Tudengipäevadel oli kirev ürituste valik.
FOTO: Anna-Kati Pahker

Tudengipäevade fookuses olid rebased

Uudis

Tänavune sügisfestival oli suunatud, pühendatud ja keerles ümber rebaseplikade ja -poiste. Et uute kõrgharijate esimesed nädalad tudengilinnas Tartus lõbusalt algaksid, tehti sel aastal esmakordselt rebaseüritus.

Festivalikavas olid ka mõned uued üritused, vanad head sõbrad ja paar head pidu kah.

Raekoja plats ja Pannkoogihommik ootas jälle kõiki varaseid ja hiliseid ärkajaid, et neid kosutava hommikusöögiga kostitada.

Samuti said kõik teravamad pliiatsid ja pastakad seada õhtul sammud Püssirohukeldri poole, kus toimus vana hea Mälukas. Korraldajad hoolitsesid selle eest, et küsimused ei oleks väga kerged.

Teisipäevaõhtune kultuurielamus saadi aga kätte Aparaaditehasest, Fahrenheit 451 raamatutoast, kus toimus Luulevabadus.

Sel sügisel pühendati terve päev rebastele – kõigepealt ristimine, siis pidutsemine. Õhtu algas Rebasteerimisega, kus kõikidest uutest tudengitest said täisväärsed Tartu tudengid.Vastseid tudengeid ootas seejärel Club Illusioon ja Värske Liha pidu.

Legendaarne Pubiralli ja tema noorem vend Flunkyball tõid kodudest välja kõige kiiremad, täpsemad ja õllesemad tudengid.

Tartus on teadagi väga palju tudengiorganisatsioone ja sel sügisel said nad omavahel mõõtu võtta Tudengiorganisatsioonide Olümpial. Selgitati välja, kes on kõigist kõige parem köieveos ja kummikuviskes.

Käruralli reeglid olid väga lihtsad – võta sõber, pane sõber kärusse ja lükka ta finišini.

Jaga artiklit

Märksõnad

tudengipäevad