Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 60. sünnipäeval sotsiaalteaduste valdkonna majandusarvestuse professorit Toomas Haldmad ning Rootsi suursaadikut Eestis, Anders Ljunggreni.

TÜ väikese medali pälvisid 70. sünnipäeval tehnoloogiainstituudi geenitehnoloogia vanemteadur Ene Ustav ning 55. sünnipäeval sotsiaalteaduste valdkonna ajakirjanduse professor Halliki Harro-Loit.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 80. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi emeriitdotsenti Helle Tapferit ning füüsika instituudi materjaliteaduse osakonna inseneri Alar Gersti; 70. sünnipäeval Eesti mereinstituudi merebioloogia vanemteadurit Ilmar Kottat; 60. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi mikrobioloogia osakonna vanemlaboranti Eha Kirsbergi.

TÜ tänukirja pälvisid 80. sünnipäeval füüsika instituudi endine teadur Ariadna Elango; 65. sünnipäeval sisekliiniku sisehaiguste propedeutika lektor Rein Kermes; 60. sünnipäeval rahandusosakonna arvelduste talituse vanemraamatupidajad Anne-Mari Vals ja Lea Rohilaht; 50. sünnipäeval meditsiiniteaduste valdkonna spordipsühholoogia professor Lennart Raudsepp; samuti loodus- ja täppisteaduste valdkonna koostööpartnerid Anna Łosiak ja Mateusz Szyszka ning endine õppejõud Alo Vanatoa.

 

 

 

 

Jaga artiklit