Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad

Lõpetajad

BAKALAUREUSEÕPE

Ajaloo ja arheoloogia instituut

Ajalugu

Getter-Agnes Aareleid

Maarja All

Vaike Bakhoff

Tauri Einberg

Rahel Aerin Eslas

Andrei Glinianyi

Kristhel Haak

Marta Jõgi

Simo Jõks

Keidi Kaitsa

Karl Kask

Toivo Kikkas

Kaari Koch

Kaia Kodasma

Kristjan Konsap

Kenn Laas

Liisa Lail

Merit Laitinen

Henrik Lepson

Kristlyn Liier

Mati Liim

Ants Hendrik Liivak

Kadri-Ann Mägi

Kärt Paasik

Elis Pärn – cum laude

Andreas Reimand

Albert Ludwig Roine

Gerda Ruuser

Kristin Saare

Maria Sigal

Lilija Soosaar

Hans Teras

Mait Vesker

Linda Vilumets

Karl Erik Õim

 

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Aliis Aalmann – cum laude

Marta Dolgošev

Sandra Eiche – cum laude

Linda Freienthal – cum laude

Viktoria Heistonen

Sandra Jakubelovitš

Krista Kotkamäe

Anett Lanno

Aive Mandel – cum laude

Monika Muru

Annika Pant

Anna-Liisa Piirmann

Jelena Ruuben

Merily Šmidt

Tereza Špongolts – cum laude

Anne Tammeleht

Mirelle Tetto – cum laude

Elina Vinter

 

Filosoofia ja semiootika instituut

Filosoofia

Daria Dreilikh

Egle Erik

Merlin Kivi

Ingrid Suuder

Tiina Suur

Semiootika ja kultuuriteooria

Egert Eilonen

Toomas Jürgens

Rene Kiis

Laura Elisabeth Konsand

Andres Matsin

Kristel Raudik

Elli Marie Tragel

 

Kultuuriteaduste instituut

Kirjandus ja kultuuriteadused

Laura Johanna Evisalu

Liisa Jurtom

Põim Agnes Kama

Marten Liivik

Marje Paddar

Gerda-Liis Palmiste

Paula Palmiste

Maret Palusalu

Laura Porovart – cum laude

Margarete Pruus

Pilleriin Puhlov

Liisi-Reet Reinet

Karina Toots

Kirjandus ja rahvaluule

Kätlin Kink

 

Maailma keelte ja kultuuride kolledž

Inglise keel ja kirjandus

Maaris Aas

Kersti Eibak

Anni Faltis

Karl-Martin Idol

Joosep Jussi

Eva Jänes

Karmen Kink – cum laude

Ursula Koidik

Oliver Lambrik

Sandra Linnutaja

Eili Lusti

Jekaterina Makarova

Andre Merilaid

Morten Mägi Ravn

Carmen Neerut

Kristina Piksar

Eliza Podburtnaja

Hanna-Liis Raiend

Signe-Renate Saar

Helina Tera

Getter Vaha

Ketlin Vessart

Helena Viies

Keili Õispuu

Helena Õunapuu

Klassikaline filoloogia

Kristin Klaus

Helen Roostma

Romanistika

Evelin Aher

Pillerin Arge

Karet Eesmäe – cum laude

Heddi Heinlaid

Andra Jelle

Liis Krevald

Lisanna Lipu

Danielle Luks

Dana Manejeva

Delis Piile

Grete Põder

Annika Pärn

Kerlin Sepp

Merilin Sinamäe

Madli Katriin Tauts

Karolina Tiigimäe

Maarika Toompere

Marilin Tumanski

Mari Vallik – cum laude

Saksa keel ja kirjandus

Kirill Golev

Kadri Hütt

Jaan Järve

Kertu Känd

Andrei Noginov

Addo Ojasalu

Teet Ottin

Susanna Rennik

Merle Veenpere

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Andrea Annus

Viktoria Kolessova

Mari-Liis Korkus

Kätlin Kulbin

Astrid Madsen

Regina Mänd

Lisette Pedaja

Anna Pereskokova

Pille-Riin Saarse

Marite Sild

Maarja Sissas

Kerta Übner

Vene ja slaavi filoloogia

Jekaterina Ivanova

Aliona Kuts

Inga Maasikas

Anneli Maiste

Maksim Mirt

Julia Platova

Anastassia Tkatšova

Nikolai Tšaškin

Annika Vorobjova

Arina Vorozhtsova

 

Usuteaduskond

Religiooniuuringud ja teoloogia

Joel Markus Antson – cum laude

Eleri Harjo

Laura Ombler

Hanno Padar – cum laude

Lauri Põld

 

Viljandi kultuuriakadeemia

Koolimuusika

Andre Maaker

Asja Mararenko

Joosep Pilliroog

Merili Retter

Toomas Rull

Sigrid Vinn

 

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE

Viljandi kultuuriakadeemia

Huvijuht-loovtegevuse õpetaja

Annely Haidak

Kersti Haljasmets

Laura Karp

Karolin Leppik

Christi Lõhmus-Erg

Marily Männi

Jaanika Orav

Airi Parv

Sindy Saarkoppel

Triinu Saks

Helen Siska

Kerli Suurkask

Signe Valdmäe

Mariann Õmblus

Jazzmuusika

Mihkel Pilt

Villem Rootalu

Viljar Rosin

Mati Tubli

Kultuurikorraldus

Lilian Hütti

Theo Kehlmann

Andero Kuhhi

Grete Kungla

Heleen Kurvet

Silvia Käsk

Jüri Link

Janeli Nielson

Ade Piht

Egert Pull

Keirin Pärn

Britt Randma

Marii Rein

Hanna-Mai Ressar

Taavi Tihanov

Triin Väin

Muusika

Rauno Avel

Kenn-Eerik Kannike

Olesja Klink

Riho Luhter

Kristiina Päss

Anton Stvolov

Pärimusmuusika

Liisa Koemets

Mari Meentalo – cum laude

Säde Tatar

Karolin Übner

Rahvuslik tekstiil

Helve Alla

Kati Kuusemets – cum laude

Grete Küppar

Ülle Muzakko

Kersti Nõmme

Anneli Oru

Kaili Raamat – cum laude

Mari-Liis Renser

Eleriin Seim

Linda Talts

Elen Tammet

Vaike Treiberg

Tantsukunst

Kadi Keskülla

Elise Laius

Irena Pauku

Maria Priks

Ursula Rummel

Ainikki Seppar

Teatrikunsti visuaaltehnoloogia

Eero Ehala

Kaisa Ekbaum

Silja Koppel

Kerli Kore

Ida Lepparu – cum laude

Madli Liiva

Merily Loss

Kärt Petser

Anu Puhkan

Ülle Saluvere

Carmen Seljamaa

Merilin Sillastu

Karolin Tamm

Mari-Riin Villemsoo – cum laude

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia lõpuaktus 17. juunil Viljandis Pärimusmuusika aidas.

 

MAGISTRIÕPE

Ajaloo ja arheoloogia instituut

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Katrin Klaassen

Marvin Laidna

Ivo Mattus

Kätlin Mirka – cum laude

Kadri Mõttus

Kati Pihu

Reelika Reiljan – cum laude

Saskia Sadrak

Ly Tannis-Vinni

Ajalugu

Brita Karin Arnover

Freydis Ehrlich – cum laude

Kätlin Hõrrak – cum laude

Taisi Juus

Daina Jüristo

Airi-Kairi Kaasik – cum laude

Aare Kartau

Bok Eum Kim

Karl Kivil

Taavi Koppel

Kerli Kraus – cum laude

Marie Kõiver

Allan Käro

Silver Luik

Siim Mõttus – cum laude

Reimo Mändla

Erjo Selliov – cum laude

Jürgen Tamme

Küllike Tint

Andry-Sten Tõru

 

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Milda Ona Dailidenaite

Eliza Gutmane

Gerth Jaanimäe

Eleri Konts

Aleksandra Lašina

Hanna Pook – cum laude

Elen Pärt – cum laude

Liis Reile

Marili Tomingas – cum laude

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Sälly Josiptšuk – cum laude

Birgit Kerb

Liisa Koik

Kristiina Norralt

Sandra Põldaru

Keiu Kärt Tammeaid

 

Filosoofia ja semiootika instituut

Filosoofia

Anastasiia Babash

Triinu Eesmaa – cum laude

Maksim Grigorev

Märt Hallasoo

Lit Man Huang

Patrick Joseph Keenan

Aurimas Mikšys

Ayesha Rehman – cum laude

Viktoriia Rozumna

Mert Salkim

Sergei Sazonov – cum laude

Luis Roberto Vera Cariño

Pablo Miguel Veyrat Cendoya

Kyle Nathaneal York – cum laude

Semiootika

Yoab Noray Amador Correa

Giuseppe Attinasi – cum laude

Anastasiia Bobrova

Eugenio Israel Chávez Barreto

Andrew Mark Creighton

Deniz Gülmez

Kristina Ivakhnenkova

Dylan Michilsen

Morsaleh Ranjbar Moghaddam – cum laude

Louis Alec Rezanka

Sofya Serpinskaya

Ian Cameron Weatherseed – cum laude

Halil Ibrahim Yazici

Semiootika ja kultuuriteooria

Sven Anderson

Marta Limmert

Mark Mets

Martin Mäesalu

Ehte Puhang

Tristan Rebane

Andre Uibos – cum laude

 

Kultuuriteaduste instituut

Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia

Andreas Haunmann

Laura Mäemets

Aivo Põlluäär

Kata Maria Saluri – cum laude

Folkloristika ja pärandirakendused

Tolheishel Khaling

Kirjandus- ja teatriteadus

Krista Keedus – cum laude

Eline Selgis – cum laude

Triinu Sikk – cum laude

Liivia Talvik

Katarina Tomps – cum laude

Kultuurikorraldus

Kristiina Avik

Anneli Banner – cum laude

Gea Kammer

Minna-Triin Kohv

Triinu Laan

Madis Mikkor

Ülle Müller

Karmen Out – cum laude

Katrin Põllu

Egne Raamat

Kadi Rebassoo – cum laude

Leino Rei – cum laude

Anneli Siimussaar

Merike Toomas

Ehtel Valk

 

Maailma keelte ja kultuuride kolledž

Anglistika

Viktoria Bondar

Liisa Liivak – cum laude

Marika Marimaa

Merle Paat

Kristi Potter

Käti Randmaa

Liis Raudvere – cum laude

Katrin Rääk

Karin Sirgmets – cum laude

Aare Undo

Margit Uus

Ave Veermäe

Euroopa keeled ja kultuurid

Alessandra Dezi – cum laude

Renata Lukk

Merili Luuk

Liis Rosenthal

Jevgenia Tšepelova

Germanistika

Anastasia Batrasheva – cum laude

Hella Liira – cum laude

Tiia Teesaar-Meema

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Kait Sepp

Slavistika

Irina Dragunina

Olga Sokolova

Tõlkeõpetus

Caroline Hubsch – cum laude

Martin Järv

Johanna Kahur

Anastassia Kolessova

Liis Kägu – cum laude

Raili Lass

Uku Lehesalu – cum laude

Silver Lilleväli – cum laude

Martin Mala

Daniil Melnikov

Merlin Mägi – cum laude

Rasmus Nõmmeots

Katrin Olhovikov

Sergei Poluljah

Avelin Põldaas

Cristhiane Rein – cum laude

Kerli Saar

Jürgen Strohm

Sandra Timpmann

Õie Tähtla

Võõrkeeleõpetaja

Valentyna Afanasyeva

Kris Kirs

Kai Koort

Pavel Krõlatov

Elina Pjatnova

Mait Samuel

Maria Sibul

Kaisa Tamvere – cum laude

Merle Tekko

Rene Õunapuu

 

Usuteaduskond

Religiooniuuringud

Tauno Kibur

Siiri Lepasaar – cum laude

Toomas Meema

Annika Oper

Indrek Tenno

Immanuel Volkonski – cum laude

 

Viljandi kultuuriakadeemia

Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja

Egle Remm

Marell Rõss

Kunstide ja tehnoloogia õpetaja

Kersti Aun

Heli Esko – cum laude

Signe Hansen

Aile Jakobson

Gerly Karu

Kristi Kool – cum laude

Auli Kumel

Maire Kärner

Kristi Moppel

Margit Nagel

Maire Pariots

Margit Pinna-Valge – cum laude

Sandra Porovart

Krista Zimm – cum laude

Marek Talts

Maalikunst

Mirjam Hinn

Muusika ja filmikunsti helitehnoloogiad

Karel Kuusk

Pärandtehnoloogia

Airi Gailit

Mareli Rannap – cum laude

Jaga artiklit