Tunnustusavaldused

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvis 60. sünnipäeval maailma keelte ja kultuuride kolledži slavistika osakonna vene kirjanduse vanemteadur Lea Pild.

TÜ väikese medaliga tunnustati 60. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna üldise ja mikroobibiokeemia professorit Juhan Sedmanit.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 70. sünnipäeval meditsiiniteaduste valdkonna meditsiinilise biokeemia professorit, biokeemia osakonna juhatajat Mihkel Zilmerit, immunoloogia professorit, akadeemik Raivo Uibot ning bio- ja siirdemeditsiini instituudi farmakoloogia osakonna spetsialisti Tamara Žarkovskajat.

TÜ tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval raamatukogu käsikirjade ja haruldaste raamatute osakonna raamatukoguhoidja Tatjana Šahhovskaja; 70. sünnipäeval raamatukogu teenindusosakonna assistent Malle Ernits; 65. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi patofüsioloogia dotsent Ehte Orlova; 55. sünnipäeval majandusteaduskonna teaduskorralduse spetsialist Ülle Maidla; 50. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi zooloogia osakonna haldusspetsialist Eve Möls ning raamatukogu teenindusosakonna lugejateenindaja Silvia Peets.

Jaga artiklit