Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvisid 60. sünnipäeval arstiteaduskonna lastekliiniku neuropsühholoogia vanemteadur Anneli Kolk ja 50. sünnipäeval filosoofiateaduskonna dekaan, ülikooli eetikakeskuse juhataja praktilise filosoofia professor Margit Sutrop.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 50. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna ökoloogia ja maateaduste instituudi geograafia osakonna inimgeograafia dotsenti Jussi Sakari Jauhiaineni.

TÜ tänukirja pälvisid 85. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna emeriitdotsent ja loodusmuuseumi kuraator Erich Kukk, 80. sünnipäeval ülikooli õigusteaduse audoktor, Münsteri ülikooli emeriitprofessor Werner Krawietz, 75. sünnipäeval kinnisvaraosakonna hangete ja arendustalituse ruumikasutuse korralduse peaspetsialist Ants Paabut, 60. sünnipäeval raamatukogu säilitus- ja hooldustalituse köitja Elli Jakobson ning 50. sünnipäeval sotsiaal- ja haridusteaduskonna haridusteaduste instituudi raamatukogu juhataja Anne Allikvee ja  raamatukogu infosüsteemide osakonna raamatukoguhoidja Liina Espenberg, samuti õigusteaduskonna eraõiguse instituudi endine sekretär Raissa Šor.

Jaga artiklit