FOTO: Pixabay.com

Uus MOOC Skytte instituudis

Uudis

11. veebruaril algab Johan Skytte poliitikauuringute instituudis uus viienädalane avatud e-kursus (MOOC – ingl Massive Open Online Course) Euroopa Liidu ja Venemaa suhetest.

Ingliskeelne kursus «Understanding EU-Russia Relations: Foreign Policy Actors, Institutions and Policy-Making» on jagatud viieks teemamooduliks, millest igaüks annab paremaid teadmisi näiteks Euroopa Liidu ja Venemaa suhete ajaloolise tausta, välispoliitika ning institutsioonide kohta.E-õppe projektijuhi Anna Beitane sõnul innustas seda kursust koostama 2015. aastal tehtud samateemaline e-kursus.

«Kahe ja poole aasta jooksul võttis sellest osa üle 1100 inimese peaaegu 100 riigist. Nii suur huvi näitas, et kogu maailmas soovitakse sellest teemast rohkem teada, et rahvusvahelisi suhteid ja tulevikuvõimalusi paremini mõista,» ütles Beitane.

Uus MOOC on edasiarendus, mille käigus annavad külalislektorid  põhjalikke ning ajakohaseid teadmisi Euroopa Liidu ja Venemaa suhetest.Osalema on oodatud kõik, keda huvitavad rahvusvahelised suhted, eriti Euroopa Liidu ja Venemaa vahel. See on ka hea sissejuhatus Johan Skytte poliitikauuringute instituudi pakutavasse Euroopa Liidu – Venemaa suhete magistriprogrammi.

Kursuse lõpus saavad osalejad omandatud teadmisi näidata miniprojektis, kus tuleb analüüsida Euroopa Liidu ja Venemaa suhetega tegelevaid meediaallikaid.

Veebruarist märtsini kestva kursuse autorid on Anna Beitane, Andrey Makarychev, Thomas Michael Linsenmaier, Stefano Braghiroli, Alina Clay, Leonardo Pataccini Alvarez ja Irakli Sirbiladze.

Jaga artiklit