Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvisid 65. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi südamekliiniku kardioloogia lektor Kristin Lamp, füüsika instituudi juhtivinsener Hannes Saumaa ning optika ja gaaslahenduse vanemteadur Peeter Paris; 60. sünnipäeval füüsika instituudi füüsikahariduse osakonna juhataja, programmijuht Kalev Tarkpea; pensioneerumise puhul majandusteaduskonna kauaaegne õppejõud Nadežda Ivanova ning kliinilise meditsiini instituudi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsiaatria ja taastusravi vanemassistent Ann Tamm.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 60. sünnipäeval Eesti mereinstituudi laboranti Mari-Liis Viilmanni.

TÜ tänukirja pälvisid 90. sünnipäeval füüsika instituudi endine töötaja Natalia Luštšik; 80. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi lastekliiniku sekretär Tiina Vinni ning keemia instituudi analüütilise ja füüsikalise keemia teadur Vilve Nummert; 65. sünnipäeval ühiskonnateaduste instituudi sotsiaalpoliitika lektor Jüri Kõre.

60. sünnipäeval humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna arheoloogia professor, akadeemik Valter Lang; 50. sünnipäeval peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituudi tervise edendamise lektor Inga Villa ning infotehnoloogia osakonna infotehnoloogia peaspetsialist Robert Tiismus; pensioneerumise puhul ajaloo ja arheoloogia instituudi koordinaator Ludmilla Meiel, majandusteaduskonna kauaaegne õppejõud ja koordinaator Juta Sikk, raamatukogu käsikirjade ja haruldaste raamatute osakonna raamatukoguhoidja Mare Rand ning säilitus- ja konserveerimisosakonna desinfektor Tiiu Fahrutdinova.

Jaga artiklit