FOTO: Andres Tennus

Sotsiaalteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Ajakirjandus ja kommunikatsioon

Sarah Adamson

Karl Gustav Adamsoo

Tuuli-Ann Freienthal – cum laude

Heini Heinlaid

Maia Klaassen

Anna Klimovitš

Kaarel Kook

Karl Kõiv

Kermo Küün

Kadri Laube

Marina Loštšina

Marit Lusti

Annika Maksimov – cum laude

Eva Johanna Mallene

Magnar Michelson

Margus Hanno Murakas

Lauri Mutso

Moona-Liisa Mänd

Heliis Nemsitsveridze

Tiina Nõmm

Maarja-Liis Orgmets

Signe Orgse

Laura Oro

Hanna-Lotta Otstavel

Marleen Otsus

Kadri Oviir

Greete Palgi

Hindrek Pärg

Sandra Saar

Gregor Sibold

Lysandra Steinberg

Ege Tamm

Mari-Liis Uri

Kadi Valgepea

Liisa-Lotta Veiken

Keily Volkov – cum laude

 

Eripedagoogika

Carina Aria

Evelin Armulik

Karoliine-Ireene Bugajev

Meeri Ehandi

Maiu Essi

Laura Grihin

Kristel Haidak

Kristlin Heinsoo

Liina Janno

Liina Järvsoo

Laura Karuks

Kadri Kastehein

Terje Kleemann

Kairin Koop

Reti Kurm

Liisbet Kuzenko

Deivi Kõiv

Reelika Lehtla

Kristi Leinamäe

Eda Lüütsepp

Hanna-Liisa Markna

Jaanika Mathiesen

Aleksandra Miho

Merle Muru

Laura Nurmsalu

Kirsti Pihlik

Karmen Pikk

Katrin Pree

Andra Pärnamets

Kristiina Rannik

Riina Raudsepp

Merilin Reede

Sigrid Salomon

Kristi Sarapuu

Lisete Sass

Elen Soe

Kristin Soone

Karmen Soosaar

Signe Süvaorg

Karolin Tamm

Maris Tee

Marta Toomla

Anneli Tuulik

Svetlana Udras

Grete Urmet

Maige Vallik

Maaja Vilipõld

 

Ettevõttemajandus

Demi Avaliani

Ellu Blok

Maksim Dolgin

Marit Hordo

Liina Kudu

Kyrylo Lobachev

Giorgi Lobzhanidze – cum laude

Misha Malakyan – cum laude

Oleksandra Martynova

Mariam Pashinyan

Atte Petri Pitkälahti

Elina Pokolane

Liene Priede

Andre Pukk

Nana Ramishvili

Konsta Eemeli Rauhala

Nikolai Rol

Maria Mikaela Ruusu

Anush Saakian

Sami Esko Johannes Saraste

Anneli Siilmand

Angelina Stepanova

Kristina Šmigun-Vähi

Ville Joonas Tallgren

Kostiantyn Turchak

 

Haridusteadus (loodusteaduslikud ained)

Marit Mäesaar

Merilin Värkraud

 

Haridusteadus (reaalained)

Kati Justus

Getriin Kokk

Laura Kuusemets

Merilin Rauman

 

Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis

Gerly Gurt

Eleriin Käo

Rebeka Käär

Anu Nairis

Katrin Panova

Carina Peet

Annagreta Raudseping

Anna Schmidt-Liu

Signe Soosaar

Katrin Viinapuu

Kristi Vikman

 

Humanitaarained mitmekeelses koolis

Karina Georgitsa

Jelizaveta Ivanova – cum laude

Bella Krohhitševa

Oksana Lutsõk

Tatjana Miroshkina

Karina Puškarjova – cum laude

Polina Surnõtševa

Kristina Žukova

Aleksandra Vassiljeva – cum laude

 

Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu

Anne-Mary Aas

Merjam Ahmet

Annika Bunder

Anneli Djakiv

Kristen Taavi Ilves

Janelin Jaeski

Eliise Järvala

Madli Kaljula – cum laude

Marta Karu

Maia Kerman

Mari Kolbakov

Karola-Sandra Kollom

Jakob Koppel

Sandra Kremann

Moonika Kõre

Keidi Kütt

Cassandra Laur

Kristi Lootus

Marelle Minn

Oliivia Oengo

Mariella Oja

Laura Perillus

Heleene Suija – cum laude

Taive Tohvri

Liina Toom

Diana Vähi

 

Koolieelse lasteasutuse õpetaja

Maris Ader – cum laude

Kreete Aljes

Maie Allas

Keidy Allik

Annaliis Almre

Merilin Argel

Ksenia Borovichuk

Sigrit Ertel

Eliko Essmann

Helena Falilejev

Herta Hiiend

Cristin Kallo

Margit Lang

Hedi Leemets

Tagne Luts

Merilin Matson

Margit Mõik

Pille-Riin Mändoja

Krista Nõmmik

Eve-Liis Oja

Ellen Ojaots

Kai-Riin Olesk

Mari-Liis Oras

Gitta Ostra

Maike Paabut

Kätlin Paavel

Leana Raev

Helen Saviauk

Heleri Sepp

Liina Stamm

Marit Tammaru

Jaak Timberg

Emily Stella Tintso

Greta Tohv

Maiken Truss

Eveli Tsopp

Erelin Tumanov

Teele Tuur

Elo Urb

Mirjami Uutela

Liisa Vaikre

Gaile Vask

Kadi Vesi

Moonika Viibur

Age Väljaots

Madli Ütsik

 

Koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas

Annely Alegander

Julia Andrejeva

Anastassia Davidenko

Radmila Dragunova

Olga Dudareva

Natalja Gorkova

Anna Goršanova

Julia Kaširina-Juul

Janika Kilk

Irina Kisseljova

Oksana Koloshenko

Olga Kosjakova

Oksana Kudrjašova

Aleksandra Menšova

Janika Oleinikova

Olena Orlova

Jevgenia Pavlova

Jelena Ponomareva

Einike Rõõm

Viktoriya Sakharova

Jekaterina Sei

Jekaterina Silina

Jelena Skrõmova

Jevgenia Smirnova

Kristina Smirnova

Irina Suhhanova

Uljana Suštšik

Julia Zelenova

Evgenia Tortsova

Natalja Tšarina

Olga Tšuvilskaja

Marina Tümanok-Ionov

Natalja Vorotilova

Jekaterina Võlegžanina

 

Kutseõpetaja

Marika Annus

Priit Laats

Marianne Laineste

Signe Lõo

Tauri Punder

Dimitri Randoja

Margit Rosse

Triinu Tamm

Madli Valtenberg

 

Majandusteadus

Laur Allik

Roel Burov

Nika Davõdik

Martin Flink

Olev Gudovski

Martina Himma

Laura Hinn

Kristi Hunt

Laura Hääl – cum laude

Vladislav Jagur

Kelly Jessina

Ilona Kajak

Theodor Kaljo

Jaak Kaljula

Karl-Gustav Kallasmaa

Kaarel Kengsepp

Kristo Kilk

Annette Klaasen

Liina Kokk

Kristo Kärblane

Edgar Käärmann

Auli Lass

Grete Lokko

Eva-Kristina Maaring

Mario Maasik

Karin Murde

Kertu Mustonen

Sander Mõisa

Ruth Nael

Kati Niilo

Kerle Nutonen

Katrina Ojavee

Kristina Orehhova

Aleksei Pavlenko

Kristin Pedosk

Greteliis Peedimaa

Pavel Permenov

Mariet Pihlapson

Maria Podõmahhina

Martin Promen

Hannes Päll

Anni Raudsep

Johanna Raudsepp

Hanna-Greta Reinhold

Egle Rekand

Erki Rist

Grete Helena Roose

Sandra Ruus

Anastassia Semjonova

Markus Sokk

Ilja Šmarjov

Pjotr Zeljonõi

Peeter Tammur

Karl-Erik Timmer

Kristjan Toomela

Karl-Kristjan Vaab

Maria Yastrebinskaya

 

Psühholoogia

Anni Adamson

Angela Aland

Anastassia Belkov

Kaisa Jõgeva

Mattias Jõgi

Janne Marita Kabanen – cum laude

Kalle Kallas

Getter Kasekamp

Gisela Kastein

Elisabeth Kendrali – cum laude

Triin Kesküla

Martin Kimmel

Sheila Kolk

Mary-Ann Kubre

Andres Käosaar

Kristiina Kästik

Kadi Laaneots

Kertu Leesmaa

Enely Lehtme

Tuuli Lepland

Toomas Leppik

Karlos Taaniel Lillemäe

Maret Lind

Sandra Loo

Kristi Luha

Liis Luik

Mattias Mölder

Elis Paasik

Siiri Parv

Krislin Raik

Geia Randma

Karina Raudsik – cum laude

Jan Ristimets

Liisa Saabas

Keidi Soots – cum laude

Triin Tiitsmaa

Cätlin Tuuling

Oliver Jared Uibopuu

Saara Luna Uibopuu

Karl Voo

Arno Värv

Kertu Ütt

 

Riigiteadused

Andreas Aljas – cum laude

Maria Grigorjev

Herman Karu

Joann Klaas

Carola-Kristiina Kröönström

Kerstin-Gertrud Kärblane

Laura Liivaste

Silva Linnas

Gertrud Luhaoja

Anette Lõhmus

Anna-Riin Meensalu – cum laude

Tanel Metsküla

Aleksandra Mäesepp

Johann Vootele Mäevere

Kertu Märtson

Auli Niukkanen

Rein Olesk

Karl Johan Pechter

Marita Post

Petra Prints – cum laude

Kertu Punger

Elis Rahulaan

Säsil Rammo

Karin Raudla

Kristin Saar – cum laude

Ann Saks

Paul-Henry Sereda

Heiko Zoober

Triin Toimetaja

Andro Valgenberg

Johannes Richard Voltri – cum laude

 

Õigusteadus

Madis Abel

Anneli Alaveer

Liina Allikmäe

Hannes Anier

Eva Arumets

Lauri Bender

Birgit Bergson

Anna-Anita Danilova

Hele Eesmaa

Gunnar Gabriel Einlo

Anna Enci

Silvia-Anna Gerontidi

Julia Guljajeva

Henrik Habicht

Kaire Hallik

Heliise Harriet Harusoo

Katrin Hatšaturova

Marian Hiire

Hedy Hoomatalu

Triinu Hordo

Greete Jaksur

Evelyn Jallai

Annika Jõgiste-Johanson

Martin Järve

Kirti Jürimäe

Martin Kala

Sherilyn Kalda

Elis Kardmaa

Raul Kartsep

Kristjan Kers

Kärol Kibena

Keiu Kikas

Oliver Kips

Keili Kondike

Jelena Kont

Kaire Kotkas

Karl Kreevald

Krista Kruusa

Georg Kuusik – cum laude

Oliver Kuusk

Liisa Maria Kuuskmaa – cum laude

Britt Kärbis

Rene Kärner

Keia Laht

Merli Laur

Kaur Laurimaa

Vivian Leetberg

Hegert Leidsalu

Vladislav Leiri

Grete Marianne Leis

Kristjan Leisner

Kristiina Janetta Lemetti

Karl Lillemaa

Annika Lillemägi

Jaana Lindmets

Henrik Link

Aivi Lintnermann

Anu Loigu

Mari-Ann Lurich

Jaanika Lusti

Regina Mamedguseinova

Kristi Meidla

Raido Mererand

Mari Mikson

Maris Milpak

Aleksander Muru

Reinhold Mutli

Ereli Muuga

Märt Mägi

Rando Mändar

Martin Nikolajev

Anne Noop

Kaspar Nummert

Oliver Orumets

Gea Pais

Natalja Paško

Karel Romet Pedajas

Helen Pedaspuu

Helery Pedosson

Katerina Peresypchenko

Marit Piirisaar

Tõnis Piirla

Triin Pilberg

Kadri Pill

Andrei Poludetkin

Sander Potisepp

Monika Pruul

Kelly Puhtla

Harrys Puusepp

Marge Pähkel

Marje Pärn

Anneli Pütsepp

Aethra Marie Raabe

Helen Maria Raadik

Laura Raadik

Aivar Rahno

Liisa Raie

Britt Rand

Riin Rebane

Heivo Reinek

Tõnis Reinik

Margo Roasto

Andri Rohtla

Johanna Rähn

Daniel Rüütelmaa

Marja Stina Saaliste

Maria Sakatš

Kätlin Salujõe

Kerttu Sarapuu

Mariliis Segasaar

Gertrud Sein

Sanders Skorik

Veiko Soll

Elise Suurkuusk

Antti Suursalu

Meri-Ly Sõitja

Silver Sõrmus

Ilona Säde

Evelina Šegai

Mari Teder

Carmel Tellis

Merilin Teppo

Thea Timma

Kaisa Tiru

Kenneth Tomingas

Arno Tuisk

Meeli Tuubel

Eva-Liis Tuul

Mari Tänav

Maria Tänavots

Tom Uiga

Karin Vahar

Kelli Varov

Kamilla Alma Vilderson

Erkki Vilipp

Birgit Vilippus

Lauren Villmann

Saskia Virosiim

Liis Võsa

Mari-Liis Vähi

Rasmus Õisma

Õigusteaduskonna bakalaureuseõppe lõpuaktus 15. juunil Tartus TÜ peahoone aulas.

 

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE

 

Eesti viipekeele tõlk

Greeta Grant

Keiti Huik

Liina Janson

Getter Kreen

Jari Pärgma

Õnneli Pärn

Marju Telliskivi

 

Ettevõtlus ja projektijuhtimine (Narva)

Artur Ahadov

Aina Antson-Manjukevitš

Kristina Ernits

Tatjana Grebeškova

Esfir Karlikova

Aleksei Klimenko

Denis Larchenko

Erkki Meidla

Kristi Mürk

Anton Roosve

Irina Smirnova

Andrei Trošin

Helika Ude

Kadrin Uustallo

 

Ettevõtlus ja projektijuhtimine (Pärnu)

Gertrud Alatare

Annely Aston

Liisa Hanso

Dorel Hiir

Taaniel Holter

Kätty Jaanson

Gristel Jaas

Anita Jürson

Lauri Kepler

Kati Kirsipuu

Daniela Kond

Karolin Küngas

Grete-Liis Lepp

Merlyn Lipp

Kristel Luur

Diana Maasik-Müts

Mall Merine

Sander-Siim Murik

Virko Nilender

Heiki Nuuma

Andreas Olli

Marian Orav

Sandra Peegel

Siim Piirak

Mari Prok

Kati Rahnel

Kelly Raud

Kätlin Raudsepp

Kristi Remmik

Kelly Sepp

Sten Suurmäe

Kristel Talimaa

Triin Tammemäe

Susanne-Silvia Taperson

Einar Tinarist

Helena Kerstina Tintse

Kaupo Torro

Eva-Johanna Võik

 

Infokorraldus

Elerin Aarma

Külli Ader

Lilian Ariva – cum laude

Sille Dammann

Kadi Eller

Maria-Kristiina Frei

Kerli Hansing

Karl Helberg

Merle Hirv – cum laude

Cristel Jakobson

Kairi Kaeval

Elina Klesman

Kadi Krull

Marit Kungla

Liina Käsper

Karolin Laas

Helen Laidma

Helen Laube

Kairi Laur

Monika Liister – cum laude

Mervi Lilleoja

Julia Lukka

Maarika Luts

Henelin Lõhmus

Lea Margus

Aike Meekler

Kristi Mitt

Katariina Mäekivi

Ester Nagland

Sirli Naha

Eve Neemsalu

Grethe Ojamäe

Kaie Oks

Sigrid Pernik

Margarita Piir

Lyana Pisukov

Birgit Priks

Marge Päästel

Jana Raidma

Kirsi Randoja

Kaia Raudsepp

Kristina Reigo

Grete Savi

Kristiina Zirk

Terje Teppan

Riina Udovenko

Grete Utso

Kristiina Vink

Ülle Västra

 

Infotehnoloogiliste süsteemide arendus

Vitali Bassov

Aleksandr Džikajev

Aleksei Jekimov

German Karin

Konstantin Merkulov

Artur Rumjantsev

Viktor Solovjov

Ivan Švaiger

Maksim Vassiljev

Denis Volkov

 

Kohaliku omavalitsuse korraldus

Vladislav Iljin

Nadežda Ivanova

Veronika Nikitina

Indrek Randoja

 

Noorsootöö

Tatjana Belova

Polina Boberskaia

Darja Gmõr

Olga Jakovleva

Jekaterina Kovaljova

Kätlin Laiksoo

Daria Lissovskaja

Jekaterina Pribõlovskaja

Jelena Prõtkova

Anastassia Romanovskaja

Lolita Stantšik

 

Raamatukogundus ja infokeskkonnad

Mare Sumberg

Kaja Tullus ­– cum laude

 

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

Maili Annikov

Ilona Arvi

Merili Austrin

Helina Ehanurm

Doris Grišin

Katrin Hansumäe

Maret Ignatovitš

Kadri Jõks

Sille Kaks

Marika Kutti

Koidu Kütt

Piret Laanesoo

Liivika Laisaar

Aire Lünekund

Kertu Mölder

Liis Nikkarev

Taavet Ollino

Marit Raud

Siim Rumberg

Ragna Ruukel

Ave Sikk

Marina Skljarenko

Gerli Sutt

Diana Tammine

Liisu Tekkel

Sille Tohver

Triin Uibo

Tuuli-Brit Vaga

Maria Viidebaum

 

Turismi- ja hotelliettevõtlus

Laura Altorf Al Altrov

Hellika Bekker

Anneli Haabu ­– cum laude

Kaie-Mari Hanikat ­– cum laude

Viktoria Hein

Elis Ilumets

Erle Kaasik

Eleri Kang

Merilin Karv

Gerttu Kaunismaa

Kadi-Liis Kaurit

Liisu Kiisk

Andi Andri Kuum

Cätlyn Kõiv

Eliise Käosaar

Edwin Lee

Sandra Lillepa

Gertrud Luik

Reti Maria Mark

Jarmo Muru

Elisabeth Niitav

Raino Nurm

Jevgenia Ossul

Merike Peetsalu

Diana Pinnonen

Eliise-Marie Porrmann

Liina Põllu ­– cum laude

Kristin Pärna

Diana Ratušnõi

Eda-Kai Riim

Karin Rosenberg

Mari-Ann Rumvolt

Jana Ruubel

Silvia Savolainen

Agnes Sepa

Laura Siimenson

Regina Siniorg ­– cum laude

Diana Slõšenkova

Janika Tarto

Sander Tiit

Grete Tiks ­– cum laude

Cäroly Tomson

Marta Trokša

Katri Tšeskidov

Elise Uriko

Diana Vahkel

Sanna Vahter

Carina Vakrõõm

Kristin Varblane

Kadi Viidik

Mari-Ann Vunk

 

INTEGREERITUD ÕPE

 

Klassiõpetaja

Pille Arro

Jaana Jõgeva

Grete Karu

Katri Kekorainen

Gerli Kokk

Kristel Kool

Kaja Kärp

Helen Laikoja

Kärt Laur

Kai Liis Lepp

Kadi Liivak

Kalle Peter Limit

Laura Männiste

Merle Müür

Signe Seene

Iiri Tera

Katrin Usin

Gerttu Vaher

Kristiina Vinkel

 

Klassiõpetaja mitmekeelses koolis

Kristina Boger

Nadežda Bojetskaja

Syuzana Chashchikhina ­– cum laude

Tatjana Golikova

Jekaterina Grafova

Viktoria Kalinina

Erika Larin

Jana Ljubimovskaja

Jelena Naumova ­– cum laude

Julia Nikolajeva

Anna Tjagunova

Irina Tõšova

Anastassia Undusk

 

MAGISTRIÕPE

 

Ajakirjandus

Laura Kalam

Martti Reinet

Jane Saluorg

Julia Tisler

 

Demokraatia ja valitsemine

Ani Apresyan

Naira Baghdasaryan – cum laude

Kevin Chavanne

Nika Cherkezia

Giorgi Davidovi

Kaarel Kaasla – cum laude

Mariia Maksimova – cum laude

Saleh Mehdizade

Mariam Nozadze

Julieta Pakatsoshvili

 

Eripedagoogika ja logopeedia

Linda Hirv

Marii Jõgi

Kalli Kazakova

Kristi Käärik

Evelin Laul

Mariana Liiv

Hannela Lind

Kadri Markvart

Merit Nukka

Evelyn Ojaperv

Helen Puusemp

Katren Robam

Ene Runno

Epp Sampka – cum laude

Maikela Tarto

Marit Tolmusk

Epp Tulviste

Liina Tõru – cum laude

Anu Vaher

Helena Veike

Marie-Heleen Vokka

 

Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine

Mariel Aim – cum laude

Alo Allik

Kadri Arula

Kristjan Haavik – cum laude

Maarja-Liisa Joosep

Merili Kaasik

Jaanus Kallas

Mait Kaup – cum laude

Ilme-Ly Keerberg

Priit Kleemann

Kertu Klettenberg

Tiina Kruusimägi

Liis Kuusik

Hanna Lember

Katriin Mangus

Vivian Maripuu – cum laude

Erkko Põldaru

Anni Pähna

Urmo Saareoja

Ott Salmar – cum laude

Kätlin Unt

 

Euroopa Liidu – Venemaa uuringud

Viktoriia Biliaieva – cum laude

Arsen Danylyuk

Nikita Lumijõe

Maciej Piotr Makulski

Aliona Pavalache

Sevanna Poghosyan

George Spencer Terry – cum laude

 

Euroopa õpingud

Haldi Ellam

Otti Eylandt

Urmas Krull

Evelin Kütt

Külliki Lugenberg – cum laude

Kadri Lutter

Näncy-Marita Maltseva

Marion Mang

Tiina Pai

Katri Pulver

Liisa Tolli

Indrek Õnnik

 

Hariduskorraldus

Liina Aan

Ingar Dubolazov

Mart Ilves

Elina Järv

Kärt Kao – cum laude

Älis Kasela

Liina Kersna – cum laude

Meeri Kuustemäe

Antti Leigri

Reelika Lõhmus

Kaisa Musting – cum laude

Kristi Palk

Pirjo Pall – cum laude

Monika Peetsmann

Birgit Pung

Maarja Puniste – cum laude

Marit Sepma – cum laude

Egle Sild

Helerin Traat

Eliis Vaikmaa

Piret Valdmaa

Ele Vool

 

Haridustehnoloogia

Niall James Boyle

Tija Briede

Matthew Bullerman

Timothy Reginald Gallagher – cum laude

Alla Krasulia

Elo-Kai Kurel – cum laude

Tony Tonni – cum laude

 

Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine

Tsitsino Jangidze

Liubov Mordashova

Triin Niinepuu – cum laude

 

Humanitaarainete õpetaja mitmekeelses koolis

Anna Borissova

Julia Erstling

Jutta Gabla – cum laude

Julia Gontšarova

Kristina Haruzina

Viktoria Ivleva

Olga Jevdokimova

Maarika Johannes

Kairi Jürgens

Kristel Kivi

Leoonika Kleimann-Leimann

Jekaterina Kolzyaeva

Sabina Kornejeva

Riina Korolkova

Ljudmila Lend

Valentina Limonova

Alina Malkus

Galina Matvejeva

Alina Naganova

Vladimir Niinimäki

Julia Nikolina

Anne Pardel

Tiina Peenema

Eha Polluks

Ingrid Prees – cum laude

Olga Sakharuk

Viktoria Semjonova

Mihhail Sorokin

Juulia Sorokina

Svetlana Starodumova

Evgeniya Terehhova

Maria Toropina

Helen Uustal

Azilja Valejeva

Ester Vilhein-Uuemõis

 

Info- ja teadmusjuhtimine

Eda Aitsen

Aive Kalinina

Kertti Merimaa

Piret Palgi

Margot Saluse

Eneri Taul

Elsa Trumm

Epp Volkov

Robert Väljur

 

Infotehnoloogiaõigus

Helen Aaremäe

Florian Büth – cum laude

Olga Fesenko

Arvo Kivar

Dusan Kovacevic

Maarja Lehemets

Adenike Oluwakemi Omodara

Geoffroy Pavillet

Mykyta Petik

Sirli Pettai

Jüri Puust

Alina Pysariuk

Henri Ratnik – cum laude

Tommi Johannes Sepponen – cum laude

Daniel Sicinski

Mikijs Zimecs

Lauri Talumäe

Mait Valberg

 

Kasvatusteadused

Grete Evert – cum laude

Evelin Maalmeister

Marju Magra

Liisa Pedoksaar – cum laude

Egle Rummel da Costa

Pilleriin Salum

Ingrid Sinilaht

Sigrid Sinnep

Rasmus Toompere

 

Kommunikatsioonijuhtimine

Gerly Alp

Urmas Glase

Iris Herman

Johan-Paul Hion

Sirje Joala

Kristel Kaljuvee

Kersti Küla

Helery Liivik

Merike Lipu

Kristiina Ojamets – cum laude

Krõõt Olo

Inkeri Parman

Paul Pihlak

Maarja Pärnpuu

Kaidi Reinart

Inna Siik – cum laude

Carl-Ruuben Soolep – cum laude

Priit Tamm

Heleri Tamme

Ene Tigas

Lilian Tivas

 

Koolieelse lasteasutuse pedagoog

Getriin Ess

Maarja Kullama

Ene Pulk

Vieno Rjabova

Moonika Suurmaa

Lisanne Tamm

Tuuli Tohu

Jessica Vainaru

 

Läänemere regiooni uuringud

Pin-Yu Chen

Leslie Carol Gibson

Janeli Harjus

Kristina Ivanovic

Xuan Hung Le

Anna Melenchuk – cum laude

Igor Sergejewitsch Mitchnik

Alexandra Rose St John Murphy

 

Majandusteadus

Krislin Aru – cum laude

Merili Auser

Illimar Born

Steissi-Ann Eglit

Darja Jušinskaja

Agnes Kask

Eric Keskpaik – cum laude

Britta Kiviking

Madli Kõiv

Taavi Lehemaa

Argo Leht – cum laude

Martin Lember

Mariliis Liiva

Marti Lillemägi

Mait Metelitsa

Kaupo Mäe

Carina Narusk

Robert Norak

Doris Pavlov

Ekke Sakkov

Madleen Sala

Tairi Sääsk

Age Tempel

Kerli Varik

Kristina Varul

 

Matemaatiline majandusteadus

Mykola Herasymovych – cum laude

Kateryna Kolomiiets

Stefan Kozak – cum laude

Elizaveta Lebedeva – cum laude

Einars Locmelis

Dagmar Nurges

Maryna Pashchynska

Tanel Rebane

Vladyslav Soloviov

Daria Tykhonova – cum laude

Kateryna Volkovska

 

Psühholoogia

Dagmar Ainsoo

Maria Eldermann

Sharipha Gaibova

Elisabeth Jänes

Anneli Lillepea

Karl Lomp

Jaak Maasalu

Kai Nurga

Marek Pihelgas

Maris Raudlam

Rael-Saskia Salakka

Julia Šarapova – cum laude

Margo Taliväting

Andero Teras

Tõnis Tokko

Kristi-Maria Tüvi

Trine Uusen – cum laude

Anneli Velt

Kene Vernik

 

Põhikooli mitme aine õpetaja

Ksenia George

Anneli Ilomets-Veevo

Kati Kalda

Kaie Raud

Merle Sibola

Maarja Sõrmus

Tiina Tasa

Diana Tuuling

Liina Õismets

 

Rahvusvaheline õigus ja inimõigused

Karin Ahven

Simone Eelmaa

Karlis Kolk

Yulian Kondur

Maarja Mae

Natia Razmadze

 

Rahvusvahelised suhted

Vootele Päi

Mart Veliste – cum laude

Sandra Villmäe

 

Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud

Liesa Anna Aitton – cum laude

Krista Belija

Evija Cuplaka

James Robin Drayton – cum laude

Kadi Erik

Caio Ferreira Almeida

Arpi Grigorian

Meri Kajaia

Stefanie Köppl

Karl-Gerhard Lille – cum laude

Ketli Lindus

Liis Massa

Stefan Lorenz Meyer

Nile Reed Miller – cum laude

Heidi Mõttus – cum laude

Akpos Francisca Odogun

Oksana Pachomcik

Hasmik Poghosyan

Daria Poliakova

Hanna Rutkovska

Leonore Schäfer

Gert Siniloo

Rebecca Evangeline Stanley – cum laude

Ildar Zakirov

Hanna Tunnel – cum laude

 

Ristmeedia tootmine

Laura Kõiv

 

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

Tuuli Ainsaar

Helmer Hallik

Kai Hallik – cum laude

Aria Jürgensoo

Kerli Kanniste

Karin Kiilaspä

Laura Kivilo

Krista Klaus – cum laude

Elen Kokla

Kadri-Ann Lee

Terje Lihtsa – cum laude

Margit Metsmägin

Marili Tarto

 

Sotsioloogia

Angela Ader

Eteri Demus

Johanna Mäekivi

Anet Müürsoo

Merlin Nuiamäe – cum laude

Ragnar Pärtelsohn

Mari Raudsepp

Roland Schimanski – cum laude

Marit Sukk

 

Strateegiline juhtimine

Ilmar-Erik Aavakivi – cum laude

Laura Breede – cum laude

Heidi Grenman – cum laude

Taavo Randna – cum laude

Ülle Susi

 

Teenuste disain ja juhtimine

Monika Horn

Tiina Kell

Margrit Kärp

Alis Laan

Melissa Mänd

Liina Pääbo – cum laude

Annika Raudsepp

Anna Toots

Merit Trei

Triin Vana

 

Turundus ja finantsjuhtimine

Siiri Kohver

Liia Konks

Erkki Leetsar

Kaarel Mägi

Anna Netšajeva

Kristi Pukk

Liis Saarmann

Madli Uin

 

Võrdlev poliitika

Liina Lindsalu

Maris Sander

Terje Savi

Kertu Vuks

 

Õigusteadus

Krista-Maria Alas

Elari Arjakas

Mariann Armväärt

Tuuli Arvi

Lembi Aug

Kristina Brandt-Kure

Georgi Džaniašvili

Medeia Džaparidze

Kelli Eilart – cum laude

Elmet Ekker

Liisa Feldmann

Meril Kristi Haljand – cum laude

Kristina Harkovskaja

Liina Hirv

Jekaterina Iljina

Kaisa Jakob

Severinas Jakubauskas

Elen Jalak

Laura Jõgisoo

Greete Kaar

Hedi Kade

Ailen Kalda

Aljona Kallaste

Angela Kase

Anni Katkosild

Merli Kesküla

Reigo Kiisk

Marleen Kippar

Andres Kivi

Tanel Kivi

Toomas Koitmäe

Kristi Kool

Merili Koppel – cum laude

Ülle Koppel

Kristjan-Jaan Kosk

Laura Kuklase

Sandra Kurs

Hanna-Liisa Kutsar

Taavi Kõiv

Maris Kõrgesaar

Hanna Kõrtsmann

Ave-Ly Käsi

Lee Laanemäe

Mare Laanoja

Eli Lahesoo

Annika Lauk

Janet Laus

Maarja Lehemets

Jüri-Karl Leppik

Liisbeth Lillo – cum laude

Nele Loit

Henri Loodmaa

Artur Lundalin

Kati Lõbu

Janek Maasik

Mailis Meier

Sergei Metlev

Liis Miller

Piret Muinast

Johanna Mõtsmees

Marcus Niin – cum laude

Kristo Nilov

Helena Noot

Margit Nurk

Helen Ojamaa-Muru – cum laude

Birgitta Ots

Ergo Pallo

Anu Palloson

Katri Helen Palm

Kertu Parts

Martin Parv

Merle Peedoson

Sander Pelisaar

Mari-Lii Piiskop

Kaitel Pikknurm

Janar Pilve

Mariliis Pilve

Karoliine-Amelia Priinits

Liisa Prints

Mirell Prosa

Sten Pärnik

Anna-Maria Rahamägi

Reelika Ratassepp

Jaanus Ratassepp

Elena Rattur

Gerd Raudsepp

Minna-Maria Reimets

Kätlin Robas

Reelika Rohumets

Sirgo Saar

Kadi Saluste – cum laude

Triin Savvi

Anastasia Senetskaja

Jevgeni Sander Sepp

Merili Sikk

Kaili Sirk

Helen Sool – cum laude

Lisette Suik

Maria Sutt

Anu Suviste

Kersti Sügis

Martin Ziehr

Liis Tapasia

Karin Tartu

Kaari Tehver

Sten Tikerpe

Mariliis Toom

Jaana Toon

Henri Torop

Eliel Trummal

Irina Tsugart

Ralf Turman

Kristjan Tuul

Lea Tõnnison

Erki Vainu

Mari Anne Rosalie Valberg

Vivika Veenpere

Sandra Velbri

Angela Ventsel

Brent-Silvester Viin

Klarika Virit

Simona Vissak

Kristina Viznovitš

Johanna Voll

Jaga artiklit