gustav Reier

Egle Rääsk

Filipp Seljanko

Marje Sommer

Triin Teppo

Teele Treiel – cum laude

Urmas Tross

Jaak Vaabel

Vahur Vallistu

Epp Vassiljev

Henrik Veromann

Mari-Elts Vesiallik

Rauno Veske

Ülari Viik

Jakko Viilo

 

Euroopa Liidu – Venemaa uuringud

Ryan Brad-Lee Haggard

Elis Edvard Christian Henell

Eva Maria Carola Hörtner

Bojidar Angelov Kolov – cum laude

Ginevra Orti Manara Di Busolo Caratti Mantica – cum laude

Hemminki Otstavel

Peeter Pals

Zümrüd Pasayeva

Silvia Stangarone

Tengiz Sultanishvili

Anastasiia Turusinova

David William Wheeler – cum laude

Stanislav Yevstifeyev

 

Euroopa õpingud

Moonika Aruvainu

Sean Joseph Fitzmaurice – cum laude

Evelin Kaarma

Anett Numa

Linda Raska

Enith Li Saag

Janne Susi

Krista Valli

 

Haridusinnovatsioon

Triin Kaaver

Talvi Kaja

Maris Kuiv

Eisi Kõiv – cum laude

Maarja Mandri

Klaarika Prii

Pirgit Saar

Margit Saluotsa

Kalvar Tammine – cum laude

Anne Tamm-Kivimets

Ave Tamra

Priit Värno – cum laude

 

Hariduskorraldus

Merle Adson

Lizett Käst

Reido Orov

 

Haridustehnoloogia

Sevinç Biçer

Mariia Honcharova

Marwa Samih Mahmoud Seoudy Ibrahim

Abiodun Stephen Ijeluola

Olga Lutška

Aet Raudsep – cum laude

Joshua Michael Schiefelbein

Archil Sumbadze – cum laude

Varvara Suvorova – cum laude

 

Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine

Hakeem Kolade Bello

Yagmur Erester

Piibe Kadak – cum laude

Humair Hanif Kazi

Anup Khanal

Nataliia Lartseva

Chen Li – cum laude

Celerine Mendi Mube

Vera Shcherba

Ying Yuk Rasy Siu – cum laude

Vojimir Vlahovic – cum laude

 

Humanitaarainete õpetaja mitmekeelses koolis

Jelena Abramova

Sergei Aleksejev

Anna Bendi

Viktoria Duzenko

Svetlana Frolukova

Juulika Kaplina

Elle Morel-Sipria

Galina Muižnieks

Anna Nikitina

Maria Okas-Ozols

Jelena Rae

Kristel Reino – cum laude

Yulia Zharkova

Jevgeni Žigalov

Inna Veizenen

 

Info- ja teadmusjuhtimine

Karoline Altmäe

Toomas Jakobson

Karl-Erik Karelson

Dina Kontšits – cum laude

Mariann Luhaoja

Endla Metsaru

Cätlyn Okas

Evelyn Pihla

Catlyn Resto

Liina Rohila

Anneli Rumm

Liisi Sirk

Liis Toom – cum laude

Taavi Toomasson

 

Infotehnoloogiaõigus

Nicholas James Ainsworth

Aleksandra Aytova

Mariano Delli Santi

Paulina Marcela Gómez

Kristiina Laanest

Marija Makariunaite

Margus Moor

Marge Mägi

Liisa Paltsar-Jürimäe

Oleksandr Pushkarov

Kristiina Rea

Kersti Reinuste

Emine Sali

Diana Savytska

Kätlin Šahmatova

Shahima Akter Topu

Ani Vardanyan

Kostiantyn Yash

 

Innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimine

Iris Del Carmen Izaguirre Orozco

Lisette Kätt

Darya Lapitskaya

Giga Sesitashvili

Lara Zelenova

Nino Tkeshelashvili

Kerim Yigit Özsoy

 

Kasvatusteadused

Kaija Tamm

 

Kommunikatsioonijuhtimine

Õnne Allaje – cum laude

Kaisa Hansson

Kätlyn Jürisaar – cum laude

Paula Helena Kask

Kaspar Kruup – cum laude

Jaanika Käärst

Anett Männiste

Karoli Noor

Kadri Org

Anna-Kati Pahker – cum laude

Diana Poudel – cum laude

Maria Kristiina Prass

Kaisa Pärna

Helerin Rauna

Sander Sillavee

Hendrik Johannes Terras

Irene Tillart

Martin-Erich Torjus

Keily Traks

Eva-Kaia Vabamäe – cum laude

Piia Õunpuu – cum laude

 

Koolieelse lasteasutuse pedagoog

Triin Kuusik

Ade Laande

Kerda Ledis

 

Läänemere regiooni uuringud

Maroš Cunik

Christiana Holsapple

Daniel Robert Jarosak

Ivan Ulises Kentros Klyszcz

Lauren Elizabeth Kook

Santa Liepina

Bardh Lipa

Oleksandra Mishcheriakova

Paulius Narvydas

Qiaoyun Peng

Wasin Punthong – cum laude

Julia Natascha Schmalz

Pavel Shchelin

Richard James Smith

Rain Soosaar – cum laude

Meng-Yu Tsai

Helen Winifred Kristina Wright

 

Majandusteadus

Kristiina Niinep

Anne-Mai Niit

Lisbeth Roos

Kadri Saarepuu

Elina Smolina

Terje Tammekivi

Riin Teugijas

Krista Vestel

 

Matemaatiline majandusteadus

Gratian Allan

Solomiya Branets

Md Omar Faruk

Ana Gagoshvili

Papuna Gogoladze – cum laude

Ryan Robert Hatano

Natia Kartsidze

Novruz Mamishov

Irina Martyanova

Christian Michael Mentz

Anas Abdel Raouf Hafiz Mohaisin

Yuliia Puzanova

Caio Augusto Raduy Koslyk – cum laude

Ismaeel Adedeji Raji

Tuba Büsra Özsoy

Huantian Yao – cum laude

 

Psühholoogia

Liisa Aavik

Heli Ainjärv

Liis Jürioja

Katrina Kaska

Sheila Kolk

Jane Kuperjanov

Heivi Mäekivi

Inga Mäemets – cum laude

Teele Mängli

Eva Ots

Elis Paasik – cum laude

Julia Pavlova

Rena Pent

Rine Pent

Juuli Puusepp

Anu Põllusaar

Annika Rouhiainen

Mirjam Suve

Riin Tark

Lilian Tennisberg – cum laude

Maili Tirel

Teili Toms

Katrin Veere

Alan Voodla – cum laude

Sheryl Võsu – cum laude

 

Põhikooli mitme aine õpetaja

Minni Aia-Utsal – cum laude

Angelika Alström

Grete Evert – cum laude

Kerli Kaldmaa

Carmen Kartau

Lauri Kõlamets

Aveli Ladva – cum laude

Diana Leenurm

Marje Olsen – cum laude

Külliki Otsa – cum laude

Pille-Riin Parts – cum laude

Eva Sikemäe

Aili Tamm

Kristiina Tiits

Tiina Tomps

Janyka Vellak – cum laude

Eve Voogla

 

Rahvusvaheline õigus ja inimõigused

Leonid Akopdzhanyan

Nargiza Bostoeva

Ana Paula Gonzalez Villalobos – cum laude

Fahima Hossain

Etta Emilia Hynynen

Tamilla Ibrahimova

Ketevan Khomeriki – cum laude

Jade Jenna Maria Myllykangas

Kalamkas Nurpiissova

Ceren Sigak

In Hyuk Suh

Hannah Marie Swabey – cum laude

 

Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud

Kert Ajamaa

Merili Arjakas – cum laude

Ryan Werner Bastek

Jessie Bélanger

Kathryn Laurel Clark

Meike Gerwin – cum laude

Dilan Günes

David Aljoscha Hoffmann

Rusif Huseynov

Ilaha Huseynova

Kristjan Kaldmaa

Hayarpi Karapetyan

Elina Libek – cum laude

David Liggera

Ricarda Lindau

Xiaohan Ma

Nino Obgaidze

Ilya Ocheretyanyy

Laura Oolup

Michael Thomas Renaldi

Thomas Gordon Rosenbloom

Vaibhava Purandar Shetty

Artur Tänna

Jaakob Vardja

 

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

Eleriin Aalde

Irina Filippova – cum laude

Helen Joost

Anne Klaar

Karen-Pauliin Konks – cum laude

Kristi Kähär

Eva Leppik

Eveli Lilleoja

Mari-Liis Mänd

Eda Rannamägi

Anna Elisabeth Rehema

Monika Riba

Helen Seppa – cum laude

Aliide-Marie Taela – cum laude

Ave Tuisk – cum laude

 

Sotsioloogia

Margit Kaljulaid

Liisi Lillipuu – cum laude

Kristi Loide – cum laude

Sirje Otstavel

Heidi Paabort

Marion Tamberg

Sten Torpan

Ulvi Uulimaa – cum laude

 

Strateegiline juhtimine

Marek Bankiir – cum laude

Kätlin-Chris Kruusmaa

Karin Lõhmuste

Siim Nemvalts

Ingrid Niid – cum laude

Kuno Tammearu

Toomas Tirs – cum laude

Tiina Tisler

 

Teenuste disain ja juhtimine

Juta Asuja

Kirill Badikin

Helen Binsol

Rain Bõmberg

Elo Eesmäe

Terje Ennomäe

Kristel-Liis Feld

Anna Frank-Viron

Liisa Hanso

Kirsti Hinno

Jevgenia Kattai

Ulvi Kuus

Eleri Lopp-Valdma

Marjana Luist – cum laude

Enely Muna

Vahur Mäe

Kärt Saarsen – cum laude

Külli Soo

Maribel Tamm

Dagne Tippi

Viktor Tkatšenko

Kristo Tõnissoo

Gerda Vares

Keio Veensalu

Terje Võrk

Brigitta Õunmaa

 

Turundus ja finantsjuhtimine

Katriin Alasoo

Liis Arusoo

Katrin Heinpõld

Signe Hint

Jane Ilm

Karl Ird

Kersti Janno

Grete Jürjental

Merilin Kaja

Aire Karhu

Kuldar Kirt

Daisy Koorits – cum laude

Henri Kriisa

Kadi Kroon-Laur

Kaisa Kukk

Kelli Kukk – cum laude

Gerly Kullamaa

Marika Kurim

Teele Laidsalu

Kätrin Liebert

Liina Maripuu

Piret Mikkelsaar

Anastasija Mironova

Kerli-Getter Mägi

Terje Oks

Kristjan Paapsi

Kadri Palta-Kivi – cum laude

Sandra Raamat

Triin Rebane

Lauri Räpp

Indrek Sarjas

Liisi Suurkivi

Kairi Suursaar

Andres Teder

Roman Trošin

Kirsti Vihermäe

Andrus Viru

 

Õigusteadus

Reelika Aidnik

Eveli Altunbas

Anastassia Amel

Sven Anton

Angela Arbus

Margot Arula

Laura Aus

Nele Bernard

Galina Danilišina

Hanna Esko

Ivika Ganina

Kevin Gerretz

Ken Kaarel Gross

Rutt Grünberg – cum laude

Johanna-Britt Haabu

Merit Jakobson

Greete Jalast

Marit Joost

Christina Jõesaar

Priit Jõks

Ege Stiina Järvmägi

Janika Jürgen-Määr

Karl-Kristjan Kahm

Jane Kalda

Marion Kallakas

Taavi Kangur

Kärt Kasepõld

Livia Kask

Marek Keiman

Mari Kelve-Liivsoo – cum laude

Katarina Kiiver

Mervet Kirk

Raimo Klesment

Kerti Kokk

Dmitri Koroljov

Vladislav Korzanov

Kristiina Kraav – cum laude

Mari Kraav

Kea Kruuse

Kristel Kuklase

Kadi Kuldmeri

Gerli Kuldre

Katrin Kullamäe

Anna Kure

Maarja Kuresson

Kevin Kõo

Rando Käsper

Merili Laansoo

Kristjan Lee

Kätliin Lember

Kadri Lillemäe

Arvi Luhakooder

Kaisa Lumiste

Kaja Lutsoja

Heddi Lutterus – cum laude

Maiken Mardim

Katrin Martson

Tiit-Gregor Mets

Anastasia Miller

Henrik Mägi

Teeli Mägi

Laura Liisa Mölder

Henri Nõmm

Ivika Nõukas

Agne Ojassaar

Ruth Paade

Alina Paadik

Kristena Paalmäe

Kristjan Pahk

Timo Paits

Triin Pajumaa

Eeva Pajuviidik

Piret Palm

Pilleriin Peedosk

Fred Peetersoo

Mihkel Pikkat

Tiiu Pirbe

Karel Prikk

Helen Prins

Maarit Puhm

Liisa-Maria Puur

Heidi Rand

Kardo Rander

Kristina Randveer

Stella Raudsepp

Kaisa Rebane

Richard Reiles

Taimi Rosenberg

Hepp Lisbet Sams

Gertrud Sein

Marica Sepp

Kai Simpson

Eliis Soomlais

Teele Soopalu

Anette Soosaar

Oliver Steinert

Julia Stepanova

Anni Suun

Liisi Sünd

Lii Zerel

Grete Zõbin

Jana Žuk

Diana Talpsepp

Anabell Tamm

Peeter Tarvis

Janika Tasane

Siima Tiitus

Daniel Toom

Kristiina Toomann

Natalja Treifeld

Priit Tõnisson

Mari-Liis Uprus

Mairi Uusen

Marite Vainola

Hanna Varik

Mirko Vavrenjuk

Liis Venelaine

Signe Widacki

Sirli Viikoja

Siret Viks

Veronika Vlassova

Oliver Ämarik

 

Õpetajaharidus

Auli Auväärt – cum laude

Keily Ehasalu

Joana Jõgela – cum laude

Merit Mõttus

Helen Nigol

Kristi Palk – cum laude

Liis Rüütel

Heidi Toomas – cum laude

Jaga artiklit