Meditsiiniteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRIÕPPE INTEGREERITUD ÕPE

 

Arstiteadus

Krõõt Aab

Agnes Aadusaar

Alver Aitsen

Viljar Andrejev

Dmitri Anissimov

Helena Ankur

Grit Arro

Artjom Bahhir

Tom Gregori Brazier

Artjom Briš

Anna Dunajeva

Kadri Eerik – cum laude

Katri Elias

Tea Espenberg

Elina  Floria

Liisi Freienthal – cum laude

Katrina Graumann – cum laude

Laura Daniela Hackman

Eduard Harkov

Reile Juhanson

Kristiina Juhkami

Hanna Karoliina Kalle

Jesse Joonas Mikael Karppinen

Anet Kibin

Liis Kibuspuu

Ingrid Kirs

Olga Kiss

Gustav Klimušev

Kristin Kolts

Annabel Kongi

Jekaterina Konstantinova

Silver Koorits

Kati Koost

Jevgeni Kremm

Kadri Kukk

Anita Kuprijanovitš

Miina Johanna Kütson

Merilin Laars

Páll Kaarel Laas Sigurðsson

Marianna Laht

Kaija-Liis Lattik

Luise Leemet

Helena Lepassar

Minna Mari Lett

Liina Luih

Elise Lätt

Roman Makarov

Kerta Maripuu

Elena Mazuruk

Marta Matisen – cum laude

Heleri Mürel

Emeri Neumann

Maris Niibek – cum laude

Jevgeni Nipadistov

Alvar Olgo

Elina Osi

Gerli Paju

Kärt Pajula

Marjaliisa Palu

Silver Joosep Paluste

Villem Pata

Joonas Pent

Mikk Pihlap

Erleen Piir

Steneli Ploompuu

Eeva Protas

Lona-Liisa Pruks

Mai-Liis Pukk

Karl Pärn

Eeva-Maarja Raamat

Beatrice Rahlin

Helerin Raikkerus

Kristiin Resik – cum laude

Hendrik Rummel – cum laude

Anette Rähni – cum laude

Mariliis Räis – cum laude

Sille Saareleht

Jakov Saltõkov

Karin Salupuu

Oliver Savisaar

Johanna Sepp

Kristel Sepp

Henry Silvet

Kertu Simulask

Ingel Soop

Edgar Stepanjan

Kristi Särgava

Ksenia Zamatajeva

Laura Zirel

Marian Zopp

Mihkel Talvi

Anna Mari Tamm

Hanna Tamm

Kirill Tammela

Sven Tamp

Karoliine Teelahk

Kadi Telvar

Kaari Tilga – cum laude

Karl-Erik Tillmann

Tannar Tint

Aleksandra Titova

Priit Tohver

Kristjan Toots

Johannes Pärtel Truusalu – cum laude

Aleksandra Tšitšerina

Madli Tulk

Joonas Tuutma

Simmo Tõnisson

Johanna Uusmaa – cum laude

Birgit Valgemäe

Meeri Veelma

Triin Ventmann

Alina Vereštšagina

Tatjana Veršinina

Indrek Viil

Anna Maria Viinalass

Kaisa Viljar

Mihkel Viru

Priit Välja

Tuljo Ööbik

 

Arstiteadus (ingliskeelne õppekava)

Minna Kristiina Backman

Peetu-Heikki Drockila

Sergei Gordienko

Kaarlo Axel Hildén

Sanna-Maria Katja Juurioksa

Saga Mikaela Karlsson

Axel Elis Stenkil Linnovaara

Janne Samuli Mikkola

Hanna Eerika Mustonen

Mira Crista Ovaska

Elisa Riikka Parkkinen

Alexander Stefan Jankowski Rosendahl

Maria Kaarina Sannamo

Filip Kristo Soich

Viivi Emilia Vartiainen

Ashwath Venkatasubramanian

Anni Susanna Vuorenmaa

Niina Kristiina Vähäsaari

 

Hambaarstiteadus

Hedvig Alasi

Aleksei Andrianov

Viktor Anissimov

Darja Baklanova

Stefaniya Dobrovinskaya

Aleksandra Fazlutdinova

Elvira Hanzatjan

Triinu Hiielaid

Jana Jakovleva

Mai Kalm – cum laude

Siiri Kits

Kelli Kiviaid

Julia Kovalevski

Kaitel Kruus

Helena Lemmats

Marta Loberg

Katrin Pent – cum laude

Birgit Poolamets

Eva-Lotta Põder

Helen Raik

Kadri Raudsepp – cum laude

Diana Sapronkina

Ethel Heidi Sepp

Kai Karin Sikk

Sirli Sisas – cum laude

Natali Tšivkin

Kristina Vaganova

Eleri Valliste

Markus-Erik Õis

 

Proviisor

Uljana Baburina

Greete Jakobson

Maris Jürgenson

Kaspar Kaju

Katja Kolpakova

Kristin Kudi

Anastassia-Anna Kunitsõna

Brita Lallo

Britt Ingeborg Loomägi

Raheeli Mirzojev

Danute Motuzas

Jere Tapani Niemi – cum laude

Ksenia Petrova

Tatjana Reiman

Minna-Mari Salm

Dagmar Seera

Jekaterina Semennikova

Deily Simm

Sirelin Strantsov

Matvey Zlobin

Kelly Talvistu

Maris Tasso

Kairi Tiirik

Ebe Vaarmets

Kristin Vain

 

BAKALAUREUSEÕPE

 

Füsioteraapia

Nikita Alpatov

Allan Annist

Elisa Arus

Maarika Asi

Silver Grauberg

Kristin Lisette Jõgiste

Kaire Jürgenson

Katrin Kasepalu

Sander Kesküla

Kristin Ireen Kuusk

Laura Kõmper

Elena Kristin Käen

Liise Köösel

Kadre Lahtmets

Kätlin Lattik – cum laude

Laura Lokko

Taavi Lood

Jonna-Liisa Lätte

Carol Maask

Mattias Meinart

Marten Metsniit

Valeria Nerman

Vladislava Oleinik

Liina Ovtšinskaja

Helena Pahtma

Grete Paiste – cum laude

Riina Petrova

Marion Pilliroog

Uku Pärn

Aljona Rassadina

Ragne Reiman – cum laude

Liina-Mari Roolaht – cum laude

Helena Saar

Vitali Semitšev

Kristel Silla

Kelli Tamm – cum laude

Hannes Teidla

Anastasia Tsvetkova

Joakim Jaak Ungerson

Marta Vadi – cum laude

Listte Villers

Kristiina Värs

 

Kehaline kasvatus ja sport

Karel Hussar

Mirjam Jurs

Kristel-Liis Jõendi

Anette Kasemets

Mihkel Keldoja

Marielle Kleemeier

Kristiina Kresmer – cum laude

Temari Nuuma

Iris Olmre

Madis Paju

Helger Pikk

Marko Pärn

Diana Päslane

Arlet Raha

Karl Robert Reinart

Riko Roosnurm

Vanessa Rätsep

Kätri-Aveli Säärits

Anette Traks

Ergo Tüür

Helina Ärtis

 

MAGISTRIÕPE

 

Füsioteraapia

Merlin Burov

Anna Ivanova

Katrin Joassoone

Kelli Järvemägi

Oleg Krönström

Karel Kübar

Märt Lellsaar

Jevgenia Pissarenkova

Svetlana Poznahirko

Riin Rikas-Toompere

Tiina Teder

Kersti Undrits

 

Kehaline kasvatus ja sport

Marju Asarov

Geio Heil

Piret Annette Inglis

Maili Jaaska

Olver Kaljuvee

Raini Lelle

Helen Linnok

Leila Merilo

Martin Mölder

Martin Nelis

Maris Pagel

Kristin Raudberg

Marge Rehepapp

Heino Sildala

Simmo Sirel

Jürgen Soo

Helle-Riin Sõmer

Sigrid Tiikjärv

Grete Udras

Kristi Vaher

Leili Väisa

 

Rahvatervishoid

Hanna Alajõe

Helen Bogdanov

Lisanna Elm

Anu Kivi

Liisa Koreinik

Daisy Kudre – cum laude

Marii Mikk

Galina Opikova

Norman Põder

Gerli Põdra

Brenda Lee Raju

Hanna Sepp

Arina Shepelev

Merili Tamson

Ragnar Vaiknemets

 

Õendusteadus

Agne Allas

Külli Davel

Julia Kedus

Liina Matto

Liisi Mägi

Rainer Mällo

Helle Peterson – cum laude

Katrin Randviir

Ljudmila Schmidt

Epp Sihver

Argo Soolep

Jaanika Survo

Kristi Tamela

Gerli Usberg – cum laude

Jaga artiklit