Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Ajalugu

Stina Aava – cum laude

Jaanus Gorain

Paula Hõbe

Siim Kangur

Ermo Karpov

Roman Kasak

Mairi Kaseorg

Mari Koldits

Ott Koor

Anna-Maria Leitu

Greta-Krislin Lutter

Emil Jakob Oras

Anne Ostrak 

Indrek Peetsalu

Lenno Pärnjõe

Hanna Mai Raadik

Petteri Schultz

Yaroslav Stadnichenko

Aleksander Zahharov

Kristel Zimmermann

Laura Toomlaid – cum laude

Johannes Vahe

Mattias Väli

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Annabel Berg

Anna Edela – cum laude

Laura Grant

Anastasiia Karpushkina

Reelia Kolk

Piret Kuusk

Sille Midt

Carmen Nõlvak

Heike Olmre – cum laude

Kätlin Rist

Angelina Savolainen

Sandra Sternhof – cum laude

Svea Tarkin – cum laude

 

Filosoofia

Ove Averin

Siim Bachmann

Heiko Leesment

Taavi Luik

Roland Pütsepp

Helo Liis Soodla – cum laude

Marie Soone

Oto Tuul

 

Inglise keel ja kirjandus

Aibike Gaibli

Jekaterina Gortalova

Evelin Jõemaa

Helen Kahur

Liis Karilaid

Henry Konno

Monika Mander – cum laude

Darja Melnik

Liisa Meriste – cum laude

Teele Helene Männik

Petra Nook

Kaisa-Liina Näär

Maria Roberta Org

Diana Ostrat

Rannar Park

Lotte Parksepp

Ander Peedumäe

Karl Peterson

Amanda Poopuu – cum laude

Õie Pärn – cum laude

Elisabeth Rips

Kärt Roomäe – cum laude

Elizaveta Sai

Siiri Sünd

Eliseta Talviste

Fjodor Tšebakov

Karmen Visnapuu

 

Kirjandus ja kultuuriteadused

Katrin Angel

Linda Johanna Harmipaik

Kristi Kandima

Helen Kivi

Karmel Helena Kokk

Dolores Mäekivi

Meeri Ott

Birgit Pettai

Seidi Preitof

Marleen-Heleen Puhke

Maris Pukk

Anett Pullerits – cum laude

Liina Reimus

Tuuli Reinthal

Roland Sinirahu

Merli Tõnts

Ulla Vaarpuu – cum laude

Joonas Vatter

 

Klassikaline filoloogia

Elo-Mall Toomet – cum laude

 

Koolimuusika (Viljandi kultuuriakadeemia)

Kerli Hellamaa

Katre Koppel

Ilja Šarapov

 

Religiooniuuringud ja teoloogia

Kaidi Ahas

Elisabeth Heinrich

Mait Joorits

Grete Kangur

Urmas Kriit

Iiris Savik

Ken Viidebaum

 

Romanistika

Hanna Aro – cum laude

Polina Chaykovskaya

Kaisa Ehrpais – cum laude

Laura Fokin

Kaia-Liisa Jõesalu

Marta-Magdaleen Kuningas

Kristel Pelju

Eveli Permanson – cum laude

Viktoria-Jana Prokofjeva

Doris Kristina Raave – cum laude

Pille-Riin Rego

Hanna Sillaots

Jelizaveta Zikunova

 

Saksa keel ja kirjandus

Ester Erik

Anne-Lii Idavain

Greta Kuus

Hanna-Lisett Lubi – cum laude

Silja Savi

Maarja-Liis Veeleid – cum laude

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Brigit Arop

Oskar Harding

Agnes Janson

Karl Kivastik

Julius Koppel

Anni Piits Jamnik

Keily Tammaru

Kelly Uluots

 

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Mari Bleive

Anneli Feigenbaum

Ketter-Helery Nau

Renate Saare

Rika Tapper

Adele Vaks – cum laude

Sten Öebius

 

Vene ja slaavi filoloogia

Oleg Fedotov

Karina Frolova

Maria Ivanova – cum laude

Juliana-Vitaliia Mart

Käti Paavo

Alexandra Petrova – cum laude

Hille Raudsepp

Polina Shalova

Anastassija Tõtšinskaja

Aleksandr Vdovenko

 

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE (Viljandi kultuuriakadeemia)

 

Huvijuht-loovtegevuse õpetaja

Leela Ehasalu

Janika Juuse

Getter Kiisk

Mirjam-Marleen Kond

Gitlin Kütt

Iti-Jantra Metsamaa – cum laude

Maarja Pukk

Annika Silde

Kristin Tammerand

Kristi Tüvi

Diana Väli-Kurnikov

 

Jazzmuusika

Liina Joonas-Teder

 

Kultuurikorraldus

Laura Annast – cum laude

Tanel Asmer

Sandra Audova – cum laude

Martin Bristol

Iti Kaasik

Kadri Kabanen

Margit Kajak

Kaisa-Liis Kalda

Laura Kiili

Kätlin Kriisa

Mari-Liis London

Maarja Mangus

Romet Piller

Kristin Saar

Monica Sasi

Kaari Soosalu

Helina Teppan

Ragne Toompere

Sigrit Vaiksaar

Kärolin Vallimäe

Katariina Õunpuu

 

Muusika

Kärt Anton

Dmitry Demchenko

Miikael Haamer

Merlin Jalajas

Silver Jusilo

Kathi Koch

Kristjan Kuusmik

Kevin Lilleleht

Lauri Lugu

Merlin Madisson

Merili Murde

Kärt Männa – cum laude

Mart Nõmm

Kristi Oolo

Judith Parts

Ann Maria Piho

Helli-Tiiu Piirikivi

Ave Saarva

Merilin Seer

Karl-Elias Teder

Katariina Tirmaste – cum laude

Margus Traumann

Kelly Vask

Martin Vill

 

Rahvuslik ehitus

Marko Aatonen

Jürgen Annuk

Mart Eensaar

Kristiina Kesküla

Kalev Kriis

 

Rahvuslik metallitöö

Alo-Allar Altmets

Lauri Luke

Mark Netšajev

Maria Poll

Andre Rist

 

Rahvuslik tekstiil

Riina Kõverik

Marit Külv – cum laude

Mari Pukk

Piret Tiismaa

Gitta Truus

Mai Uiga

 

Tantsukunst

Tiina Ilves

Karl Kask

Katrin Kubber

Eveli Maksim

Liisa Popova

Carolina Tagobert

Katrin Tammjärv

Linda Tusti

Aveli Vellerind

 

Teatrikunst

Mari Anton – cum laude

Stefan Hein

Karolin Jürise

Loviise Kapper

Elena Koit

Grete Konksi

Mathias-Einari Leedo

Peep Maasik

Silva Pijon

Kristjan Poom

Henessi Schmidt

Maarja Tammemägi

Elar Vahter – cum laude

Hans Kristian Õis

 

Teatrikunsti visuaaltehnoloogia

Marie Anett Heinsalu

Mailiis Laur – cum laude

Jari Matsi

Tuuli Raadik

Rommi Ruttas

Külli Tamjärv

 

MAGISTRIÕPE

 

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Kätlin Kuldmaa

Heli Rahnu – cum laude

Marko Zanev

 

Ajalugu

Lembi Anepaio

Katrin Iisma

Silvia-Kristiin Kask

Villem Kraaner

Jens Raevald – cum laude

Kristjan-Jaak Rätsep

Reesi Sild – cum laude

Triinu Suumann

Enn Kalev Tarto

Jane Tiidelepp

Mihkel Truman – cum laude

 

Anglistika

Kerstin Kesler

Diana Pilv

Anna Stepanova

Merili Tomikas

Aili Tuhkanen

Liidia Varrik

 

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Andra Annuka – cum laude

Kairi Janson – cum laude

Helen Kaljumäe

Ekaterina Kornilitsina – cum laude

Eda-Riin Leego – cum laude

Elin Lepik

Enel Põld – cum laude

Marili Tammeorg

Liisi Torga

 

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Kristel Kevvai

Kaidi Kolsar – cum laude

Elli Kõiv – cum laude

Reti Könninge

Jekaterina Petuhhova

Evelyn Pukspuu

Tjorven Siiboja

Valeria Uluhanjants

Ulvi Võsa – cum laude

 

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja mitte-eesti koolis

Olesja Aarik

Erika Koppel

Liina Leemet

Svetlana Sergejeva

Ilona Tšugai

 

Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia

Airika Harrik – cum laude

Mona Menets

Saara Hanna Mildeberg

Merlin Tiit

 

Euroopa keeled ja kultuurid

Triinu Avans – cum laude

Sven Blehner – cum laude

Ekaterina Grigoreva

Sergey Kim – cum laude

Lilian Alice Laanepere

Kristiin Lääts – cum laude

Antonina Martynenko – cum laude

Iuliia Nikitina – cum laude

Robert Raitar

Mari-Liis Schmidt

Magdalena Silva Robles – cum laude

Birgid Täht

 

Filosoofia

Saviour De-Graft Ametefio

Jose Cañete Correas – cum laude

Viktoriia Iugai

Amirhossein Kiani – cum laude

Arunkumar Rajavel

Roland Schimanski

Jay Allen Zameska – cum laude

Pille Tekku – cum laude

Wael Wehbe

Ching Hei Yau – cum laude

 

Folkloristika ja pärandirakendused

Katerina Fuksová

Yuliya Len

Denise Leah McKeown – cum laude

Michele Tita

 

Kirjandus- ja teatriteadus

Tõnis Hallaste – cum laude

Sandra Jürgenson

Merilin Jürjo – cum laude

Hegely Klaus

Maris Mägi – cum laude

Agne Pilvisto – cum laude

Eliisa Puudersell

Piret Põldver

Ann Viisileht – cum laude

 

Kultuurikorraldus

Karmen Aasanurm

Kairi Güsson

Liisa Hamburg

Kristel Hansen

Evelyn Härm

Eneli Järs – cum laude

Martha Liise Kapsta

Ann Kase

Anna-Maria Kaseoja

Mia Kesamaa

Margit Kink

Lisanna Kinkar

Kathi Koch – cum laude

Katri Krevald – cum laude

Elise Kütt

Tiina Lall

Nevel Linde

Anna Markova

Liina Martõkainen – cum laude

Kadri Mägi

Kadri Orav

Marili Otstak

Kadri Pahla – cum laude

Evelin Sedrik – cum laude

Marion Talli

Keli Tubin

Inga Turk

Ilona Vapper

Karmen Velitschinsky

 

Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja

Merle Ambre

Evelyn Reemann – cum laude

 

Kunstide ja tehnoloogia õpetaja

Hanna Märtha Arusaar

Krista Brusko

Maarja Jõevee – cum laude

Elvira Karasevitš

Tiina Karu

Elts Kuhhi – cum laude

Anne Lehtmäe

Ariel Marksalu

Janek Paeglis – cum laude

Heldin Pajumägi

Merike Pedaste

Mari-Liis Rahumets – cum laude

Dagmar Riet

Ramona Sats – cum laude

Mari Vaaderpall

Eve Varik

 

Maalikunst

Alar Tuul – cum laude

 

Pärandtehnoloogia

Sigre Andreson

Mari-Lii Hirsik

Marja-Leena Jaanus – cum laude

Madli Sepper

 

Religiooniuuringud

Kairi Kivirähk

Kaarel Kuurmaa – cum laude

Karl Käsnapuu

Heidi Maiberg

Veikko Varik – cum laude

 

Religiooniuuringud ja teoloogia

Merike Olt-Kleeband

 

Semiootika

Yauheniya Askolkava

Sugata Bhattacharya – cum laude

Alise Birnbauma

Mariia Cherezova – cum laude

Liene Egle

Jorge Luis Flores Hernández – cum laude

Madeleine Ida Harke

Dipti Kotwal

Yekaterina Lukina – cum laude

Mariam Nozadze

Anna Slashcheva – cum laude

Kapitolina Synytsina

Nino Ugulava

Viktoriia Yermolaieva

 

Semiootika ja kultuuriteooria

Auli Viidalepp – cum laude

 

Tõlkeõpetus

Külliki Kalbus

Viktoria Kudrenko

Madli Kullaste

Merike Meister

Kertu Niilus

Ingrid Otsa

Mihkel Pisa

Krete Saak – cum laude

Inna Serikova

Lagle-Marie Tamm – cum laude

Sandra Tulk – cum laude

 

Võõrkeeleõpetaja

Marit Iila

Liisa Kubre

Maret Kümnik

Sylvia Maatee

Siiri Mugra

Anna-Maria Natus

Helen Parker

Kersti Põldma

Anne Rahusaar

Sandra Sagar

Kairit Thealane

Kristi Tihkan – cum laude

Terje Tiido

Liina Truu – cum laude

Gaoheng Wu

Jaga artiklit