FOTO: Andres Tennus

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

 

Arvutitehnika

Kristo Allaje

Erik Amor

Joosep Hook

Joel Jakob Koel

Mario Kool

Sander Kuusemets

Martin Maidla

Margo Martis

Margo Möls

Aleksander Parelo

Kärt Poots

Juhan Raedov – cum laude

Gromet Spaal

Sander Sõritsa

Rauno Umborg

Tambet Viitkar

 

Bioloogia

Hanna Antson

Irina Guljavina

Marlen Harkmaa

Kadri Irdt

Artjom Issajev

Elina Jantson

Mari-Liis Kirsimägi

Olger Lehtsaar

Viktor Levin

Anett Lillemaa

Epp Maria Lillipuu

Maria Maloverjan – cum laude

Anne Merzin

Helen Paapstel

Merilin Raudna-Kristoffersen

Artur Reila

Laura-Liisa Rohtla

Kadi Sagor

Joosep Sarapuu

Emma Johanna Sova

Jaanika Unt

Epp Valdaru

Kristel Ceccill Veerme

Mihkel Veski

 

Füüsika

Oskar Aava

Allan Ahu

Kristiina Akulitš

Helen Asuküla

Ernest Michael Priidik Gallagher – cum laude

Katariina Inno

Jaan Kasak

Kaur Kristjuhan – cum laude

Indrek Linnas

Markus Must

Kerttu Maria Peensoo

Kristel Roots

Rauno Sahku

Sulev Tõkke

 

Geenitehnoloogia

Kristel Alman

Triinu Arjus

Yuliya Basikhina – cum laude

Olga Botšarova

Daria Eremenko

Karl-Sander Erss

Kaia Hirv

Anna Katt

Rita Kreevan

Sylvia Krupp

Keith Kukkela

Siim Kurvits

Karin Kõrgesaar

Annika Laanemets

Karolina Laas-Dobreva

Laura Sandra Lello

Kevin Liivapuu

Eliis Liske

Kristen Luik

Kadri Maal

Anett Mäerand

Mariann Männistu

Kristina Orlova

Katrin Orro

Laura Pajusaar

Merili Peltser

Marge Puhm

Anett Puskar – cum laude

Brigitta-Robin Raudne

Kerli Reintamm

Astrid Salumäe – cum laude

Artur Stoljar

Helena Tull

Mare Vahtre

Inge Varik – cum laude

 

Geograafia

Toomas Alte

Kärt Erikson

Hardi Heinvere

Karl Hendrik Holst

Kelli Marie Jaama – cum laude

Marian Juurik

Andres Kasekamp

Anni Kaup

Kaisa Laur

Angela Leiaru-Indriko

Henri Loose

Mikk Olesk

Mari Raamat

Mart Soo

Elina Maarja Suitso

Mairin Tann

Patrick Joan Thomson

Inge-Marit Tigas

Ago Tominga

Triin-Merilyn Õispuu

 

Geoloogia

Madis Kartau

Magda Theresa Klaos

 

Geoloogia ja keskkonnatehnoloogia

Kristjan Arold

Marite Blankin

Hele-Riin Juhkama

Eelika Kiil

Kerttu-Liis Kõks – cum laude

Mairika Kõlvart

Annette Kägu

Magdaleena Männik

Edith Simoniš

Ingrid Väling

Liisa Õunmaa

 

Informaatika

Ainika Adamson

Vjatšeslav Antoškin

Harald Astok

Andreas Baum

Maria Belinska

Stanislav Belogrivov

Madis Dreifeld

Helen Hendrikson

Henri-Martin Jaakson

Madis Janno

Janar Juusu

Mari-Liis Kaldvee

Cardo Kambla

Kevin Kattai

Richardas Keršis

Silver Kirotar

Daniil Konovalov

Inga Konovalova

Kristen Kotkas

Joonas Kriisk

Rodion Krjutškov

Jaagup Kuhi

Veiko Kääp

Andrus Lall

Steven Leego

Alar Leemet – cum laude

Silver Liivamägi

Oliver-Matis Lill

Toom Lõhmus – cum laude

Karl-Jaak Maaroos

Andra Laura Meeksa

Jan Moppel

Stanislav Mõškovski

Liis Mäeots

Argo Neumann

Helbe-Laura Nikitkina

Aleksander Nikolajev

Tiit Oja – cum laude

Ervin Orro – cum laude

Edgar Pašenkov

Ingrid Patte

Markus Peterson

Andri Poolakese

Kristjan Puusepp

Mihkel Puusepp

Hiie-Helen Raju

Riana Randoja

Siim Raudsepp

Martin Reinsalu

Laura Ruusmann – cum laude

Simmo Saan – cum laude

Siiri Saar

Kristiine Saarmann

Janar Saks

Elisaveta Saveljev

Robert Sepp

Anna Shesko

Miron Storožev

Margaret Zimmermann

Denis Žadan

Meelis Tapo

Egert Georg Teesaar

Henri Teigar

Aivo Toots

Anton Tšugunov

Ako Tõnissoo

Madli Urbanik

Mariana Urvik

Jan Aare Van Gent

Toomas Aleksander Veromann

Karl Veskus

Oliver Viljamaa – cum laude

Andrei Voitenko

Lauri Välja

Ted Edward Õunap

Kerstin Äkke – cum laude

 

Keemia

Heigo Ers – cum laude

Heleri Heike Härk

Silver Juvanen

Lisett Kiudorv

Anne Mari Kääp

Annette Miller

Kairi Nuija

Elisabeth Parman

Roberta Sibul

Tanel-Sigmar Sildoja

Reedik Sõber

Egle Truuman

Mari-Liis Tsernant

Kati Vahter

Pärt Veispak – cum laude

 

Keskkonnatehnoloogia

Sander Hermet

Jana Kroman

 

Matemaatika

Keelia Hallap

Moonika Raudvee

Siim Sirel

Kadri Sügis

Ingeborg Virveste

 

Matemaatiline statistika

Herman Aadamsoo

Jelena Gorbova

Annika Ilves

Jelizaveta Jerahtina

Kristjan-Martin Kirjanen

Viktoria Kirpu

Andreas Peeter Lätt

Eneli Maal

Kalder Maarand

Lisette Pajula – cum laude

Indrek Polding

Linnet Puskar – cum laude

Getter Põru

Roman Ring

Kirill Smirnov

Diana Sokurova

Mari Helen Štarkov

Anastassia Ugrjumova

Kristiina Uusna

 

Materjaliteadus

Martin Kooga

Mikk Kull – cum laude

Ingmar Laan

Rasmus Liira

Stevin Lilla

Caius Miller

Helle-Mai Piirsoo – cum laude

Martin Pääsik

Tauno Tooming

Karl Marti Toots

Sander Õun

 

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Hans Markus Antson

Marianne Kaldra

Andreas Kullerkann

Linda Pall

Kristin Pille

Annabel Runnel

Laura-Helena Sepp

Christof Uisk

 

MAGISTRIÕPE

Analüütiline keemia

Sandy Naim Elias Abujrais

Santosh Raman Acharya

Rudolf Aro

Gaurav Bhardwaj

Oleksandra Burakhovska

Ru Fang

Ime Bassey Isua-Ikoh

Marko Jovanovic – cum laude

Dimitar Jovanovski

Monika Kish

Aleksandra Lelevic – cum laude

Cenyi Li

Huian Liu

Tetiana Melnyk

Rabin Neupane

Olivier Etebe Nonga

Nikola Radoman

 

Arvutitehnika

Tõnis Tiimus – cum laude

 

Arvutitehnika ja robootika

Taavi Adamson

Martin Appo – cum laude

Kristaps Dreija – cum laude

Taavi Ilmjärv

Kalle-Gustav Kruus – cum laude

Joonas Merisalu

Vadym Ponomarov

 

Bioloogia

Rita Baumer

Andrus Dräbtsinski

Robin Gielen

Miina Lõoke

Jekaterina Nebogatova

Anna-Grete Rebane

Reelika Schilf

Mirjam Tamme

Karmen Vaiküll

Susanna Vain – cum laude

 

Biomeditsiin

Hannaliis Ansip

Liis Haljasmägi

Maria Kaare

Liisi Kink

Kaisa Kuus

Eva-Maria Oja

Janet Tamm

Liisi Tarve

Siim Uhtjärv

Siret Usar – cum laude

Pavel Volõnkin

 

Biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika

Anni Borkvel

Aleksander Koljazin

Mihkel Põldemaa

Nikolai Saveljev

 

Finants- ja kindlustusmatemaatika

Laura Kruusmann

 

Finantsmatemaatika

Samuel Amankwaa

Olesia Kucheryk

 

Füüsika

Robert Aare – cum laude

Andrei Kovaljov

Sigrid Kuuse

Jens-Kristjan Liivand

Moorits Mihkel Muru

Jorma Rahu

Riho Rästa

 

Geenitehnoloogia

Gabriel Agur

Egle Helene Ervin – cum laude

Martin Kala

Johana Koppel – cum laude

Johanna Luige

Tuuliki Ojala – cum laude

Liina Ots

Margot Saare

Sirelin Sillamaa

 

Geograafia

Anu Hark

Ott Koik – cum laude

Tõnis Laugesaar

Taavi Pipar – cum laude

Brita Vibo

Marian Viik

Holger Virro – cum laude

Risto Ülem

 

Geoloogia

Lennart Maala

Raul Paat – cum laude

Marcus-Heinrich Puhke

 

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

Kärt Kalve – cum laude

Ene Laane

Anna-Liisa Neumann

Anne-Marii Nurs

Greta Pentsa

Ken Edvard Pikkorainen

Kertu Priilinn – cum laude

Tiivi Rüütel

Piret Sepma

Liis Sisask – cum laude

Paula Solvak – cum laude

Julia Zamirajeva – cum laude

Kristi Talvik – cum laude

Kaire Vaher

 

Informaatika

Gagandeep Singh

Ayobami Ephraim Adewale

Diana Algma – cum laude

Artem Bachynskyi

Leonid Dashko

Maksym Del

Theodore James Thibault Heiser

Krister Jaanhold

Kristjan Jansons – cum laude

Liisi Kerik

Tanel Kiis

Madis-Karli Koppel

Markus Kängsepp – cum laude

Annika Laumets-Tättar

Karl-Kristjan Luberg

Joonas Lõmps

Siim Plangi

Viktoria Plemakova

Anton Prokopov

Raul-Martin Rebane – cum laude

Risko Ruus

Andreas Sepp – cum laude

Ivan Slobozhan

Toomas Soome

Jesus Antonio Soto Velazquez

Ashish Kumar Sultania

Sander Tars – cum laude

Pavlo Tertychnyi

Yurii Toma

Marko Täht – cum laude

Andre Tättar

Brait Õispuu

 

Keemia

Jaanus Burk

Georg Gorbatovski – cum laude

Kätlin Kaare – cum laude

Andre Leesment – cum laude

Merit Nikopensius – cum laude

Anni Pupart

Jane Roosimaa

Alo Rüütel

Piret Selli

Tanel Sõrmus – cum laude

Maris-Johanna Tahk – cum laude

 

Infotehnoloogia mitteinformaatikutele

Marelle Ellen – cum laude

Külli Hint

Erki Kilu

Kersti Kivisoo – cum laude

Kristiina Käärik – cum laude

Hedi Liivlaid

Heidi Meier

Liset Marleen Pak

Liisi Park

Marit Sirgmets – cum laude

Maarja Soonberg

Kristin Sõgel

 

Keskkonnatehnoloogia

Ave Ansper

Keit Kill – cum laude

Krista Kupits – cum laude

Martin Ott

Merilin Paalo

Annika Velt

 

Küberkaitse

Awais Ur Rehman Abbasi

Abasi-Amefon Obot Affia – cum laude

Amirhossein Akbari

Javid Asadli

Valeriia Avramenko

Hindrek Baum

Ilhan Çelebi

Aditya Raj Das

Ahmed Ali Abdelrahim Ali Elazazy

Andres Elliku

Karina Magdalena Filipczak

Even Langfeldt Friberg

Fernando Rafael Garcia-Granados Victoria

Alejandro Guerra Manzanares – cum laude

Simo Antero Hurttila

Lejla Islami

Mari Jääger

Kaspar Jüristo

Juhan Kaalep

Aleks Koha

Sille Laks

Danny Lopez Murillo

Artur Luik

Mikko Tapani Luomala

Tiiu Mamers

Karl Mendelman

Ghada Zakaria Ahmed Rashad Mohamed

Daniele Mucci

Moira Gabriella Nguegaum

Raul Nugis

Kayode Olaitan Omotoye

Andres Oras

Stefano Panarese

Andres Rauschecker

Kristiina Renel

Alvar Ristikivi

Romet Saaliste

Raquel Tabuyo Benito – cum laude

Taimur Tufail

Kim Vahturov

Nishaant Verma

Silvia Väli – cum laude

 

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja

Getriin Aaviste – cum laude

Aire Kuresson – cum laude

Andreas Suurkuusk

Terttu Tammaru – cum laude

Marjo Toomik – cum laude

 

Matemaatika ja statistika

Rasmus Erlemann

Birgit Kadastik

Margus Lillemäe

Merli Mändul – cum laude

Andre Ostrak – cum laude

Kristo Väljako

 

Matemaatiline statistika

Oliver Aasmets

Kristel Luik – cum laude

Sven Erik Ojavee – cum laude

Marili Zimmermann

 

Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas

Sergii Akhinko

Siim-Erik Alamaa – cum laude

Kirill Balmassov

Zengjun Chen

Olexander Dolgykh

Sergii Dolgykh

Artur Dzhafarov

Felix Efren Gonzalez Reyes

Anastasiya Ivanova – cum laude

Xiaofeng Li – cum laude

Jude Awele Okolie

Ikechukwu Stephen Okpara

Rafael Antonio Osorio Aguilar – cum laude

Dmitry Shiryaev

Esin Ören

Büsra Yilmaz – cum laude

 

Materjaliteadus

Karol Mõisavald

Maret Tamme

 

Rakenduslik mõõteteadus

Mahboob Alam

Emeka Ephraim Emecheta

Ernesto de Jesus Zapata Flores – cum laude

 

Tarkvaratehnika

Cigin Koshy

Olev Abel

Isaac Agaba

Adefisayo Ayodeji Akande

Nusaeb Nur Alam

Sercan Altundas

Lasha Amashukeli

Shalva Avanashvili

Stepan Bolotnikov

Mert Çelik

Oleksandr Cherednychenko

Kristin Ehala

Eslam Mahmoud Ahmed Said Elsherbieny

Giorgi Gogiashvili

Geraldine King Granada

Roman Hrushchak

Kaur Järvpõld – cum laude

Kristjan Jürisoo

Madis Kaasik

Tõnis Kasekamp

Meya Stephen Kenigbolo

Andrii Khrystian

Andres Kiik

Vladyslav Kopylash – cum laude

Talha Mahin Mir

Sven Mitt

Anastasiia Okhrimenko

Antony Oroko Orenge

Karli Oruste

Leo Kristopher Piel – cum laude

Kostiantyn Popov

Mohamad Qaddura

Erik Räni – cum laude

Sten-Oliver Salumaa

Thales Santos Ribeiro

Ioane Sharvadze

Marten Siiber – cum laude

Eduard Sing

Madhushree Singh

Darwin Sivalingapandi

Vasyl Skydanienko – cum laude

Liisi Soots – cum laude

Artem Zaitsev

Ayham Taleb

Lasha Tsintsabadze

Kazi Taher Uddin

Indrek Värva – cum laude

 

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Gerli Albert

Kelli Maldre

Iris Reinula – cum laude

Jaga artiklit