Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ suure medali ja tänukirja pälvis 70. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna funktsionaalanalüüsi professor, akadeemik Eve Oja.

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 60. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi anatoomia osakonna juhatajat, histoloogia ja embrüoloogia professorit Andres Arendit.

TÜ väikese medali pälvis 70. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika osakonna taimede ökofüsioloogia vanemteadur Anu Sõber.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 60. sünnipäeval füüsika instituudi spetsialisti Rein Mägimetsa.

TÜ aumärgi pälvis 50. sünnipäeval humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna teatriteaduse professor Anneli Saro.

TÜ tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna geneetika professor Ain Heinaru; 60. sünnipäeval raamatukogu teenindusosakonna assistent Marianne Marlene Tiik ja füüsika audoktor Markku Tapio Kulmala; 50. sünnipäeval peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituudi peremeditsiini dotsent ja vanemteadur Anneli Rätsep ning meditsiinieetika assistent Aime Keis; 40. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi kommunikatsioonijuht, zooloogia osakonna linnuökoloogia teadur Marko Mägi ning kinnisvaraosakonna juhiabi Ester Veskimets.

Jaga artiklit