Loodus- ja täppisteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Arvutitehnika

Robert Allik

Georg Astok

Martin Hallist

Maksim Jemberdin

Kätriin Julle

Tõnis Peeter Kull

Mattias Kõrv

Jürgen Laks – cum laude

Tõnis Lepik

Kaarel Mark

Kert Männik

Meelis Pihlap – cum laude

Jane Saar – cum laude

Rasmus Soome

Karl Vaba

Helen Õunapuu – cum laude

 

Bioloogia

Sander Jenk

Alvin Meltsov

Laura Tammiste

 

Bioloogia ja elustiku kaitse

Evelin Aasna

Ksenia Bogdanova

Johanna Hendrikson

Carolin Kuuskmäe

Helerin Lilleleht

Lea Lopp – cum laude

Carmen Oroperv – cum laude

Liisi Pley

Geili Pütsepp

Sven Sakson

Linda Suurmets

Anna Tonevitskaja

Helena Vanari

Mirjam Võsaste

 

Füüsika

Hans Daniel Kaimre – cum laude

Aleksei Kubarski

Karoliine Kurvits

Piia Maria Tomberg

Mari-Liis Tommula

 

Füüsika, keemia ja materjaliteadus

Anu Adamson

Aksel Allas – cum laude

Joonas Ariva

Laura Elise Arvisto

Anni Kasikov

Miriam Koppel

Daniil Kožemjakin

Friedrich Krull

Risto Künnapas

Lennar Laasik

Kaius Loos – cum laude

Krit Lossmann

Juhan Luik

Kertu Metsoja

Johannes Muru

Mihkel Märtens

Rauno Neito

Marek Parts

Marta-Lisette Pikma – cum laude

Taimo Priinits

Jasper Ristkok

Fred Rainer Ränisoo

Helen Sepman – cum laude

Kaarel Siimut – cum laude

Simo Sirel

Eva-Liisa Tooming

Kenneth Tuul – cum laude

Ilmar Uduste

Kadri-Ann Valdur – cum laude

Karl Markus Villemson – cum laude

 

Geenitehnoloogia

Henrik Innos

Carolin Kattel – cum laude

Evelin Kumpel

Mirjam Kärmas

Laura Laks

Lisett Liblekas

Kristiina Lillepea

Elina Lototskaja

Maia-Triin Melsas

Käbi-Riin Ojassoo

Anneliis Rea – cum laude

Krista Rooni

Keiju Rootsma

Anella Salmistu

Annete Sikora

Marlen Timm

Johanna Liis Udumets

Marion Villemson

 

Geograafia

Triin Abrams

Marje Jõearu

Kermo Kaio

Maria Kolk

Märt Kütas

Sigrid Paavle

Raido Puusepp

 

Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia

Marlen Hunt

Marko Kabel

Elina Kuusma

Rain Laidma

Imre Andreas Martin

Liisa-Mai Nurk

Maarja-Liis Salumäe

Kertu Uiboleht

 

Informaatika

Alo Aasmäe – cum laude

Ott Adermann – cum laude

Joosua Adler

Vladislav Buivol

Jan Durejko

Merit Eller

Hendrik Hiir

Germo Hünerson

Mirjam Iher

Marten Jaago

Andri Jasinski

Karl Jääts

Martin Jürgel

Karl-Johannes Kalma

Kristo Karp

Carola Kesküla

Kristjan Kitse

Claudia Kittask – cum laude

Mark-Eerik Kodar

Airis Kruus

Kadi Kukk

Raigo Kõvask

Marge Käis

Daniel Kütt

Lauri Leiten

Einar Linde

Indrek Lään

Andro Margens

Herman Meier

Kristina Meister

Valeria Mikša

Mark Muhhin

Marilin Mättik

Daniel Nael

Ergo Nigola – cum laude

Andry Nõgols

Ida Maria Orula

Villem-Oskar Ossip

Doris Park

Eva-Maria Pedosk

Meelis Perli

Jaan Erik Pihel

Mari-Liis Pihlapuu

Kert Prink

Andreas Pung – cum laude

Sandra Puusepp

Martin Põhjakivi

Sander Pärn

Liina Anette Pärtel – cum laude

Karl Riis – cum laude

Age Roosi

Jaagup Russak

Ott Saar

Hannes Saariste

Markus Saarniit

Alfred Saidlo

Ruth Schihalejev

Stiivo Siider – cum laude

Karl-Walter Sillaots

Andre Sinisalu – cum laude

Hanna Tagen

Kerttu Talts

Helen Tera

Janno Tilk

Tanel Tomson

Kerli Tootsmann

Tarmo Riivo Tšernjavski

Villem Tõnisson

Salme Ussanov

Tambet Uutsalu

Georg Vann

Oliver Vinkel

Mikk Õunmaa

 

Keemia

Mait Ainsar – cum laude

Mihkel Kotli

Peep Põdder

Leemet Samel

 

Loodusteadused ja tehnoloogia

Alissa Agerova

Anastasiia Bohuslavska

Luka Bulatovic – cum laude

Kirill Demišin

Heba Hesham Hamed Elshatoury

Md Sakhawat Hossain

Dainis Ivanovs

Ahmed Hassan Helmy Mohamed

Aleksandra Panfilova

Naila Rajabli

Ksenija Smirnova

Mateus Surrage Reis

Lakshmi Thoondee

Jelena Volobujeva

 

Matemaatika

Kristin Avans – cum laude

Reiko Blum

Joonas Järve – cum laude

Laura Kaldjärv

Jaagup Kirme – cum laude

Kaisa Käosaar

Patrik Nukka

Ingel-Brit Parmas

Georg Simmul

Hanna Britt Soots

Anette Uiga

Triinu Veeorg

Karl Hannes Veskus

 

Matemaatiline statistika

Martin Aasmäe

Hans Erik Atonen

Tuuli Jürgenson – cum laude

Villem Lassmann

Kristina Muhu

Hardo Niit

Jaak Peterson

Argo Rihkrand

Hardi Roosi

Kaisa Saarkoppel

Liis Simmul

Kristjan Sinikas

Tuule Tamme

Siim Tarbe

Kirke Tarjus

Joonas Tomingas

Meelis Utt

Teele Viliberg

 

Materjaliteadus

Herman Klas Ratas

 

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Carolina Bergštein

Jürgen Karvak

Johannes Kõdar

Viive Trepp

Liis Vikerpuur

 

MAGISTRIÕPE

 

Analüütiline keemia

Kenneth Arandia

Malika Beishanova

Marko Bertic

Slim Blidi

Thi Duong Bui

Dmitriy Chikhirev

Snežana Djordjevic

Jayaruwan Gunathilake Gamaethiralalage

Ruixin Huang

Ajit Jung Karki

Changbai Li

Duc Khanh Tho Nguyen

Jay Pee Oña - cum laude

Alisija Prakapaite

Anton Roshchin

Kalliroi Sdougkou

Abhishek Sonu

 

Arvutitehnika ja robootika

Kadir Aktas

Dzvezdana Arsovska

Jan Bogdanov

Hassan Mahmoud Shehawy Elhanash

Rain Eric Haamer – cum laude

Ayush Jain

Joosep Kivastik

Ragnar Margus

Madis Kaspar Nigol – cum laude

Renno Raudmäe

Miroslav Rolko

Asif Sattar

Sandra Schumann – cum laude

Ott Sellis

Pavel Shumejko

Sander Suurpere

Shan Wu

 

Bioloogia

Kai Ilves – cum laude

Piia-Liisa Koll

Kristi Källo – cum laude

Rahel Luik

Merili Martverk – cum laude

Aivar Meldre

Maris Pärn – cum laude

 

Biomeditsiin

Diana Bahhir

Laura Kibena

Linda-Marie Kimmel

Eveliis Koppel

Ekaterina Krassohhina

Anett-Hildegard Laarmann

Anni Lepland – cum laude

Piret Mihkelson

Kaisa Põhako

Hanna Sein – cum laude

Valeria Sidorenko

Arina Šablinskaja

Rait Vetik

 

Biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika

Annika Kluge

Erik Proškin

Andy Reiu

Madis Sepa

Tuuli Uudeberg

 

Finants- ja kindlustusmatemaatika

Ravel Riik

 

Füüsika

Grete-Lilijane Küppas

Gutnar Leede – cum laude

Valle Morel

Anne Serv

Heido Trofimov

Venno Vipp – cum laude

 

Geenitehnoloogia

Evgeniy Brik

Karl Jürgenstein – cum laude

Kaspar Koolmeister

Anneli Kuldkepp

Nele Kuusma

Ermo Leuska

Aneth Lvovs

Jenni Katri Pedor – cum laude

Angela Peeb

Kait Kaarel Puss – cum laude

Kristina Põšnograjeva – cum laude

Mai-Brit Tänava

Jaan Vihalemm

 

Geograafia

Marie Kristine Külvik – cum laude

Grete Lepa

Madli-Johanna Maidla

Helen Ojamäe – cum laude

Andris Pentjärv – cum laude

Sander Pukk – cum laude

Ott Toomsalu

Oskar Vevers

 

Geoloogia

Stefi Guitor – cum laude

Kalle Kiik – cum laude

Ailar Pokk

 

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

Elina Karro

Juhan Koppel

Kertu Kuusksalu

Eerik Säre

Maarika Vällik

 

Informaatika

Manoj Kumar Gunay Abdullayeva

Aytaj Aghabayli

Diana Grygorian

Mahir Gulzar

Samreen Mahak Hassan

Liem Radita Tapaning Hesti

Janno Jõgeva

Olha Kaminska

Kaur Karus

Khatia Kilanava

Viacheslav Komisarenko

Elizaveta Korotkova – cum laude

Careelika Liisi Kuik

Hele-Andra Kuulmets

Markus Loide

Simona Micevska – cum laude

Priit Paluoja

Mikhail Papkov – cum laude

Joonas Puura – cum laude

Liisa Rätsep

Hristijan Sardjoski – cum laude

Maksym Semikin – cum laude

Raman Shapaval

Prabhant Singh

Maksym Sukhorukov

Dmytro Tkachuk

Reelika Tõnisson

Yevhen Tyshchenko

Rasmus Vahtra

Lembit Valgma

Mari Liis Velner

Sander-Sebastian Värv

 

Infotehnoloogia mitteinformaatikutele

Kristina Ausen

Merike Hindrikson – cum laude

Risto Hinno – cum laude

Jane Jäger

Kaspar Kala

Teet Kalmus – cum laude

Sven Kunsing – cum laude

Sirje Lind

Tõnu Oro

Kadi Pung

Doris Sarapuu

Mari Seeba – cum laude

Liis Suuressaar

Sirli Tamm – cum laude

Kristiina Vaab

Mari Vaiksaar – cum laude

Mari Väljaots

Jaan Õmblus

Anu Ülejõe

 

Keemia

Anna-Maria Aas

Ruti Kirikmäe

Karl Rene Kõlvart – cum laude

Tõnis Laasfeld – cum laude

Merle Muruvee

Mari Ojakivi – cum laude

Reio Praats

Alla Troska

 

Keskkonnatehnoloogia

Hans Leis

Liselle Luks

Laurina Šinkejeva

Hanna Vahter

 

Kindlustus- ja finantsmatemaatika

Merili Aaspalu

Pirge Kaasik

Evgenia Kichuk

Iuliia Kim – cum laude

Kerli Mägi

Perttu Narvik – cum laude

Hele-Liis Peedosk – cum laude

Johannes Puusepp – cum laude

Kätrin Suvi

 

Küberkaitse

Annika Aavaste

Heleri Aitsam

Andres Antonen

Lukáš Bortník

Kayla Marie Cannon

Joanna Rose Castillon Del Mar – cum laude

Ephrem Getachew Demesa

Pubudini Gayanjalie Dissanayake

John Chukwufumnanya George

Mostafa Hadi

Maarja Heinsoo – cum laude

Kristine Hovhannisyan

Raul Ezequiel Jimenez Haro

Chinmay Vidyadhar Khandekar

Ragnar Kobin

Bitchiko Kodua

Nurbanu Konayeva

Roman Kononov

Vita Krainik

Nikita Kuznietsov

Marek Matsalu

Jorge Alberto Medina Galindo

Jaana Metsamaa

Roman Müller

Tornike Nanobashvili

Henry Okechukwu Okere

Kärt Padur

Tambet Paljasma

Kirke Pralla

Kristopher Ryan Price – cum laude

Bruno Didier Produit

Ivo Pure

Randel Raidmets

Sasan Rezaeifars

Mikk Romulus

Silver Saks

Prabin Krishna Subedi

Alberto Zorrilla Garza – cum laude

Jessica Ai Truong

Pavel Tšikul

Krishna Vaishnav

Abenezer Berhanu Weldegiorgis

Olesia Yaremenko

Saber Yari

 

Linnastunud ühiskonna geoinformaatika

Isaac Newton Kwasi Buo – cum laude

Alex Kevin Jarvis

Daiga Paršova – cum laude

 

Matemaatika

Svetlana Frolova

 

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja

Rita Postov

 

Matemaatika ja statistika

Kristi Ernits – cum laude

Alvin Lepik

Sören Mirski – cum laude

Mats Ploompuu

Hanna-Liisa Soll

Triin Taveter

Pille-Riin Vare

 

Matemaatiline statistika

Kaidi Kapp

Triin Ree

 

Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas

Joseph Olanrewaju Adegite

Syed Ahsan Akhtar

Valeriu Ciocan – cum laude

Gizem Hacialioglu

Michael Keumatio Lontsie – cum laude

Robert Krautmann – cum laude

Deepak Sundar Mohan

Vivian Nwaokolo

Khalil Dolapo Omotosho – cum laude

Teet Randma

Anastassia Žuravljova

Kota Taharaguchi

Gökhan Temel

Mehmet Ender Uslu – cum laude

 

Materjaliteadus

Raido Enn – cum laude

Jonas Mart Linge

Märt-Erik Martens

Georg Niit

Ingrid Rebane – cum laude

Rauno Sedrik

Patrick Teppor – cum laude

Markus Veinla – cum laude

 

Rakenduslik mõõteteadus

Nguyen Kim Ngan Bui

Mahvish Faisal

Rasheed Adeyemi Ishola

Huy Qui Vinh Nguyen

Ismail Sarigül

Ugochukwu Christian Uba

 

Tarkvaratehnika

Osman Firat Akandere

Abdulateef Olamide Alli

Victor Olugbenga Aluko

Atakan Arikan

Eldar Hasanov

Yaroslav Hrushchak

Anastassia Ivanova

Kevin Kanarbik

Mikheil Kenchoshvili

Nurlan Kerimov

Triinu Lepp

Kateryna Lytvyniuk

Artem Mateush

Clive Tinashe Mawoko

Maksym Melnyk

Luis Gerson Noboa Martillo

Demur Nodia

Kristiina Oks

Oluwatobi Samuel Omisakin

Raza Ur Rab Rana

Elkhan Shahverdi

Oleksandr Shvechykov

Freddy Marcelo Surriabre Dick

Erdem Toraman

Karl-Martin Uiga

Vello Vaherpuu

Maksym Yerokhin – cum laude

 

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Hanna Kaarin Hermlin – cum laude

Triin Kiik

Riin Viigipuu – cum laude

Jaga artiklit