FOTO: Andres Tennus

Meditsiiniteaduste valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

Füsioteraapia

Merit Aas – cum laude

Mihhail Beljajev

Elina Bersina

Laura Ernits

Leel Jaer-Eer

Andrei Jasnev

Rees-Roonius Juurmaa

Madli Jürisson – cum laude

Karina Kabrits – cum laude

Hanna Keir

Reiko Kikas

Merili Kisant

Kaisa-Kristina Kivirand

Endžela Kolomenskaja

Julia Kotškina

Vladimir Krestinin

Diana Laskova

Reimo Liiv

Berit Delia Lille

Lisanne Meristo – cum laude

Jan-Morten Mõistus

Aigi Mänd

Diana Nikonkova

Anna Onika

Liisi Sagor

Hedvig Soone – cum laude

Leena Tauk

Tarmo Tikk

Kristina Toomsalu

Kristen Tšinakov

Vladlena Utt

 

Kehaline kasvatus ja sport

Artur Annimäe

Sirli Hanni

Krete Junson

Merike Järvamägi

Marleen Kalavus

Reili Kaljund

Ott-Erik Kalmus

Oxana Kodenko

Mattias Kuusik

Mark Leinfeld

Sander Linnus

Annabel Luuk

Madis Metsmägi

Ketter Ojakivi

Ketlyn Päästel

Kertu Roose

Liis Roose

Helena Saks

Marleen Maria Saviauk

Anette Zukker



Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi bakalaureuse- ja magistriõppe lõpuaktus 15. juunil Tartus TÜ peahoone aulas.

 

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRIÕPPE INTEGREERITUD ÕPE

Arstiteadus

Hardi Aaspõllu

Lauri Aavik

Triin Alter

Helen Aluvee – cum laude

Taavi Annus

Oskar Appelberg

Hans Arro

Steve Astok

Johanna Beek

Johannes Olli Eljas Cederberg

Evgeniya Chetverikova

Nikita Dementjev

Alina Denissova

Helina Eist

Ann-Marii Ess

Ann Hargi

Anne Minea Hillamaa

Oliver Härmson

Olga Ignatjeva

Vladislav Jankovski

Jaarika Järviste

Andri Jääger

Marie Kaivo

Angela Kannukene

Martin Keba

Karin Kermes

Kaarel Kiiranen

Kaupo Kiiranen

Kalle Kilk

Maret Kimmel

Helena Kirsipuu

Kaarel Kisant

Raul Kokassaar – cum laude

Sini Christine Konstari

Karli Kontkar

Kai Kornet

Andi Kriisa

Nele Kriisa

Ragnar Kriiska – cum laude

Kelli Kuligina

Rasmus Kurgpõld

Kadi Kuusik

Silver Markus Käppa

Katrin Köbas

Merilin Kütt

Oliver Laidroo

Laura Last

Siivi Nella Liikane

Andrus Lomp

Triin Luha – cum laude

Karina Luik – cum laude

Sander Lupp

Hans Jaagup Luuk

Marie-Helene Lõhmus

Liis Lääts – cum laude

Madli Maatee

Ove Liis Mahhov

Ann Maser

Piia Masing

Hanna Mets

Vladislav Mihnovitš

Jana Muhtši

Uku-Märt Mätas

Brent Mööl

Stella Nemvalts

Mirja Riitta Niemi

Mihhail Nikolas

Vadim Nikonov

Mark Kenneth Nousiainen

Mattias Nõmm

Iiris Inkeri Nykänen

Marie Ojasalu

Sebastian Vilhelm Olkinuora

Erik Orro

Eliis Otter

Inger Padari

Piibe Pai

Siiri Paiste

Anett Pajuväli

Julia Peuša

Jukka Hermanni Pihlainen

Astrid Pihlak

Karoliina Potisepp

Jakob Prii

Anželika  Prohhožai

Petra Outi Irene Pulkkinen

Tuuli Pungas

Taneli Petteri Puonti

Pääsu Püttsepp

Ere Raadik

Chris Raak

Merit Rahnik

Merily Randmäe

Sirli Randmäe

Heikki Kosti Ilmari Ranta

Juhan Rebane

Mart Reim – cum laude

Anett Riismaa

Anni Ruul

Johanna Rõigas

Ronald Rätsep

Bruno Saar

Helen Savason

Aki Hannu Tapio Savolainen

Eliisa Seedre

Diana Seljuškin

Jekaterina Soitu

Marie Soms

Mairi Soodla

Inga Soone

Janek Stern

Kaido Stroom

Jevgeni Štšaslõvõi

Vladislav Zaitšuk

Aleksei Žukovets

Ralf Tambets

Edgar Tarelkin

Oliver Taul

Taavi Teelem

Roland Martin Teras

Vladislav Tiškovski

Vladislav Tsõpov

Vladimir Tšerkassov

Laura Johanna Tuisk

Nadezhda Turaeva

Martha Tääkre

Triin Helin Unt

Dan Uvarov

Hendrik Vaaks

Hannes  Vaas

Annett Vapper

Ats Vare

Anna-Liisa Velsberg

Janne Antti Virtanen

Elinor Õunap

Ingrid Öövel

 

Hambaarstiteadus

Yana Aleksina

Anu Fedortšuk

Anna Hilkova

Katrina Jeršova

Kadri Kaldvee

Alina Kostõgova – cum laude

Anastassia Kruglova

Margit Kuslap

Darja Käsperova

Joosep Laos

Aleksandr Menšikov

Grete Müürisepp

Siret Oja

Kersti Pedanik

Maria Petermann

Darja Petuhova

Elari Pihl

Kristjan Rand

Regina Strelkova

Maali Tamm

Sanna Vako – cum laude

Heidi Vares

Natalja Võssotskaja

 

Proviisor

Daniel Agu

Ljubov Dubinina

Aleksei Gladštein

Liilia Gusseinova

Artur Gužuman

Nikolai Hodosevitš

Timur Hurt

Jekaterina Ivanova

Alina Lebedeva

Anni Maisla

Olga Movtšanjuk

Marje Nurmetu

Kadi Parve

Kaisa Parve

Ailen Ringe

Veera Sokolovskaja

Leilika Stepanova

Stella Sulaoja

Triin Tooming

Nataliya Tsukh

 

MAGISTRIÕPE

Füsioteraapia

Madis Arumäe

Jass Kivitar

Raiko Kokmann

Nele Laurimaa

Aira Lõhmus

Andra Lääts

Jana Lüter

Õie Ojala

Keidi Oras

Liis Palumäe

Maaria Pielberg

Kelly Pärnalaas

Sandra Pügi

Hillar Reissaar

Frederik Ross

Karina Talk

Lisette Toplaan

Lisette Tõnutare – cum laude

Marileen Vierland

Anna Zahharova

 

Kehaline kasvatus ja sport

Janno Abner

Helen Kaarjärv

Kadi Kaasik

Monica Kiisler

Silvia Ladva

Eleryn Laul

Liina Liivsoo

Karin Lipstuhl

Martin Luik

Martin Noodla

Timo Oja

Anti Pungar

Grete Mai Rohtmets

Juta Saan

Andre Seppa

 

Rahvatervishoid

Marion Kalju

Ele Kiisk

Liina Lelebina

Margit Marjamäe

Kaja-Liis Pall

Minni Saapar – cum laude

Krete Silm

Tuuli Taimur

Jana Urtson

Karina Valma

 

Õendusteadus

Kaja Eiche

Laura Kalja

Ingrid Karu

Katrin Klein

Agnes Mikk

Marleen Mägi

Kersti Naelapää

Helina Pedak

Mari Teugjas-Koit

Jaga artiklit