TÜÜE uus juhatus
FOTO: Hanna Kriiska

Valiti uus Tartu ülikooli üliõpilasesinduse juhatus

Uudis

Septembri lõpus valiti ametisse TÜ üliõpilasesinduse uus juhatus. Uus esimees on Taavi Vanaveski, aseesimeestena alustavad tööd Eleri Pilliroog ja Sven Anderson. Uus juhatus on seadnud oma suurimaks eesmärgiks õppe parendamise Tartu ülikoolis.

«Näiteks oleme lahendusena välja toonud videoloengute laiema kasutuselevõtu, mis peaks jätma rohkem aega seminaridele. Tegemist on meie silmis liikumisega monoloogilt diskussioonipõhisele õppele ja seeläbi üliõpilaste efektiivsemale kaasatusele,» rääkis Vanaveski.

Oma platvormides rõhutasid värskelt valitud juhatuse liikmed vajadust muutaTÜÜE töö tõhusamaks ja läbipaistvamaks. Samuti on meeskonnal eesmärgk kaasata varasemast suuremal määral erialaorganisatsioone TÜÜE hariduspoliitilise eesmärkide saavutamisel.
Uue Tartu ülikooli üliõpilasesinduse juhatuse mandaat algab 28. oktoobril.

Lahkuv juhatus peab oma suu- rimaks töövõiduks «Juhtimise ja esindamise praktika» aine avamist. Üheks suurimaks teemaks oli rektori valimine. Esindus koondas tudengitele olulised seisukohad ühtseks platvormiks, viis läbi aruteluõhtuid ja ka kohtumisi rektorikandidaatidega.

Lisaks tegeles esindus selliste teemadega nagu ÕIS-i ja tagasisidesüsteemi, doktoriõppe, ametijuhendite arendus ja ka esmakordselt põhjalikumalt välistudengitega. Pandi ka alus süsteemile,mille abil oleks võimalik välistudengeid edaspidi ülikoolis arutlusel olevatesse teemadesse rohkem kaasata.

Jaga artiklit

Märksõnad

tüüe