Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ suure medali ja tänukirja pälvis 65. sünnipäeval majandusteaduskonna emeriitprofessor Janno Reiljan.

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 60. sünnipäeval keemia instituudi direktorit, füüsikalise keemia professorit, akadeemik Enn Lusti; samuti sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi juhatajat, funktsionaalse morfoloogia professorit Priit Kaasikut ning bio- ja siirdemeditsiini instituudi meditsiinilise mikrobioloogia dotsenti Tõnis Karkit.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvis 50. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku lektor Peeter Tähepõld.

TÜ aumärgiga tunnustati 50. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna dekanaadi õppekorralduse peaspetsialisti Triin Letti ning ökoloogia ja maateaduste instituudi geograafia osakonna kartograafia lektorit Kiira Mõisjat; samuti ülikooli sporditegevuse suurtoetajat Margus Kasteina ning ülikooli endise Tamme apteegi juhatajat Eire Peiki ja Kesklinna apteegi juhatajat Anne Viidaleppa.

TÜ tänukirja pälvisid 65. sünnipäeval molekulaar- ja rakubioloogia instituudi autojuht-asjaajaja Alar Tuubel, 60. sünnipäeval raamatukogu kogude arenduse osakonna bibliograaf Anne Kõre, 50. sünnipäeval molekulaar- ja rakubioloogia instituudi laborispetsialist Annely Kukk,  ökoloogia ja maateaduste instituudi zooloogia osakonna looduskaitsebioloogia teadur Riinu Rannap ning raamatukogu erialainfotalituse referent Ivika Pall, samuti haridusteaduste instituudi õpetajate täienduskoolitus- ja kutseaasta keskuse projektijuht Anita Kärner.

Jaga artiklit