Tunnustusavaldused

Tunnustusavaldused

TÜ suure medali ja tänukirja pälvis 70. sünnipäeval molekulaartehnoloogia professor, akadeemik Mati Karelson.

TÜ suure medaliga tunnustati 65. sünnipäeval molekulaarbioloogia professorit Jaanus Remmet.

TÜ väikese medaliga tunnustati 70. sünnipäeval füüsika instituudi tahkisefüüsika teadurit Viktor Seemanit.

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvisid 60. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna dekaani abi Virge Anso ning genoomika instituudi populatsioonigeneetika vanemteadur Siiri Rootsi.

Väikese medali pälvisid ka sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi spordipedagoogika teadur, emeriitdotsent Vello Hein ja ülikooli akadeemilise spordiklubi endine kauaaegne juhatuse esimees, kergejõustiku­treener Harry Lemberg.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 60. sünnipäeval majandus­teadus­konna raamatu­kogu­hoidja Sirje Haas ning 50. sünnipäeval nanomeditsiini professor Tambet Teesalu.

TÜ aumärgiga tunnustati 65. sünnipäeval loodusgeograafia ja maastikuökoloogia professorit, ökoloogia ja maateaduste instituudi geograafia osakonna juhatajat Ülo Manderit.

Aumärgi pälvis ka sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi asejuhataja, kehalise kasvatuse ja spordididaktika osakonna juhataja, treeningu füsioloogia lektor Martin Mooses.

TÜ tänukirja pälvisid 60. sünnipäeval raamatukogu käsikirjade ja haruldaste raamatute osakonna raamatukoguhoidja Ülle Mölder; 55. sünnipäeval majandusteaduskonna ettevõtluse assistent Merike Kaseorg ning bio- ja siirdemeditsiini instituudi inimese anatoomia dotsent Kersti Kokk; 50. sünnipäeval ajaloo ja arheoloogia instituudi uusima aja dotsent Olaf Mertelsmann ning kliinilise meditsiini instituudi lastekliiniku metoodik Sille Vahtra.

Tänukirja pälvisid ka majandusteaduskonna juhataja, juhtimise professor Maaja Vadi, loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitprofessor Nikolai Kristoffel ning füüsika instituudi endised töötajad Mati Haas, Vladimir Fedossejev, Peet Konsin, Boris Sorkin ja Imbi Tehver.

Jaga artiklit