TÜ 94. aastapäeva märgib traditsiooniline ball

Uudis

Detsembri alguses toimuv aastapäevaball on saanud traditsiooniliseks sündmuseks, millega tähistatakse Tartu ülikooli akadeemilise aasta kõige pidulikumat päeva. Ballile on oodatud tudengid, õppejõud, vilistlased ja teised akadeemilise elu tegelased nii Tartu ülikoolist kui ka teistest Eesti kõrgkoolidest, et meeldivas õhkkonnas tähistada emakeelse ülikooli asutamise aastapäeva.

1. detsembril avatakse külalistele Vanemuise kontserdimaja uksed juba kell 18, mil külalisi tervitab TÜ üliõpilaskonna esimees Kaspar Kruup. «Traditsiooniline ball on ilus meeldetuletus ülikooli kogukonna suurusest ja ühisest austusest alma mater'i vastu,» kirjeldas Kruup ülikooliaasta üht tähtsündmust.

Tänavu ei valitud tudengite seast eraldi õhtujuhte, aastapäevaballi juhib tuntud Eesti laulja, näitleja, saatejuht ning dirigent Mart Sander. Mõnusa õhkkonna loovad ja parima tantsumuusika eest hoolitsevad TÜ sümfooniaorkester ja Big Band Tartu koos solistide Gerli Padari ja Aivar Tommingaga. Õhtu jooksul esinevad veel teisedki andekad muusikud ning külalistele on varuks mitmeid üllatusi.

TÜ aastapäevaballi piletid on müügil TÜ üliõpilasesinduses ja Piletimaailma ning Piletilevi müügipunktides üle Eesti (eelmüügist ISIC- ja ITIC- kaardiga 13 eurot, täispilet 15 eurot, alates 25. novembrist pilet ISIC- JA ITIC-kaardiga 15 eurot, täispilet 17 eurot). Pärast südaööd jätkub ball järelpeoga Poslebala korporatsioon Ugalas, sinna pääsevad kõik tasuta.

Jaga artiklit