Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ suure medaliga tunnustati 70. sünnipäeval kultuuriteaduste ja kunstide instituudi maailmakirjanduse professorit Jüri Talvetit; samuti psühholoogia instituudi neuropsühhofarmakoloogia osakonna juhatajat, psühhofüsioloogia professorit Jaanus Harrot.

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvisid meditsiiniteaduste valdkonna emeriitprofessor Aavo-Valdur Mikelsaar, endise sotsiaal- ja haridusteaduskonna dekanaadi juhataja, matemaatika-informaatikateaduskonna arvutiteaduse instituudi administratiivjuht Piret Orav; pensionile jäämisega seoses füüsika instituudi endine infosekretär Lea Paluvere ja haridusteaduste instituudi endine arvutispetsialist Heino Heinla.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 70. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi biokeemia osakonna õppekorralduse spetsialisti Anu Tüüri, 50. sünnipäeval maailma keelte ja kultuuride kolledži skandinavistika professorit Daniel Sävborgi.

TÜ tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi patofüsioloogia osakonna laborant Ellen Gvozdkova, loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitprofessor Toivo Leiger ning kinnisvaraosakonna analüüsi- ja arvestustalituse spetsialist Maša Muškat; 65. sünnipäeval füüsika instituudi spetsialist Erik Rebane; 60. sünnipäeval sotsiaal- ja haridusteaduskonna haridusteaduste instituudi inglise keele ja kirjanduse lektor Tiia Krass; endise sotsiaal- ja haridusteaduskonna dekanaadi õppekorralduse peaspetsialist Margit Kiisler, endine dekanaadi peaspetsialist, ühiskonnateaduste instituudi programmijuht Katre Sakala ning dekanaadi sekretär Angela Vender; pensioneerumisega seoses kinnisvaraosakonna haldustalituse endine haldur Toomas Kleimann.

Jaga artiklit