Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitprofessor Jaanus Paal ning 60. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna ökofüsioloogia professor Arne Sellin.

TÜ väikese medaliga tunnustati ülikooli endist arhivaari Sirley Kodasmad.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 60. sünnipäeval meditsiiniteaduste valdkonna dekanaadi raamatukoguhoidja Krista Lukka-Raud ning mereinstituudi ihtüoloogia ja kalanduse teadur Ain Lankov; 50. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi meditsiinigeneetika dotsent ja kliinilise meditsiini instituudi kliinilise geneetika teadur Tiia Reimand.

TÜ aumärgiga tunnustati 60. sünnipäeval  filosoofia ja semiootika instituudi eesti mõtteloo vanemteadurit Tiina Ann Kirssi.

TÜ tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval ajaloo ja arheoloogia instituudi endine kauaaegne lektor Kaur Alttoa; 65. sünnipäeval filosoofia ja semiootika instituudi semiootika juhtivteadur Mihhail Lotman ning ülikooli nõukogu liige, majanduspoliitika professor Jüri Sepp; 60. sünnipäeval ajaloo ja arheoloogia instituudi endine üldajaloo vanemteadur Ülle Tarkiainen, bio- ja siirdemeditsiini instituudi laborant Anu Kõiveer ning raamatukogu kogude arenduse osakonna raamatukoguhoidja Marika Liivamägi; 55. sünnipäeval kultuuriteaduste ja kunstide instituudi juhataja, eesti ja võrdleva rahvaluule professor Ülo Valk ning ökoloogia ja maateaduste instituudi makroökoloogia teadur Robert Christian Szava-Kovats; 50. sünnipäeval sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi juhataja, funktsionaalse morfoloogia professor Priit Kaasik, samuti ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika vanemteadur, loodus- ja täppisteaduste valdkonna  endine teadusarendusprodekaan Kalle Olli ning raamatukogu erialainfotalituse endine referent Kadi Kass.

Jaga artiklit